Politia Comunitara Si Pietonalul - Bārlad Online Forum
Bārlad Online Forum  

Go Back   Bārlad Online Forum > Bārlad > Bārlad

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 10-01-2006, 09:05
andyut andyut is offline
Junior Member

Default Politia Comunitara Si Pietonalul

Asta noapte pe pietonal a fost un concurs de raly ,mai mare frumusetea ,culmea e ca nici o politie nu a putut asista la acest concurs.au fost carate pe trotuare indicatoarele de oprire si si-au facut jocul cum au vrut .Intrebarea e:unde se aflau cei de la politie sa vada spectacolul de asta noapte ?pana si cei de la taxi le-au urmat exemplul.V-am spus toate astea pentru a sublinia si etala simtul barladeanului.Acei care au votat contra pietonalului ma face sa cred ca sunt de aceiasi speta!dimineata la ora 6 o masina plina de petrecareti cu numarul vs-01-tba isi cara nuntasii de la lebada cu aceiasi nesimtire ca si ceilalti!muzica la maxim ,scartieturi si toata gama de accesorii sonore auto.NU UITATI TRAIM IN BARLAD UNDE PROSTIA E LA EA ACASA!UNII VECINI AU SI POZE SAU FILMULETE DE ASTA NOAPTE DACA INTRU IN POSESIA LOR O SA LE PUN PE FORUM!
Reply With Quote
Old 10-01-2006, 09:25
mandrut mandrut is offline
Junior Member

Da Asa E!mai Era Unu Cu O Dacie 1310 Cu Folii Pa Geam Fara Toba Si Mai Dormi Frate !nu Am Dormit Toata Noaptea!dar Cei De La Politie Oare Ce Faceau?
Reply With Quote
Old 10-01-2006, 09:29
marina marina is offline
Member

ce nesimtiti!de aia nu vor pietonal!de nesimtiti ce sunt!iar cei de la politia comunitara? probabil se intorceau pa partea cealalta
Reply With Quote
Old 10-01-2006, 10:03
BlackIce BlackIce is offline
Banned

Send a message via ICQ to BlackIce Send a message via AIM to BlackIce Send a message via MSN to BlackIce Send a message via Yahoo to BlackIce Send a message via Skype™ to BlackIce

Cand se combina puterea cu prostia si incompetenta , nu poate sa iasa decat un singur lucru.....un politai comunitar !!!
Reply With Quote
Old 10-01-2006, 10:36
muza's Avatar
muza muza is offline
Junior Member

De aia le este teama oamenilor sa vina pe pietonal pentru ca sunt tot felul de mizerabili care-si fac de cap aici!Ma indreptam spre piata acum dimineata si priveam in jur la oamenii care mergeau pa pietonal cu teama ,unii chiar respecta regulile la trecerea de pietoni asigurandu-se in stanga si in dreapta .Datorita unor mizerii ca acestia care ziceti ca au fost asta noapte la raly! datorita lor nu se folosesc oamenii de pietonal pt. ca nu se face ceva concret .sa se spuna clar sambata si duminica intre orele cutare cutare exista pietonal.sa se faca o informare in massmedia certa ,sa se faca tot felul de activitati pe acel pietonal caci slava domnului avem cu ce!iar politia comunitara sa-si ia in serios atributiunile nu sa doarma caci traiesc din banii bugetului sa munceasca nu sa doarma
Reply With Quote
Old 10-01-2006, 14:38
Gianni Gianni is offline
Junior Member

Andyut ... in legatura cu pozele si flimuletele de la curse te rog sa le trimiti la primarie pe adresa informatica@primariabarlad.ro ...
si vor ajunge unde trebuie ... PROMIT !!!
Reply With Quote
Old 10-01-2006, 14:40
Gianni Gianni is offline
Junior Member

Draga muza din cate stiu eu orele sunt afisate pe chestiile alea care blocheaza strazile ...
Reply With Quote
Old 10-01-2006, 15:02
niga4lif3 niga4lif3 is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by marina
ce nesimtiti!de aia nu vor pietonal!de nesimtiti ce sunt!iar cei de la politia comunitara? probabil se intorceau pa partea cealalta
te rog frumos nu generaliza....daca s-a trezit unu` din mahmureala direct la volan, asta nu inseamna ca toti cei care suntem impotriva pietonalului suntem nesimtiti...asa ca asteptam scuzele tale...
Old 10-01-2006, 15:07
andyut andyut is offline
Junior Member

Thumbs up ok persoanele de fata se exclud

Reply With Quote
Old 10-01-2006, 15:11
andyut andyut is offline
Junior Member

Default fii sigur de asta!

Quote:
Originally Posted by Gianni
Andyut ... in legatura cu pozele si flimuletele de la curse te rog sa le trimiti la primarie pe adresa informatica@primariabarlad.ro ...
asa are sa fac numai sa fie bine.Am peste drum un politai el era cu celularul la geam si l-am vazut ca a filmat de zor .poate au si ajuns deja unde trebe
Reply With Quote
Old 10-01-2006, 16:46
dadosh's Avatar
dadosh dadosh is offline
Senior Member

Quote:
ooo...avem pe cineva din primarie printre noi....wellcome..
deci daca avem inregistrari, poze cu diverse fapte care ar trebui pedepsite putem sa le trimitem pe adresa asta de email : informatica@primariabarlad.ro ?? ... si promiti tu ca ajung unde trebuie ???
ok..!!!
Quote:
Originally Posted by andyut
...
Acei care au votat contra pietonalului ma face sa cred ca sunt de aceiasi speta!
..
Quote:
Originally Posted by muza
...
Datorita unor mizerii ca acestia care ziceti ca au fost asta noapte la raly! datorita lor nu se folosesc oamenii de pietonal pt. ca nu se face ceva concret
..
va rugam nu confundati tupeul unor adolescenti (care poate nici carnet nu au) cu soferii din barlad...
Reply With Quote
Old 10-01-2006, 22:21
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Quote:
Foarte cunoscuta adresa...am mai trimis eu acolo niste poze sosite pe adresa mea pt dl.Vice..si nu am vazut masuri!
Reply With Quote
Old 10-02-2006, 00:42
Gianni Gianni is offline
Junior Member

Imi cer scuze dar toate problemele sau pozele ajunse pe adresele de la primarie ajung la mine ... si ma refer la cele de la informatica@primariabarlad.ro
Din cate stiu eu foarte multe poze si-au gasit rezolvarea ...
Te rog sa retrimiti e-mail-ul si pe informatica ...
Reply With Quote
Old 10-02-2006, 16:44
maxwel maxwel is offline
Junior Member

Cred Ca O Sa Ma Bag Si Eu In Campania Aceasta !o Sa Fac Si Eu Poze Cu De Astia !
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules