Atentie Provideri Locali! - Page 3 - Bārlad Online Forum
Bārlad Online Forum  

Go Back   Bārlad Online Forum > Bottom Line > Off-topic

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 02-09-2007, 12:10
BlackIce BlackIce is offline
Banned

Send a message via ICQ to BlackIce Send a message via AIM to BlackIce Send a message via MSN to BlackIce Send a message via Yahoo to BlackIce Send a message via Skype™ to BlackIce

Quote:
Originally Posted by djlyon
Eu cred ca BlackIce lucreaza la SRI, ca prea stie prea multe despre oamenii de pe forumul asta - si nu ma refer numai la acest topic. Insa le mai si infloreste mama mama
funny razvane , nu infloresc deloc , dar daca vrei , intreaba-ma ceva , despre cineva .....
Reply With Quote
Old 02-09-2007, 12:30
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

A, deci cu SRI-ul e adevarata
Old 02-09-2007, 12:34
Banned

Send a message via ICQ to BlackIce Send a message via AIM to BlackIce Send a message via MSN to BlackIce Send a message via Yahoo to BlackIce Send a message via Skype™ to BlackIce

Noooo.....ar fi prea frumos sa fie adevarat.....
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 09:33
Cristi Cristi is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by BlackIce
funny razvane , nu infloresc deloc , dar daca vrei , intreaba-ma ceva , despre cineva .....
despre mine de exemplu......macar sunt obisnuit...si tu esti invatat cu atacurile la persoana
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 09:37
hocus's Avatar
hocus hocus is offline
Senior Member
Nick anterior: NOUTATI

Send a message via Yahoo to hocus Send a message via Skype™ to hocus

si despre mine se poate ...si de "mere" si de tot ceea ce "sri"stul din tine vorbeste...probabil ca ai familie mica si nu mai ai de cine sa te legi la tine acasa si te bagi in alte lucruri fara sa fie de nasul tau ...(familia ta mica e avantaj pentru restul de pe acest forum, suntem scutiti de idiotenii si aberatii, atacuri si pupat in DOS sau RD"O"S) copil copil copil

Last edited by hocus; 02-10-2007 at 09:40.
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 09:45
ticabd ticabd is offline
Senior Member

Quote:
Mda....vad ca numai cei de la TC , administratori OP-tori admini s.a.m.d. au ceva cu mine

Pai ma NOUTATI . .....,,NOUTATI" ce nick o mai fi si asta , hmm reflecta inteligenta ta oricum , ce treaba ai tu cu cine vb. eu si ce vorbesc dar mai ales cu ,,branza mea". Nu cumva tu faci exact ce-mi reprosezi mie ca fac !!!!Adik ,,vezi-ti de treaba ta " vrei sa spui ??? intreb: in ce calitate ??Ti-ai schimbat nick-ul ala penibil in ...hocuspocuspreparatus mai tare ca primul funny . Eu cred ca te prindea mai bine ...,,alabalaportocala" ce zici ?? In profilul tau vad ca esti nascut in 1914 sept. ai 93 ani.....inainte de primul razboi mondial.....pai mai alabala ....tu ai apucat multe la anii astia ....poti sa ma.....poti sa mai apuci multe de acum incolo !!! Nu shtiu ce te framanta persoana mea ,,sa-mi vad de branza mea" daca am gresit , am cerut scuze , s-au acceptat...deci care e problema ta ?? ,,Branza mea " !!!!!!! Daca tot ii duci grija iti recomand sa te stergi la gura de cas mai intai ....nu de alta dar ii strici gustul

Daca vrei polemica cu mine , ok (scoala vietii isi va spune cuvantul) , dar nu cred ca mai apuci , ptr. ca o sa iau un ban pe acest post si-l vreau permanent....dupa cum am mai spus ....neinteresant ptr. mine

E a doua oara cand calci pe alaturi.Prima oara ai scapat dar persisti in nesimtire si te ard!
Old 02-10-2007, 10:22
Banned

Pai ce mai stai pe ganduri.......arde-ma !!! si eu pot sa te ard pe tine , in 2 3 zile se va umple magazinul cu clienti si poate si politisti sa-si ceara drepturile pe care i le-ai furat !! Ce zici...facem schimbul ??
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 10:32
Cristi Cristi is offline
Senior Member

Quote:
Pai ce mai stai pe ganduri.......arde-ma !!! si eu pot sa te ard pe tine , in 2 3 zile se va umple magazinul cu clienti si poate si politisti sa-si ceara drepturile pe care i le-ai furat !! Ce zici...facem schimbul ??
:d

Sa ma gandesc....sper sa nu gresesc :
1. Ziceai ca esti inginer la IRB
2. Ziceai ca ai lucrat la site-ul de la IRB
3. Ziceai ca ai lucrat la reteaua de la IRB
4. Ziceai ca te pricepi bine la linux
pana aici daca ar fi sa trag o concluzie ...NUMAI DE BINE DOMNU` INGINER

dar dupa evolutia in timp imi dau seama ca la punctul 5 ar trebui sa scriu :
5: Ziceai ca ai lucrat la site-ul de la spitalul de nebuni
dupa parerea mea ar trebui sa lasi calculatorul la copil si sa te apuci de impletit.
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 10:33
hocus's Avatar
hocus hocus is offline
Senior Member

ma gandesc oare cine pe cine tine de mana cand posteaza fiul pe tata sau tatal pe fiu ...
Old 02-10-2007, 10:34
Cristi Cristi is offline
Senior Member

Cred ca aici ar merge bine: TATA E MAI NEBUN CA TATAL TAU
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 10:37
hocus's Avatar
hocus hocus is offline
Senior Member

azi e sambata, a trimis copilul la o tabla in fatza blocului si el da o gheara in pc ... saracul pusti...oare fumeaza in scara blocului si isi toaca nervii pana termina copilul mai mare de postat aberatii ?
Old 02-10-2007, 10:39
Cristi Cristi is offline
Senior Member

black-ule ai mess sa continuam discutia asta? daca nu.. te ajut sa il instalezi
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 10:45
ticabd ticabd is offline
Senior Member

Stiam ca esti nesimtit ...dar redus mental nu credeam.Ca sa nu te mai deranjezi ...mai bine ne intalnim la Politie si vedem ce ai de spus.Asa ca sunt bucuros de schimb...
Old 02-10-2007, 10:47
Cristi Cristi is offline
Senior Member

Quote:
E o acuzatie destul de grava...aici ar fi normal sa vii si cu dovezi ... nu stiu daca legea din romania permite sa dai in judecata pe cineva pentru calomnie pe un site public..eu zic ca da..(stiu ca daca calomniezi pe cineva la telefon merge sa il dai in judecata) Oare rds-ul cu o cerere oficiala va da numele celui care a postat de la un anumit ip la o numita ora(in mod normal ar trebui sa dea pentru ca e o companie mare care se respecta)
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 10:48
Banned

Quote:
Originally Posted by Cristi
black-ule ai mess sa continuam discutia asta? daca nu.. te ajut sa il instalezi
esti amuzant..zau asa , ce ma distrez

Da , sunt nebun , excroc , ce vreti voi dar......mai vedem !!!!

Cum se respecta daca schimba actele originale si le da clientilor cu drept mai mic !! Auzi hai ca nu vreau sa spun mai multe

Last edited by BlackIce; 02-10-2007 at 10:50.
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 11:03
Cristi Cristi is offline
Senior Member

Quote:
esti amuzant..zau asa , ce ma distrez

Da , sunt nebun , excroc , ce vreti voi dar......mai vedem !!!!

Cum se respecta daca schimba actele originale si le da clientilor cu drept mai mic !! Auzi hai ca nu vreau sa spun mai multe

Poate asta era politica firmei ....ticabd ERA angajat acolo ...se supunea unor reguli
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 11:08
Banned

Ii sugerez lui mihai sa stearga tot ce e scris pana acum....sa nu vada cine NU TREBUIE ca .....il cunosc si chiar nu as dori sa fiu fortat sa-i fac rau...

Alegerea e a lui
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 11:08
ticabd ticabd is offline
Senior Member

Trebuie sa cunosti si prevederile legiilor la momentul la care te referi.Daca iti poti permite sa afirmi ca patronul Spectralcomului a incalcat legile inseamna ca nu cunosti persoana.Nu trebuie sa sterg nimic si nu vad de ce as face-o.Probabil ca te-ai referit la accordarea garantiilor la componente iar legea te obliga la acel momnt sa acorzi garantie 12 luni la un produs nou si 6 luni la un produs SH.In momentul in care legea a prevazut acordarea garantiilor exact cat este in certificatul de garantie de la distribuitor s-a trecut la noua certificare.Ar trebui sa vii cu un client care a venit in garantie si a fost refuzat.

Last edited by ticabd; 02-10-2007 at 11:14.
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 11:25
Banned

Daca ar fi numai asta.......

Dar la ce ai spus tu , cum e cant intelis-ul da o garantie de 5 ani si tu , da TU o transformi in 1 an !!!!
Cand erai in germania nu se intampla asa ceva erati monitorizati...

Dar cum spuneam....daca ar fi numai asta .Vad ca nu cedezi si chiar m-am hotarat !!!;D DA DA
Reply With Quote
Old 02-10-2007, 11:37
ticabd ticabd is offline
Senior Member

La firma aia exista un patron caruia puteai sa ii faci o plangere daca considerai ca erai nedreptatit sau puteai merge la OPC sau mai multe.Ca sa ma acuzi pe mine de asa ceva inseamna ca numai eu vindeam in magazin iar ceilalti vindeam cum vroiai tu?
Si deja iar ai sarit peste cal.Ca sa nu mai vb de faptul ca te-a frecat o problema privata care nu era treaba ta.

Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules