Nimeni Nu E Mai Presus De Lege! Oare? - Bārlad Online Forum
Bārlad Online Forum  

Go Back   Bārlad Online Forum > Bottom Line > Off-topic

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-28-2006, 17:14
ombladon's Avatar
ombladon ombladon is offline
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon
Default Nimeni Nu E Mai Presus De Lege! Oare?

Dupa cum se stie exista un privilegiu de a folosi hubul TCNET! Hub ce are ca toate huburile niste reguli! Le cunoasteti? Acestea sint:
R E G U L I (+rules)

1 Trebuie sa sharati minim 5 GB (5120 MB)
2 NU folositi expresii indecente sau cuvinte mascate ce exprima expresii indecente
3 NU sharati fisiere ilegale, jocuri/programe instalate sau directoare de genul: Windows, Program Files, My Documents
4 Nick-ul trebuie sa contina minim 3 caractere de genul - _ [ ] a-z A-Z
5 Fara reclame!
6 Dati MINIM 3 sloturi si NU limitati upload-ul
7 NU folositi nick-ul altora! Folositi in schimb comanda +regme pentru ca operatorul sa va poata inregistra nick-ul
8 Cine floodeaza sau face spoofing este scos DEFINITIV din retea
9 Pentru fake-share se ia kick 3 zile iar kick-ul normal tine 24 ore
10 Pentru a evita abuzurile, acceptam doar DC++ sau ODC

Daca ne uitam cu atentie sint foarte multe persoane ce ignora cu desavarsire regula numarul 3 Sau regula numarul 6! Si bineinteles operatorii nu vad asta! Dar nu desprea asta vreau sa discutam aici ci despre necesitatea unei noi reguli si anume 11 Pe acest hub nu aveti voie sa puneti intrebari!

Daca acesta regula vi se pare putin fortata atunci va rog sa-mi dati voie sa va informez ca mai exista operator(i) ce pedepsesc userii ce au o simpla intrebare! Si tare as vrea sa vad pe ce principiu se face selectia oamenillor ce primesc pedepse!
De exemplu de ce nu se pedepsesc intrebari de genul :
"Care are serialul de la ...... ?"
sau
"Cine joaca un CS?"
sau
"Stie cineva unde gasesc ..... ?"
dar in schimb intreabarea:
"Cine stie cat mai costa acum un nokia 3310? "
este pedepsita imediat?

Intrucat am patit acesta rusine as dori sa vad aceasta regula notata sus acolo, pentru simplu motiv de a stii cu exactitate ce nu trebuie sa fac in momentul cind intru pe hub!
Old 01-28-2006, 19:07
twisted's Avatar
twisted twisted is offline
Senior Member

te-ai gandit mult inainte sa faci topicul asta nu ? desi iti oferisem explicatia imediat... si fiindca stiu ca e un atac la mine hai sa-ti explic din nou...
1. de regula 3 ar trebui sa se ocupe operatorii din barlad si in mare parte se cam ocupa.
2. de regula 6 m-am ocupat eu cu mult timp in urma si nu prea poti intra poti intra pe hub fara sa ai alea 3 sloturi, verificarea de limita pe upload se poate face si ea pe hub insa nu prea are rost de vreme ce intra si altii din alte localitati pe hub si nu ar fi foarte eficienta, insa tot opii locali ar trebui sa se ocupe de asta si se mai mizeaza si pe bun simtul fiecaruia...

dar ai zis ca nu de asta vrei sa vb ci vrei sa vb ca esti tu ofticat ca ai luat kick.
tu ai luat kick din cauza ca incepusem de mult sa dau kick cand se aducea macar vorba de telefoane mobile, de fiecare data cand este adus subiectul asta in vorba, incepe sa fie pe hub ca la piata cu fiecare user vanzand ce are de vanzare, iar dupa ce sunt atentionati sunt revoltati, desi li se explica destul de frumos ca exista site specializat in barlad pentru anunturi, si de asta am interzis eu discutiile despre mobile and stuf, si mai ales intrebarile despre pretul lor...
dar ti-am explicat asta odata insa tu vrei sa fii capos si sa mai fii putin bagat in seama, da la urma urmei nu tu ziceai ? ca ti-e ti se rupe de hub si daca iei kick pe hub ? ce te mai consumi aiurea ? sau chiar daca esti in italia tot disperat de dc esti ?

Last edited by twisted; 01-28-2006 at 19:09.
Reply With Quote
Old 01-28-2006, 21:02
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Thumbs down

Quote:
Originally Posted by twisted
.......................
tu ai luat kick din cauza ca incepusem de mult sa dau kick cand se aducea macar vorba de telefoane mobile, de fiecare data cand este adus subiectul asta in vorba, incepe sa fie pe hub ca la piata cu fiecare user vanzand ce are de vanzare, iar dupa ce sunt atentionati sunt revoltati, desi li se explica destul de frumos ca exista site specializat in barlad pentru anunturi, si de asta am interzis eu discutiile despre mobile and stuf, si mai ales intrebarile despre pretul lor...
...............

Sint complet nedumerit! Pe bune si chiar foarte serios!!!

Stiu ca vor sari toti userii ca iar fabulez sau ca sint prea forumist insa mai oameni buni...invatatzi sa va exprimatzi cu raspundere!

Se intelege dupa ce am citit asta ca daca intreaba unu "ba ce stitzi de nokia xxx face sau nu pozele ok? " ... ala e banat instant!!!!

Pai de ce nu mi-ai spus si mie? Ca de multe ori am gasit astfel de intrebari pe forum! Oups...si eu am intrebat odata...dar nu se pune
Reply With Quote
Old 01-28-2006, 21:20
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

da AIWA, eu chiar incepusem sa caut pe net script care sa-mi ignore tastatura daca tastez caractere ce formeaza cuvintele telefon, nokia, cablu, polifonic, 5100, 5310, 8810, 8830 ...etc.

Si se mai intreaba lumea de ce nu mai intram pe hub ? pentru ca desi sunt 200 de operatori fiecare-si vede de treaba lui. Si unora li se face la un moment dat lehamite, greata, dezgust...etc sa tot priveasca cum face legea cutare si cutare dupa cum il taie capul.

Solutia popularii hub-ului nu e aducerea a 500 useri de prin alte parti cu japca doar sa vada concurenta ce hub mare "avem noi".

Solutia trebuie sa plece de sus, dar , oricum, eu mi-am pierdut orice speranta.

@ ombladon, nu trebuie sa pui la suflet astfel de magarii tot timpul.Din astea tot vor aparea in viata: Un coleg de munca care te streseaza dar nu poti sa-i faci nimic ca e var cu directorul, un vecin de scara care da muzica la maximum ca are un frate in politie si nimeni nu-ti ia in considerare plangerile.... si tot asa.

Deh, unii se simt bine facand acte de binefacere, altii calatorind, altii facand mistouri, altii traind viata lui Zorro.
Old 01-28-2006, 23:04
ombladon's Avatar
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon

LINISTE

1 nu am pus la suflet
2 nu mi se pare corect ....dar in fine ....[treaca mearga de la mine si de data asta ]

Nu vreau sa ma cert cu nimeni , e mai bine asa ! Oricum ulciorul nu merge de multe ori la apa iar de dn. twisted cred ca am sa il urechesc putin .

@twi... te dai la fund ? lol nu`s ofticat ... am postat asa ca sa iti fac oleaca de dusmanie .... tare sunt curios cum ai sa te ascunzi de mine luna viitoare
Ceea ce tot incerci tu sa dovedesti nu dovedeste nimic altceva decat o proasta suprematie si nimic altceva ..faza este ca tu nu ai inteles 2-3 chestii legate de viata , adika nu lumea este la picioarele tale ci tu esti la picioarele altora ..
Poate faci si tu ochii mari si incerci sa te intelegi ca ombladon nu se oftica atunci cand ii dai kick pe dc++ sau alte magarii de ale tale .. [hai sa fim seriosi ] nu este asa cum crezi tu , nu tot ce zboara se mananca , dar aici ma contrazic din nou ...imi dau seama ca inca esti neintarcat si netrecut prin toiul vietii poate esti la nivelul la care crezi ca toti iti ofera orice si ca toti te apreciaza pentru ceea ce faci ..

Nu ma deranjeaza acel kick , da`l naibii ma lipsesc de anumite chestii , ma deranjat indeajuns modul tau de a posta incercand sa faci o impresie buna celor din anturajul tau care la urma urmei ei sunt cei care te ard pe la spate

Ce sa iti mai zic prietene ...am sa te satisfac pana la ultima secunda ,

Frate stii cum este romanul 1-2-3-4-5 ori , exagerezi iar dupa aia te intrebi de ce ai primit un par in cap .
Inca 2-3 chestii ne la locul lor si ITI PROMIT CA te bag in spitat ! TE`AM AMENINTAT PENTRU CA MA TINE CARACTERUL .

Numai bine

Last edited by ombladon; 01-28-2006 at 23:57.
Reply With Quote
Old 01-29-2006, 00:52
dadosh's Avatar
dadosh dadosh is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by ombladon
LINISTE

1 nu am pus la suflet
2 nu mi se pare corect ....dar in fine ....[treaca mearga de la mine si de data asta ]

Nu vreau sa ma cert cu nimeni , e mai bine asa ! Oricum ulciorul nu merge de multe ori la apa iar de dn. twisted cred ca am sa il urechesc putin .

@twi... te dai la fund ? lol nu`s ofticat ... am postat asa ca sa iti fac oleaca de dusmanie .... tare sunt curios cum ai sa te ascunzi de mine luna viitoare
Ceea ce tot incerci tu sa dovedesti nu dovedeste nimic altceva decat o proasta suprematie si nimic altceva ..faza este ca tu nu ai inteles 2-3 chestii legate de viata , adika nu lumea este la picioarele tale ci tu esti la picioarele altora ..
Poate faci si tu ochii mari si incerci sa te intelegi ca ombladon nu se oftica atunci cand ii dai kick pe dc++ sau alte magarii de ale tale .. [hai sa fim seriosi ] nu este asa cum crezi tu , nu tot ce zboara se mananca , dar aici ma contrazic din nou ...imi dau seama ca inca esti neintarcat si netrecut prin toiul vietii poate esti la nivelul la care crezi ca toti iti ofera orice si ca toti te apreciaza pentru ceea ce faci ..

Nu ma deranjeaza acel kick , da`l naibii ma lipsesc de anumite chestii , ma deranjat indeajuns modul tau de a posta incercand sa faci o impresie buna celor din anturajul tau care la urma urmei ei sunt cei care te ard pe la spate

Ce sa iti mai zic prietene ...am sa te satisfac pana la ultima secunda ,

Frate stii cum este romanul 1-2-3-4-5 ori , exagerezi iar dupa aia te intrebi de ce ai primit un par in cap .
Inca 2-3 chestii ne la locul lor si ITI PROMIT CA te bag in spitat ! TE`AM AMENINTAT PENTRU CA MA TINE CARACTERUL .

Numai bine

in afara de faptul ca (dupa parerea mea) la twisted cel mai bun lucru este ca e stelist ... nici de tine nu-mi este rusine....amenintari de genul ca te bag in spital...
asa ceva mai vad la ghiaurii de gimnaziu...ca cei de liceu deja s-au "desteptat"...
m-au deranjat amenintarile...dar...daca vrei sa le faci ... zii pe privat...ca pe noi nu ne deranjeaza...in rest
Numai bine

Last edited by dadosh; 01-29-2006 at 00:54.
Reply With Quote
Old 01-29-2006, 04:10
twisted's Avatar
Senior Member

Angry re

@aiwa nu mai, chestii legate de ajutor si asistenta in materie de tel-uri nu sunt interzise asta atata timp cat sunt in limita in care ai pus-o si tu vrand ne-vrand "imi trebuie si mie prog-ul ala pt mobil, de ce ies pozele asa la nokia xxx", ci sunt interzise alea care prin continut fac referire la diferite "combinatii cu mobile" desi exista loc mai mult decat vizionat unde le pot posta referitor la exprimare recunosc ca exprimarea nu a fost tocmai una academica dat fiind faptul ca m-am grabit.

@dadosh precum ziceai si tu asta e parerea ta ca ala e cel mai bun lucru, dar oricum ma mandresc si cu atat.

@ ombladon ... urecheste-ma ... i dare ya... tare as vrea sa te vad eu pe tine incercand asta... da poate ma vizitezi pe aici si incerci lucrul asta, referitor la postul tau, de ce as avea nevoie sa ma ascund de tine ? chiar crezi ca ai o importanta asa mare incat sa ajung sa ma ascund de tine ? ceea ce tot incerc eu sa fac ... aci fii tu mai explicit in legatura cu hub-ul incerc sa-l pastrez ceea ce a fost gandit sa fie, un hub pentru file sharing si un mediu de ajutor primar si comunicare intre utilizatorii lui, nicidecum ceea ce incepe sa devina piata, canal de irc, si alte chestii cel putin la fel de insignifiante.
in legatura cu experienta mea in viata si restul de mambo jambo psihologic care nu prea iti ies, eu zic mai bine sa nu te bagi pe un taram nesigur si pe unul pe care nu stii unde sa calci, mai bine terminai scoala si te mai documentai in legatura cu "experienta mea de viata" si ai sa vezi ca s-ar putea sa ai o mare surpriza, insa spune-ti asta in continuare, autosugestioneaza-te si poate ai sa si crezi asta intr-o zi. cat despre anturaj care te arde pe la spate, tati daca tu doar de asta ai avut parte atunci asta e, prea rau pentru tine insa vezi tu cine se aseamana se aduna de cele mai multe ori, iar eu in jurul meu cam stiu ce am si nu e deloc ceea ce crezi tu.
in sfarsit ca sa ating si ultimul subiect... ce sa faci tu puisor ? sa ma bagi in spital ? unii ar zice cel putin "lol" la afirmatia asta insa eu ma c** pe mine de ras, sterge-ti mucisorii de la nas, invata sa faci un ban si prin alta metoda decat sa furi in strainatate (motiv de mandrie pentru tine de altfel), si eventual termina si un liceu inainte sa zici asa ceva, in legatura cu "TE TINE CARACTERUL" iti spun eu ca nu te tine, daca te-ar tine caracterul nu ai posta "doar sa-mi faci mie asa oleaca la dusmanie" pentru ca mai mult te faci de rahat cu afirmatii de astea, si mai mult daca intradevar nu ti-ar pasa tie de kick-uri si astea ai fi cel putin nepasator la ele si nu ai da tu telefoane tocmai din italia ca te rogi de managerul firmei sa ti se scoata ban-ul.

nu aveam de gand sa-ti zic toate asta dar m-ai cam scos din sarite cu trasul de urechi si bagat-ul in spital, si daca aveam vreun dram de simpatie ca ai fi baiet destept inainte de asta crede-ma a disparut pe parcurs...

Last edited by twisted; 01-29-2006 at 04:17.
Reply With Quote
Old 01-29-2006, 11:47
ombladon's Avatar
Senior Member

bine ,

referitor la asta (mai bine terminai scoala si te mai documentaii)

1 scoala am terminat`o aici in italia , o scoala privata care echivaleaza liceul cu 800 - 1200 ore de studiu
2 uite ce te framanta pe tine grija ce fac eu aici : ca fur ? da fur si voi fura pe oricine ! de bine de rau eu am reusit sa fac ceva in viata sa ma pun oarecum pe picioare pentru varsta pe care o AM ....poate mi`a ajutat dumnezeu sa scap mai nevazut , sa fiu mai norocs , asta nu este treaba ta si a nimanui prietene prea putin te-va priveste ! acuma te/va intreb : cumva este vreo rusine in ceea ce fac ? este rusinos ca ma ocup cu ce ma ocup ? . punct si de la capat , eu am preferat alta parte a vietii , tu te`ai dedicat scoliii , BRAVO !

Nu imi este rusine de nimic de absolut nimic , nu imi este rusine nici atunci cand fac greseli gramaticale pentru ca in viata nu contaza numai scoala ! Uite am cunoscut om cu scoala buna care in viata personala era PROST BATA ! este vreo diferenta ? sa ai scoala si sa fii cult in perspectiva sau sa fii oarecum cu capul pe umeri si mai descurcaret in viata personala ?

@twi nu sunt genul sa ma iau la bataie cu lumea pentru niste vorbe aiurea .... stai linistit nu sunt genul . vroiam sa evidentiez ca esti omul curva CU 2 FETE and astea sunt : pe forum esti un caracter mai curajos intrucat acolo unde esti OP iar in viata personala multi mi`au zis ca esti baiatul FETITA adica respectos , elegant , mai timid si la locul lui ! Oare de ce incerci sa dovedesti numai un anumit lucru si sa iti atingi o anumita performanta pe chat in ironie si baliverne
Mi`ai zis odata : Bah , stii de ce fac ceea ce fac ?? : Eu - why ? : Tu : ca sa te oftic-enervez ca imi place : Eu - aaaaa loll , da ? ce bine de tine : Tu - ! ( frate poate ca in romania ma ofticam indeajuns si eram " ombladon " dar aici sunt " bogdan dragos " asa ca te rog frumos nu mai exersa nu iti-va mai antrena[ti] cerevelul cu chestia asta pentru ca nu (va) mai tine :*

In fine tu incearca sa fii mai cizelat mai elegant poate mai diplomat .

Nimic mai mult , Numai bine
Old 01-29-2006, 13:28
twisted's Avatar
Senior Member

tati nu mah preocupa pe mine ca furi ... pe mine mah preocupa ca ceea ce faci iti confera o moralitate cel putin indoielnica si tu iti permiti sa te iei de comportamentul si moralitatea mea, intelegi tu ?

iar in legatura cu afirmatiile despre mine eu zic sa fii mai ponderat si sa incerci sa te mai documentezi ... cel putin de la macar o persoana care ma cunoaste cu adevarat si sunt de astia, si nu sa te iei dupa afirmatiile a 1 sau 2 persoane poate si frustrate de cele kick-uri care le iau pe hub "degeaba, ca nu am facut nimic rau" si care in mod sigur nu ma cunosc si nici nu am motive sa ma deschid eu si sa arat cum sunt in fata lor... ok ?
iar de luat la bataie nici eu nu sunt genul, insa cand sunt lovit ripostez...

si in final pe forum nu sunt op, si nici moderator si nici admin sunt un simplu user la fel ca tine, si totusi tu esti complexat de asta...
Old 01-29-2006, 14:30
ombladon's Avatar
Senior Member

hai sa fim seriosi . ok ?

hai sa lasam loc sa mai posteze si altii daca se va intampla asta !
Old 01-29-2006, 15:08
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

... musai trebuie sa caut un lift mai incapator ( si cu mai multe camere).
Old 01-29-2006, 17:16
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

DA FArfui la faza asta chiar ca...ar fi si nu ar fi de comentat! De multe ori am intrat si am vazut o lista intreaga de useri...
dar din pacate ..nu se poate lua nimic de la ei!
sint prea departe de Barlad si nu stiu de ce dar am impresia ca ii doare undeva ca le ceri si tu sa-ti dea un slot sau etc!
Asta e politica..sa fie la numar dar nu si la calitate!

Curiosa treaba ->...ce deranjeaza vad ca "zana maselutza" muta la OffTopic

Hei mai spunea cineva ca e democratie si se poate discuta liber?
Reply With Quote
Old 01-29-2006, 19:25
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

Se poate discuta absolut liber, n-a sters nimeni nici un post, dar discutia a luat-o de demult pe aratura, asa ca s-a mutat.
Old 01-29-2006, 21:14
ombladon's Avatar
Senior Member

eu as face asa 1 operator la 100 - 150 useri ar fi perfect !

Toate ca toate dar cum ramane cu @twi si cu noua regula ? Inca nu am observat nici o modificare pe hub oare de ce ?
Old 01-30-2006, 07:39
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by djlyon
Se poate discuta absolut liber, n-a sters nimeni nici un post, dar discutia a luat-o de demult pe aratura, asa ca s-a mutat.
MACANE
Si chiar tare....apropo foloseste si tu atza neagra!
Reply With Quote
Old 02-02-2006, 21:23
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by farfui
.......................

Solutia popularii hub-ului nu e aducerea a 500 useri de prin alte parti cu japca doar sa vada concurenta ce hub mare "avem noi".

Solutia trebuie sa plece de sus, dar , oricum, eu mi-am pierdut orice speranta........................
Quote:
Originally Posted by AIWA
DA FArfui la faza asta chiar ca...ar fi si nu ar fi de comentat! De multe ori am intrat si am vazut o lista intreaga de useri...
dar din pacate ..nu se poate lua nimic de la ei!
sint prea departe de Barlad si nu stiu de ce dar am impresia ca ii doare undeva ca le ceri si tu sa-ti dea un slot sau etc!
Asta e politica..sa fie la numar dar nu si la calitate!.....................
Dar la problema asta ...raspunde cineva? Poate explica cineva ce rost are sa ai un hub cu 10.000 de useri dar de la care nu poti lua nimic?
Ce rost are o gasca intreaga de useri pe HUB dar care nu respecta nimic Care nu raspund la: "dai si tu un slot te rog? "
Reply With Quote
Old 02-02-2006, 21:47
Oreste's Avatar
Oreste Oreste is offline
Senior Member

Send a message via Yahoo to Oreste

Sunt complet de acord cu ce a spus farfui si aiwa.

De foarte multe ori sunt intrebat de useri :
"de ce nu pot sa copii de la [ro][b].... ?", si sincer nu am ce sa le raspund sau cum sa-i lamuresc. Daca m-as apuca, ajung sa se intrebe : Pai de ce mai am retea locala atunci ?

Daca sunt 300 de useri pe hub si nu poti sa copii decat de la 60 nu vad rostul celorlalti.
Nu cred ca un user care isi face un abonament doar pt. retea are impresia ca merge bine. El se infinge direct la cei care au prefixul [ro][b].. dupa care se plange la prieteni si la toti care ii cunoaste ca merge prost tc-net si hub-ul...

Probabil a fost un adevarat chin, o gramada de discutii, pentru a face hub-ul public, dar incercati sa opriti accesul celor din afara retelei macar pt. o saptamana, apoi sa intrebati userii :

Merge mai bine reteaua ?
Si raspunsul va fi garantat DA
E mai bine si pt. useri, si pt. imaginea firmei.

Dar la urma urmei .. asta e parerea mea.

Reply With Quote
Old 02-02-2006, 23:39
ombladon's Avatar
Senior Member

hubul este public in hublist.org .. sunt foarte useri redirectionati pe hubul tcnet atunci cand moare alt hub " ex : hub.bogdan.net "

parerea mea .
Old 02-03-2006, 12:30
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Din cate stiu eu la TCnet sint foarte multi clienti sub o anumita varsta ce au ales TCNET tocmai pentru reteaua lui...stabilitate si hubul stabil (nu moare cum mor altele)! Pentru ei raspunsul la: "Cum merga ba la tine TCnetul?" Va fi mereu direct influientat de cum merge hubul,cum se simte el acolo, daca se intilneste cu amici lui acolo la discutii si bineinteles daca gaseste ce cauta! Problema e ca in momentul cind e superfericit ca a gasit ce cauta...fericirea este umbrita de neputintza de a copia. Ei si de aici incep discutiile. Daca la un ban mai ai ce sa poti explica....gasesti un raspuns cat de cat plauzibil ( a se vedea cazul lui Ombladon) ce explicatie poti sa dai unui user cuminte ce si-a batut parintii la cap sa-l conecteze la reteaua TCnet care NU POATE SA FOLOSEASCA hubul la 100% ! Inteleg ca deschiderea asta este o deschidere catre lumea civilizata dar citi dintre voi cred ca e cu adevaerat civilizata?
Ce spune Oreste am patit si eu si chiar am verificat observatia si pustiul avea dreptate de la acei useri nu se putea lua nimic! Ba mai mult la intrebarea mea daca mai pot scote un slot la bataie...unu a raspuns..nu vreau ..ce poti face? ma dai afara ? Am tacut si am spus ca asta e civilizatia de reteaEVO... (cunoscuta in forumurile din capitala )

PS
Asa ca inainte de a baga reguli discutabile cu intrebari ce stirnesc sau nu piata pe hub (atentie chestia asta e o cenzura la libertatea de exprimare garantata de legile patriei-chiar adca hubul e privat-mai cititi oameni buni) ar trebui sa ne vedem fiecare operator de treaba si in momentul cind se intimpla astfel de cazuri sa dam afara de pe hub acele persoane ce stau pe hub dar nu vorbesc si nici nu doresc sa partiicipe la schimbul de fisiere..iar cei ce se ocupa de reguli si regulamente sa "cloceasca" o regula exact pentru acesti useri!

Last edited by AIWA; 02-03-2006 at 12:33.
Reply With Quote
Old 03-13-2006, 21:43
Oreste's Avatar
Oreste Oreste is offline
Senior Member

Send a message via Yahoo to Oreste

INCEPAND CU DATA DE 20.03.2006 SE VOR ACCEPTA NUMAI NICK-URI CU PREFIX. EX: [TCNET]nick, [REX]nick, [RDS]nick, [CONY]nick, [RO]NICK. VA RUGAM SA VA MODIFICATI SETARILE, DUPA DATA MENTIONATA, SE VA PRIMI KICK. MULTUMIM PENTRU INTELEGERE. CONDUCEREA.

Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules