[OFF-TOPIC] Primul HOT SPOT din Barlad - la TC PUB! - Page 2 - Bārlad Online Forum
Bārlad Online Forum  

Go Back   Bārlad Online Forum > Bottom Line > Off-topic

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-14-2006, 07:28
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Ombladon
Nu cred ca eu sau Nevrax ..ne e in asa fel foame incat sa apelam la gesturi extreme...asa ca daca nu pricepi ce ma nemultumeste...e mult mai bine sa nu intervii..o fi el forum si poate fiecare sa emita o parere dar vezi tu ...trebuie sa aiba si limite!
Nu ma deranjeaza gestul in sine, pe ala chiar il apreciez, e un pas in fatza facut de Cristi si gasca (aici il includ si pe Nevrax-da si el trebuie felicitat intrucat face parte din gasca si nu numai pt acest hotspot ci pentru mai multe facute retelei)....diferendul intre mine si el (pe care vad ca il afecteaza si mai vad ca si apeleaza la rascolirea mormintelor vechi) este intre "gluma" propusa si stilul ei!
El priveste din punctul lui de vedere...eu privesc din punctul meu de vedere...asa ca este posibil si absolut normal ca punctele sa nu fie chiar similare!
Atit si nimic mai mult!
Deci eu consider ca nu se merita facuta gluma intrucat mi se pare un act copilaresc ce dauneaza imaginii! Si asta intrucat nu s-au respectat anumite standarde specifice stilului asta de glume!
El considera ca a fost o simpla gluma facuta intre prieteni!
Repet eu nu il contest pentru ce stie si face chiar e de admirat uneori ca mai are si timp liber intrucat din ce imi spunea odinioara e cam full cu proiectele!
Faptul ca el spune "multumim" banuiesc ca e o scapare MULTUMESC era spun eu corect...caci doar noi 2 "ne duelam" in opinii !

Asa ca draga Ombla...nu stiu de ce faci afirmatii ce nu pot fi argumentate! ca nu poate fi nemiscat..OK e foarte bine tine la parerile lui..eu il admir ..ca eu sint la fel de nemiscat..asta e treaba mea..dar nu vad de ce ne huiduiesti! Sau mai rau ne poftesti la masa! Stai tu linistit acolo unde esti si demonstreaza ca esti major si in gindire nu numai in ani!
O dimineatza perfecta tuturor!
Reply With Quote
Old 01-14-2006, 11:02
ombladon's Avatar
ombladon ombladon is offline
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon
Talking

Quote:
"ne duelam" in opinii !
Perfect ! Te cunosc , ma cunosti ! Ma deranjeaza modul de a posta, a altora netinand cont de varsta capacitate personala si experienta de viata .
Pot fi vazut si apreciat ( copil ) dupa acest post NU MA INTERESEAZA parerea altora despre mine NIMENI nu ma cunoaste mai bine decat eu insumi !
Tmpurile romanesti m`au onorat sa cunosc persoane importante pentru barlad, intrucat ma deranjat oarecum o anumita ofensa din partea altora adresata tie ! ( te iubesc ca pe un prieten care ma invatat )

(DE SUB BUCI) era doar un mod de exprimare , nu cred ca am atacat pe cineva anume direct sau indirect !

"Profesionalitate/Stil forumistic ma deranjat" , a vrut sa spuna ca toata viata ai stat numai cu nasul in forumuri si nimic mai mult ( mai bine nu ma mai bag in calculile voastre ca iar am sa fiu huiduit , poate am fost confuz, eu asta am inteles, cumva am inteles ceea ce vream numai eu sa inteleg sau sunt si altii ? )

NEvrax ? nimic mai mult , mi se pare inganfat in situatii varii .. no i meen ?
This is the first and the last one

and .. nu doresc post replay din partea ta AIVA in stilurile precedente, Eu doar mi`am postat/sustinut mentalitatea bolnava

O zi buna baeti and numai bine plec la cumparaturi
Old 01-23-2006, 22:26
Fallen Angel Fallen Angel is offline
Member

Vai ombladon cat de plin de tine e sti si cat de perfect te crezi....ma gandesc daca toate aceste aberatii,scoase de tine nu sunt urmarile..lipsei indelungate de acasa sau poate din cauza macaroanelor....."Who know...."
Old 01-24-2006, 00:09
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

Vad ca nu se mai termina cu off-topicul la subiectul asta si asa ca m-am decis sa ma bag si eu in seama.
Sunt de acord cu AIWA in ceea ce priveste "imaginea" dar faza e ca nevrax nu are nici o vina in asta. Adica treaba eu o vad cam asa : Daca unu vine si-mi arunca o cutie de vopsea pe usa de la intrare (asa, in gluma )... si dupa o luna eu tot nu catadicsesc sa o curat... poate ca-mi place asa, manjita, nu ? Si plus de asta sub nici o forma nu o sa inteleg pe vecinul de la 4 care vine si-mi spune ca nu e frumos cu usa plina de vopsea. As gandi "ce-l freaca pe asta de usa mea ?"
Dar.... ceilalti vecini ce cred oare ?

Totusi, asteptam in continuare parerile unuia care a fost pe acolo cu un laptop sa laude sau nu hot spot-ul.
Old 01-24-2006, 08:27
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

Am fost eu acum o saptamana, dar am postat dincolo: http://forum.barlad-online.ro/showth...=4922#post4922
Old 01-24-2006, 11:03
ombladon's Avatar
ombladon ombladon is offline
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon

Quote:
Originally Posted by Fallen Angel
Vai ombladon cat de plin de tine e sti si cat de perfect te crezi....ma gandesc daca toate aceste aberatii,scoase de tine nu sunt urmarile..lipsei indelungate de acasa sau poate din cauza macaroanelor....."Who know...."
BRAVooo , oameni si oameni

Last edited by ombladon; 01-24-2006 at 11:05.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules