Balul bobocilor - Codreanu 2005, 2006 - Page 2 - Bārlad Online Forum
Bārlad Online Forum  

Go Back   Bārlad Online Forum > Bārlad > Bārlad

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 05-15-2006, 01:15
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Ai fost...si nu ai sesizat hilarul situatiei..e bine...eu e posibil sa vad anumite lucruri mai altfel decat le vezi tu...si e si normal ca si tu sa vezi ceva ce eu nu vad...ce am vazut ..o incercare as putea spune..de a face ceva dar lipsita de pregatire...multe gafe...multe chestii in care s-au arata fitzele unora din gasca...efectiv felicit initiativa dar..critic forma finala a show-ului!

Sint convins ca orice inceput e greu...dar totusi nu e local de astfel de manifestari...spatiul de acolo nu e pentru asa ceva!

PS
Intrebare: Cati din oficiali si-a pus intrebarea la catzi minori erau acolo de ce s-a baut industrial unii chiar vizibil erau marcati de bautura
Reply With Quote
Old 05-15-2006, 19:28
AleXutzu's Avatar
AleXutzu AleXutzu is offline
Junior Member

dimpotriva.. iti impartasesc impresiile dar e meritorie incercarea ...
Reply With Quote
Old 07-23-2006, 20:55
ardnaxelA ardnaxelA is offline
Junior Member

Smile Balul Europa

Draga aiwa, stim ca este foarte usor sa stai pe margine si sa spui cat de bine ai fi organizat tu balul si eventual sa compari cu ceea ce vezi la tv realizat de profesionisti.Crede-ma, oricat de mult te-ai implica,fara resursele necesare, apar tot felul de scapari care depind mai mult sau mai putin de tine. Si noi, organizatorii, le stim foarte bine. In orice caz, nu ne suparam pentru critici pt ca ne dam seama ca se putea mult mai bine. Dar asteptam sa ne spui exact ce nu ti-a placut pentru a fi constructive. Nu pentru a ne scuza, precizam ca balul a fost organizat intr-o saptamana, ca in aceeasi saptamana am avut de organizat 2 excursii, cazarea unor elevi straini in familie, 2 mese zilnic pentu 12 straini, program artistic si primire oficiala in scoala, vizite la muzee, etc, etc. Poate la urmatorul bal pe care-l voi organiza (foarte curand) voi primi sprijinul tau. Sa vedem ce-o sa iasa!!!
Organizatoarea
Reply With Quote
Old 10-29-2006, 08:43
wxdj's Avatar
wxdj wxdj is offline
Senior Member

Send a message via Yahoo to wxdj

filmul pe cand apare ?
Reply With Quote
Old 10-29-2006, 09:50
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

Luni la ora 20.00 imediat dupa ce va fi difuzat pe postul local Media TV
Old 10-29-2006, 19:38
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

Pozele de la bal vor fi de acum aici - http://forum.barlad-online.ro/photo/...ls.php?album=4 .
Conturile sunt aceleasi cu cele de pe forum, la comun.
Se pot adauga comentarii la fiecare poza in parte, chiar si de catre userii neinregistrati pe forum
Enjoy!

Download filmul: http://download.barlad-online.ro/dow...e=pro&pro=2447

Last edited by djlyon; 10-30-2006 at 21:08.
Reply With Quote
Old 11-01-2006, 08:43
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

Acum filmul de la bal poate fi download-at de oriunde din lume
Click aici - http://download.barlad-online.ro/dl-...=2447&mirror=1
Enjoy!
Old 11-02-2006, 14:37
ombladon's Avatar
ombladon ombladon is offline
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon

NU a fost deloc dragut , organizat , frumos , vocea prezentatorilor cat si a concurentilor a fost jalnica .
Cam atat , mie nu mi`a placut . plm :|
Old 11-02-2006, 15:17
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by ardnaxelA
Draga aiwa, stim ca este foarte usor sa stai pe margine si sa spui cat de bine ai fi organizat tu balul si eventual sa compari cu ceea ce vezi la tv realizat de profesionisti.Crede-ma, oricat de mult te-ai implica,fara resursele necesare, apar tot felul de scapari care depind mai mult sau mai putin de tine. Si noi, organizatorii, le stim foarte bine. In orice caz, nu ne suparam pentru critici pt ca ne dam seama ca se putea mult mai bine. Dar asteptam sa ne spui exact ce nu ti-a placut pentru a fi constructive. Nu pentru a ne scuza, precizam ca balul a fost organizat intr-o saptamana, ca in aceeasi saptamana am avut de organizat 2 excursii, cazarea unor elevi straini in familie, 2 mese zilnic pentu 12 straini, program artistic si primire oficiala in scoala, vizite la muzee, etc, etc. Poate la urmatorul bal pe care-l voi organiza (foarte curand) voi primi sprijinul tau. Sa vedem ce-o sa iasa!!!
Organizatoarea
01. Pai daca esti hotarita...si chiar doresti sa primesti o mana de ajutor..cu mare placere
02. comparatia nu o fac cu ce vad la TV ci cu alte manifestari de acest gen la care normal am participat
03. acum ca am vazut si noul bal..pot spune ca acesta a fost un pic mai bine organizat..insa...departe de ce s-ar putea face!

Greseala e ca se umbla dupa anumite tipare...impuse de unii ce la ora asta ..nu mai conteaza! Mult mai frumos este sa faci ceva deosebit dar vezi tu..intervin banii, sponsorii cu fitze si tot asa!
Reply With Quote
Old 11-03-2006, 11:32
deathwish deathwish is offline
Senior Member

Offtopic: Stie careva cum se cheama melodia de la inceputul filmuletzului de la bal, cea care are negativul piesei lui usher - yeah ?
Reply With Quote
Old 11-16-2006, 01:28
MBVR MBVR is offline
Junior Member

Am organizat si noi,clasa mea, un bal acu ceva ani buni in Codreanu. A fost primul care s-a tinut in liceu, si, la cat de naspa a iesit, cred ca si ultimu'...
Si noi ne-am pregatit luni de zile cu planuri, dezbateri cu diriga si pana la urma am facut tot cum a vrut directoarea si a aiesit o varza. Cel mai important e sa se ocupe 5, 6 oameni care sa pregateasca in mare tot si restul cu detalii gen masina, aprovizionat....
Acum vremurile s-au mai schimbat, dj buni se gasesc,la fel si sponsori mai usor, nu tre sa te mai rogi de colege sa mearga cu tine in fuste scurte pe la firme sa facem rost de bani. Cred ca pe la disco se fac acum, pe atunci se faceau la Casa Armatei de nu te lasau soldatii sa intri cu bautura, trebuia s-o camuflezi pe sub geci...eh ce vremuri.....
Reply With Quote
Old 11-16-2006, 15:28
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

MBVR...mi-ai adus aminte de vremurile vechi) Eh noi am avut noroc...am avut cheia de la intrarea din fatza a liceului si l-am vacut intr-o duminica! Tot in holul liceului si am bagat magurile si sculele pe scari ! A fost OK - chiar prea OK intrucat era inainte de 89!
Reply With Quote
Old 10-30-2007, 15:23
cineva cineva is offline
Member

Send a message via Yahoo to cineva Send a message via Skype™ to cineva

Daca tot am dat de topicul asta cu bal 2005...2006 .... haideti sa vedem si in 2007 ce baluri au fost si cum vi s-au parut ... dar haideti sa vedem cum a fost la toate balurile de boboci de la toate liceele .. adika codreanu, eminescu, industrial, pedagogic ...

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules