Counter Strike pe TC NET - Bārlad Online Forum
Bārlad Online Forum  

Go Back   Bārlad Online Forum > Jocuri > Jocuri

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-09-2006, 12:34
bbw220 bbw220 is offline
Member

Default Counter Strike pe TC NET

Salut. Domnule (domnilor) admini de pe serverul de cs 1.6 (games.tc-net.ro)numai dati ban aiurea fara a avea certitudinea 100% ca se folosesc coduri.Instalati programe de verificare pe server anti-cheats si numai puneti ,,botul" la niste copii care tipa in gura mare cand pierd ca se folosesc coduri.VA rog frumos sa va comportati ca niste adevarati profesionisti si inainte de a da ban avertizati omu sa scoata codurile.Imi este frica sa joc bine ca deja am fost banat pe server la dumneavoastra.Daca nu reglementati aceasta problema o sa fiu nevoit sa incetez contractul cu dumneavoastra si sa ma mut la concurenta.
Reply With Quote
Old 01-10-2006, 02:46
twisted's Avatar
twisted twisted is offline
Senior Member

deci LMAO, dude 1 esti prea distrus dupa jocul ala ... 2. ce legatura are contractul de la tcnet cu serverul de jocuri ? ala e hostat de tcnet dar nici decum administrat de ei, si inca ceva nu cred ca zice nicaieri in contract de counter strike...
ca solutie la problema ta, intereseaza-te de admin vorbeste cu el, demontreaza-i ca nu folosesti cheat-uri sau ce draq se folosesc la jocul ala si sunt sigur ca nu vei mai lua ban
peace
Old 01-10-2006, 16:10
bbw220 bbw220 is offline
Member

Default Tc Net

Cred ca este un bonus de la TC NET acest server ca si reteaua si poate si netu o sa fie la fel.Asa cand lasi pe mana copiilor sau adolescentilor(gen TWISTED).Oricum sunt 1.000.000 de servere de cs dar nu e frumos din partea voastra sa dati kick sa intre altii cand nu au loc.Rusine....TC NET nota 2.
Reply With Quote
Old 01-11-2006, 05:32
twisted's Avatar
Senior Member

deci tu ai probleme ... da mari inca ... nu mai continui discutia ca o sa degenereze intr-o cearta si pe urma s-ar putea sa vrei sa te decablezi ca te-a insultat cineva pe forum ... si vezi ce faci cu remarca aia de acolo ca am impresia ca tu esti mai copil si mai adolescent la cap ca mine dar mah rog...
Old 01-11-2006, 12:32
bbw220 bbw220 is offline
Member

Default Special pentru TWISTED

Eu zic sa te duci sa-ti faci o prietena . Umbla hormonii prea repede si poti sa apuci pe cai gresite.Vezi de liceul tau si nu incerca sa-ti fortezi norocul.
Reply With Quote
Old 01-11-2006, 18:28
twisted's Avatar
Senior Member

eu zic sa iti vezi de cs-ul tau si sa nu te bagi pe terenuri necunoscute tie si sa te iei de cine nu trebe, ah and by the way am terminat liceul ia vezi tu reusesti performanta asta ?
Old 01-13-2006, 08:19
Oreste's Avatar
Oreste Oreste is offline
Senior Member

Send a message via Yahoo to Oreste

rog adminul sa se sesizeze

Reply With Quote
Old 01-13-2006, 10:00
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

Am editat (de tot) mesajul. bbw220 ai avertisment penttu limbaj.

Uite de asta nu-mi place mie Counter-Strike: 26.03.2004 - EvZ - Adolescent dependent de Counter Strike
Old 01-13-2006, 15:40
bbw220 bbw220 is offline
Member

Default Pentru ADMIN

Pai cred ca era normal sa editezi.Cum mi-am permis sa vb urat cu nenea TWISTED?Am vb urat cumva de ai dat repede edit?Ce chestie.LOOL.Dj LYON nu vrei sa mergem la o bere?Poate discutam cu editarea aia.Platesc eu.Astept un raspuns de unde te iau.
Reply With Quote
Old 01-13-2006, 15:57
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

bbw220, vezi punctul 1 din regulament: http://forum.barlad-online.ro/announcement.php?f=21 : "1. Sunt interzise injuriile si injuraturile."

Si acuma sa revenim la topic
Old 09-12-2006, 17:58
VaNiLLa's Avatar
VaNiLLa VaNiLLa is offline
Junior Member

Angry Eroare la Counter-Strike 1.6

Eu cand fac un server sa joc cu altii, imi da o anumita eroare care ma enerveaza. Asta se intamplat cand dau restart la runda, sau cand schimb harta, sau cand apas de multe ori Q ( obiceiul meu ), sau chiar si cand dau ban la cineva.
Zice asa --> SZGetSpace: Tried to write an uninitialized sizebuf_t: ???
Uitati-va la poza
Va rog eu din suflet daca stiti de la ce ziceti-mi mie ca nu mai pot de draci .
Multumesc.
Reply With Quote
Old 09-15-2006, 15:48
keNnY's Avatar
keNnY keNnY is offline
Senior Member

Send a message via Yahoo to keNnY

in (listen)server.cfg, admin_bot_protection vezi sa fie setat 1 si nu 0... sper sa mearga solutia...daca nu inseamna ca e de la PAK-uri...
*cough*cheater*cough*

Last known location by GSM-Tracker
http://www.gsm-tracker.com/signature...6006021106.png
Reply With Quote
Old 09-21-2006, 16:00
VaNiLLa's Avatar
VaNiLLa VaNiLLa is offline
Junior Member

Smile Mersi

Sa incerc sa vad daca merge ca eu deabia acuma am vazut ca am fost plecat si nu am mai avut cand sa ma uit la forum.
Ma bucur ca mai sunt unii care se pricep la servere si chestii .
Reply With Quote
Old 11-07-2006, 13:28
-sTaTuS-[fenomenal] -sTaTuS-[fenomenal] is offline
Junior Member

Default Salut

Incerc sa nu folosesc cuvinte triviale pt ca am fost crescut in spiritul bunei purtari si celor 7 ani de acasa da este inadmisibil sa ti se dea ban ca esti mai bun sau ai o zi mai buna sau la naiba ai dat un head.Macar Un avertisment un kick un Slay sau o vorba aruncata...direct ban...vb baiatului de mai sus face-ti un server bun de cs sau macar nu da-ti admin la toti copiii care dak au ei chef sa joci au dak nu ai ban.Sincer imi place sa joc si imi pare rau ca am luat ban pe tc net pt ca majoritatea ii cunosc si sunt din barlad si imi face palcere cand joc cu ei nu pe alte servere unde nu te cunosti cu nimeni si nu mai poti face o bascalie..Vad ca am ajuns sa fim scalvii adminilor ei sunt niste zei..care treb sa-i tinem in palme ca nu cumva sa se supaere sau sa fii mai bun ca ei ..Eu ma refer direct si fara frika asa zisului admin |DIANA| o fi sau nu o fi sora lu exe nu e imp...Important mi se pare dak vrea intr-adevar sa fie un admin bun sa stea pe server si sa dea ban la cine trebuie...Auzisem ca se poate cere un id de mess sa se vada imagini din counter si sa le trimiti nu stiu cum..sau sa faci un demo si sa-l trimiti ......Asa ca rog un admin dak ar putea sa rezolve umila mea cerere de a- i scoate banu si pe viitor...verificati fratilor dak are omu coade nu da-ti ban aiurea...va multumesc.Ip meu este 89.32.92.116. inka odata Sper sa se rezolve ceva.
Reply With Quote
Old 12-07-2006, 01:16
HiDDen HiDDen is offline
Junior Member

hmm..ce sa zic frumos..pe server..pana apar codatii..si iti fac o mie de nervi....si te rogi de admin sa ii dea ban..macar sa se uite pe el..da nimic..codatu isi vede linsitit de treaba fara nici un stres..stiind ca adminu nu are timp el de uitat la altii.."el sa joace acolo sa faca fraguri"..incercati sa dati admine celor pe care ii intereseaza..si in primu rand sa isi dea seama care e codat si care nu..ca mi-am mai luat vreo cateva banuri aiurea cand eram cu alt nume..!! oricum mie indiferent da joc pe tc..ca nu am lag...da uneori chiar imi fac nervi..si dati mai multe admine...chiar e nevoie..si la cine trebuie.as vrea sa mi se raspunda la msj.noroc
Reply With Quote
Old 02-05-2007, 19:39
-sTaTuS-[fenomenal] -sTaTuS-[fenomenal] is offline
Junior Member

Dupa cum a spus si Hidden...nu are rost sa ma mai repet..mi-am luat Llama ca i-am zis adm sa dea ban lu unu care avea speed clar sia dminu nu facea nimik....si Ban degeaba..ca asa vrea adminu..server de kkt a ajuns .asta e.
Reply With Quote
Old 02-06-2007, 22:07
Adrian's Avatar
Adrian Adrian is offline
Senior Member

Send a message via Yahoo to Adrian

datorita limbajului tau si a neputintei de a te explica cum trebuie..nu cred ca vei reusi ceva asa...cel mult sa iti iei un ban si aici.
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules