[OFF-TOPIC] Tricouri personalizate la UNI DESIGN - Page 3 - Bārlad Online Forum
Bārlad Online Forum  

Go Back   Bārlad Online Forum > Bottom Line > Off-topic

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-23-2006, 16:18
ombladon's Avatar
ombladon ombladon is offline
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon

eu sunt mai taran UNI ... te rog nu mai creea emotii in jurul tau cu asemenea cuvinte desprinse din eminescu ....

te crezi matur dar nu se vede , pentru ca tii hangul celorlalti ...Stiu ca te simti bine cand altii iti aplauda munca ... dar gresesti foarte mult cand arunci cuvinte nelalocul lor cand ti se arata ca nu totul este roz !

Sunt destui tampiti pe lumea asta ...... putem fi noi trei " eu tu si EL " ...nu mai dau ochii peste cap ca sa citesc bucata in care se spune ca " reclama face calitatea " ceea ce in cele mai multe cazuri reclama sta in mana altora " reclama buna si reclama SI MAI BUNA " down " , vezi sa nu iti tai craca de sub picioare cu atata fericire si dragoste in 20 lei | sau sa te ineci ca UNI (i) la mal , ca doar esti la inceput nu :P

Am vazut , am citit , te`am apreciat . Iti consiliez sa mai iei o bucatica de frana cat mai ai timp pentru ca niciodata nu este niciodata ..

intreaba`l pe sergiu mai multe ... mai exact cu cine te inrolezi in gameszzzz

question : asa te`ai bucurat si cand aveam magazinul ?

Ciao bubico :">
Old 06-23-2006, 16:30
uni_uni's Avatar
uni_uni uni_uni is offline
Senior Member

nu credeam ca o sa ajungem aici ,aiwa...dar esti varza si ma confunzi cu ''cel mai bun prieten al tau''
in leg cu ''disperarea financiara'' sunt sigur ca ai o parte de realism in tine si esti constient cat de ambiguu ai fost la faza asta!
sa fii sanatos caci dintr-un pct de vedere suntem compatibili...si mai exact...mai bine o lasam balta caci nu meriti mai multa atentie din partea mea!
Old 06-23-2006, 16:36
ombladon's Avatar
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon

ps : Oamenii bolnavi sa stea acasa!

nu se mai merita ..... baeti .... OMUL ESTE UNI(C) ... oricum ideea cu UNI este furata de la UNISON .... plizzz ... hai mai bine sa nu mai facem noduri , legaturi ... ca sunt multe de zis . Parca anul trecut te ocupai cu caramizi .... mi le bagai mie pe gat ( sa ti le cumpar ) whereever ... este un salt .. de la masini la magazin de la caramizi la tricouri .... incepem sa mergem din ce in ce spre bine .

Cred ca cineva aici are mintea pre prea da prea odihnita .

Comme spiddy ?
Old 06-23-2006, 16:53
ombladon's Avatar
Senior Member

Hai big brother ...posteaza ma repede ca ma plictisesc .... ( suntem numai noi 3 pe forum )

Currently Active Users
3 (3 members & 0 guests)
ombladon, uni_uni
Old 06-23-2006, 17:03
uni_uni's Avatar
Senior Member

pfiuu,ce intorsatura nasoala a luat topicul asta!A postat silvercut f relevant pe prima pagina....dar,ma indoiesc ca o sa intelegeti ''trimiterea''
ombladon...mai usor cu marijuana in italia pt ca sarbii vand marfa chimica acolo!
ca un remember pt tine (tu zis ca ai pile la patroni in constructii,eu stiut de 2 camioane de tzigla de 45 de mii de euro...tu zis ca ai cu cine sa vorbesti)...desigur eu ''zambit'' dupa ''discutie'' (sper ca limbajul folist se muleaza le puterea ta de intelegere si nu'ti mai pare un limbaj ''eminescian'')
aiwa si ombladon....si altii,va aprob ideile,vi le inteleg,vi le tratez indulgenta si totodata va rog sa facetzi o alta rubrica numita ''mentalitatea si personalitatea lui ''uni'''' si vb acolo cat vretzi despre mine cu toate calitatile si defectele mele,dar ma indoiesc ca o sa fie o rubrica atat de interesanta.Vreau doar sa lasam topicul asta sa se desfasoare asa cum a fost conceput!(nu vreau sa repet)
ps: cei ca voi ma fac vip si la final voua o sa va para rau caci involuntar contribuit la progresul meu!

*scuze pt greselile de rigoare
Old 06-23-2006, 17:06
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

uni_uni, exista butonul de "edit" daca vrei sa mai adaugi ceva imediat.
Old 06-23-2006, 17:08
uni_uni's Avatar
Senior Member

am inteles,ms.nu sunt inca familiarizat cu forumuri
Old 06-23-2006, 23:47
ombladon's Avatar
Senior Member

pai daca ai avut tigla de 45 mii , de ce nu esti bogat ?

hai pa pa pa pa topic
Old 06-24-2006, 01:53
ardnaxelA ardnaxelA is offline
Junior Member

Nu-mi vine sa cred ca in timpurile astea poti fi acuzat ca incerci sa-ti faci reclama.Draguta kent, niciodata nu esti suficient de cunoscut pentru a apela la asta. Pe ce lume traiesti, mami? Recomand tuturor tricourile realizate de razvan-calitate la preturi ce sfideaza orice concurenta. Si pentru unii chiar nu e moft imprimarea tricourilor, chiar aveam nevoie de asa ceva.Bafta, Razvan.Si asteptam sa-ti dezvolti afacerea .
Reply With Quote
Old 06-24-2006, 10:25
uni_uni's Avatar
Senior Member

ombladon,prefer decenta si discretia;incerc pe cat posibil sa evit snobismele si sa ma bucur de lucrurile materiale intr-un mod intim.Poate's sarac,poate's bogat....Tu esti sigur ca ai ajuns la maturitatea potrivita astfel incat sa distingi una de alta?Cand vrei esti baiat istetz,sunt sigur ca o sa intelegi si o sa lasam la o parte ''schimbul asta de replici'' si sa ne amuzam de eventualele posturi ale celor ce'si fac tricouri haioase sau care au idei amuzante!

ms ardnaxela.Sunt sigur ca o sa o dezvolt si aici si in exterior prin intermediul site-ului de comenzi on line www.unidesign.lx.ro .Lasand la o parte anumite pareri ''diferite'',care sunt f normale de altfel..., sunt sigur ca exista oameni care stiu sa aprecieze un lucru de calitate!
Old 06-24-2006, 11:41
ombladon's Avatar
Senior Member

ok .. o sa ne amuzam ><
Old 06-24-2006, 12:01
uni_uni's Avatar
Senior Member

asa,oamenii sunt mai frumosi cand zambesc!
Old 06-25-2006, 13:12
uni_uni's Avatar
Senior Member

e gata si site-ul www.unidesign.lx.ro
Old 06-25-2006, 13:15
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

Quote:
Pentru ca tu sa beneficiezi de cea mai buna oferta de preturi, costurile comenzi vor fi stabilite prin eMail, in fucntie de detaliile discutate. Iti garantam cel mai avantajos raport pret - calitate!
daca si tricourile sunt la fel...
Old 06-25-2006, 13:25
uni_uni's Avatar
Senior Member

eii,farfui...s-a grabit un pic,se mai intampla sa mai greseasca!Uite de aia esti tu folositor cateodata.Ms!Si oricum tu facand parte dintre clienti stii cum sunt serviciile mele plus faptul ca te mai plimbi pe la iasi etc....preferam o parere sincera nu cautare de greseli pe site!
Old 06-28-2006, 18:51
Kent Kent is offline
Banned

Default da si mie programu` moshule...

Quote:
Originally Posted by wxdj
da kent ,,daca te referi la tatuajul meu e adevarat ,,e facut cu program in cod de bare ,,daca te intereseaza program-ul il pun la dipsozitie
da si mie programu` ala.. pls .. vorbeste cu djlyon sa iti dea id`ul meu .. sa vd .. sa mi`l dai pe mess .. sau sa`mi zici de unde sa il iau .. apropo .. nu am putut sa rasp .. k mi`a dat ban djlyon )
da` am scapat .. asa ca`s .. "beac"
Reply With Quote
Old 06-28-2006, 18:54
Kent Kent is offline
Banned

Default tu de unde ai aparut?!?

Quote:
Originally Posted by ardnaxelA
Nu-mi vine sa cred ca in timpurile astea poti fi acuzat ca incerci sa-ti faci reclama.Draguta kent, niciodata nu esti suficient de cunoscut pentru a apela la asta. Pe ce lume traiesti, mami? Recomand tuturor tricourile realizate de razvan-calitate la preturi ce sfideaza orice concurenta. Si pentru unii chiar nu e moft imprimarea tricourilor, chiar aveam nevoie de asa ceva.Bafta, Razvan.Si asteptam sa-ti dezvolti afacerea .
am o intrebare .. tu de un` ai aparut?!? nu de alta.. da` sa iti zic o kestie ... lasa`ne ... cu cat te`a platit sa ii faci reclama?!?! sau .. oare e acelasi ip de pe care s` postat?!? hai ma.. lasati`ma ....
Reply With Quote
Old 06-29-2006, 09:54
pending's Avatar
pending pending is offline
Member

Uni la siteul tau nu cumva in dreapta drebuia sa fie "STIRI" in loc de » Stiti « ?!? .. poate gresesc eu .. oricum .. e prea frumos siteul pt fatza ta .. adik daca`i facut d tine ))
Si inca ceva .. explica si mie knd ai lansat tu siteul "lx.ro" ? .. cel putzin asa se precizeaza la tine .. "lx.ro a fost lansat. Dupa ceva intarzieri, site-ul este gata si functional. Ca si aceasta afacere, site-ul este original, unic, nu am folosit niciun template. ..."
Altceva .. ai incercat sa creezi un site 100% romanesc ?.. adik te`ai luat dupa domnul "Prutianu" ? .. in loc de "click" ai scris "clic" ..
Next .. citeste si tu asta si zii ce intelegi "fa-ti un cont, in dreapta pe lateral ai casuta 'login' si dedesupt 'sau fa-ti un cont', apasa pe 'fa-ti un cont', completeaza formularul, confirma-ti adresa de mail si logheaza-te" .. Si wtf inseamna "dedesupt" ? .. te gandeai tu la altceva cu "supt" .. dar pana mea .. cam nasol .. multe greseli .. ne dezamagesti .. chiar asa ?..
Parerea mea despre uniblabla.lx.ro ? .. chiar e nevoie sa o zic ?
Reply With Quote
Old 06-29-2006, 10:01
Kent Kent is offline
Banned

Default no` l`ai ars pe uni ;))

Quote:
Originally Posted by pending
Uni la siteul tau nu cumva in dreapta drebuia sa fie "STIRI" in loc de » Stiti « ?!? .. poate gresesc eu .. oricum .. e prea frumos siteul pt fatza ta .. adik daca`i facut d tine ))
Si inca ceva .. explica si mie knd ai lansat tu siteul "lx.ro" ? .. cel putzin asa se precizeaza la tine .. "lx.ro a fost lansat. Dupa ceva intarzieri, site-ul este gata si functional. Ca si aceasta afacere, site-ul este original, unic, nu am folosit niciun template. ..."
Altceva .. ai incercat sa creezi un site 100% romanesc ?.. adik te`ai luat dupa domnul "Prutianu" ? .. in loc de "click" ai scris "clic" ..
Next .. citeste si tu asta si zii ce intelegi "fa-ti un cont, in dreapta pe lateral ai casuta 'login' si dedesupt 'sau fa-ti un cont', apasa pe 'fa-ti un cont', completeaza formularul, confirma-ti adresa de mail si logheaza-te" .. Si wtf inseamna "dedesupt" ? .. te gandeai tu la altceva cu "supt" .. dar pana mea .. cam nasol .. multe greseli .. ne dezamagesti .. chiar asa ?..
Parerea mea despre uniblabla.lx.ro ? .. chiar e nevoie sa o zic ?
uite inca o persoana care spune lucrurilor in fatza.. si eu care ma gandeam ca`s singuru` ) sa treiesti pending ... si ... la mai multe postari de astea.. ca mi`s pe plac si .. ai dreptate aici la faza cu lx`u` .ro traiasca`tz`ar site`u .. si dupe aiai sa tzi`l bagi undeva "uni-c"`ule
Reply With Quote
Old 06-29-2006, 10:03
pending's Avatar
pending pending is offline
Member

Am vrut sa fiu cat mai obiectiv .. deoarece il vad pe uni ca tot se afirma cu afacerea lui .. ii zic "bravo" .. insa daca facea ceva de calitate facea si un site bun .. fara greseli penibile d`astea ..
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules