Cine inseala mai mult?barbatul sau femeia? - Bārlad Online Forum
Bārlad Online Forum  

Go Back   Bārlad Online Forum > Generalităţi > Life

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 05-01-2007, 01:36
iulia10usss's Avatar
iulia10usss iulia10usss is offline
Member

Cool Cine inseala mai mult?barbatul sau femeia?

S`a facut un sondaj despre ..femei si cat inseala ele..rezultat: 80% din femei inseala iar restu de 10 % sunt grase sau au probleme psihice..
Acuma nu stiu ce sa zic..femeile inseala dureros pt ca pun suflet..da`barbatii sunt porci de`a dreptu`..daca o gagica arata binishor..nu se pot abtine sa nu ii faca avansuri..daca pica...pica..nu se mai gandesc ca acasa ii asteapta o frumoasa femeie cu masa pusa..
Deci.. cine inseala mai mult? eu nu stiu raspunsu`
Reply With Quote
Old 05-01-2007, 02:59
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

... Cārstea, aici erai ?
Quote:
femeile inseala dureros pt ca pun suflet
asta nu am inteles-o.

iar barbatii fac avansuri pentru ca :
1.au fost programati genetic la poligamie (fata de femei care prin natura lor sufera de monogamie).
2.mai bine porc decat bou.
Quote:
nu se mai gandesc ca acasa ii asteapta o frumoasa femeie cu masa pusa
in piramida necesitatilor poate sexul e mai sus decat mancarea, sau poate mancarea e naspa.

...asta ca sa nu mai zic ca procentul de 80% mi se pare nerealist rau tare, nu stiu de unde l-ai scornit, ai vreo proba ceva ?
iar ca argument combativ, gandeste-te cat din populatia globului este musulmana
Old 05-01-2007, 13:37
uni_uni's Avatar
uni_uni uni_uni is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by farfui

in piramida necesitatilor poate sexul e mai sus decat mancarea, sau poate mancarea e naspa.
farfui,asta e haiaosa rau scrisa de tn) era misto sa pui si o poza cu tn care sa reflecte teoria ce o emani

in rest iti impartasesc oarecum opinia dar totusi inlocuiesc vb ''a suferi'' cu '' a fi binecuvantate'',motivele poate am sa le scriu intr-un alt topic...
si lipseste un procent de 10%....acela e cel care nu inseala si care nici nu sufera de probleme psihice sau de obezitate?

Last edited by uni_uni; 05-01-2007 at 13:40.
Reply With Quote
Old 05-01-2007, 15:33
hocus's Avatar
hocus hocus is offline
Senior Member
Nick anterior: NOUTATI

Send a message via Yahoo to hocus Send a message via Skype™ to hocus

uni ai atacat aiurea tare de tot ... cu faza cu poza ... e o faza copilareasca ... si ca sa o continui ceea ce tu ai inceput....eu cred ca o ai mai mica decat farfui ...
Ontopic:
nimeni nu inseala pe nimeni fiecare isi face nevoile ...de ce nu se face un sondaj cate kg de fecale produce pe an barbatul vs femeie ....este acelasi rahat ... (cunosc oameni minunati care se culca cu mai multe femei si raman aceiasi oameni minunati cum cunosc sigur si (cel putin)o femeie care face asta si e la fel de, deosebita...comparativ unul face caca mai mult decat altul) ...cred ca am vb cam urat ...scuze

Last edited by hocus; 05-01-2007 at 15:35.
Reply With Quote
Old 05-01-2007, 15:57
uni_uni's Avatar
Senior Member

hocus,mi s-a zis ca adesea am replici ce trezesc frustrari adanc ascunse (mi s-a zis treaba asta de unii dintre prietenii ce te inconjoara)
tu ai inteles glumita mea ca un atac si eu surprins de reactia ta ma intreb de ce?
il cunosc pe farfui personal (mai bn decat te cun pe tn,desi ai exprimat pe un alt thread ca ma stii din ''copilarie'' etc....sincer eu tot ce stiu despre tn e : acel cici ce avea un tic de a-si linge degetele atunci cand se apuca de o treaba si de faptul ca isi chema mereu un catel pechinez pe nume labush cu interjectia: tzacash,tzacsh,tzacash) si el (farfui) e unul dintre putinii distrusi care se simt bn in pielea lor implicit mi-am permis sa glumesc cu el!
oricum,sunt sigur ca ai destula treaba decat sa stai sa-mi analizezi replicile si sa ti le raportezi la propria persoana!
ps: copilareasca sau nu dif dintre mentalitatile noastre e ca mie nu mi-e teama de penibil sau sa ''fac glume copilaresti''!Ma exprim din perspectiva laturilor care mi se par potrivite pe situatia in cauza!Se numeste flexibilitate!Cat despre ''o ai mai mica decat farfui'' ...ce pot sa zic ...nu ne potrivim pe fetishul asta si nu stau sa le masor intr-un act competitional pe ale altora...
(scz de offtopic)

Last edited by uni_uni; 05-01-2007 at 22:09.
Reply With Quote
Old 05-01-2007, 17:27
iulia10usss's Avatar
Member

farfui..este vroba de 80% din femeile care au participat la sondaj..iti dai seama ca nu poti sa faci un sondaj in intreaga lume..
Si faza cu femeile care inseala dureros..pai..tu o inseli pe prietena ta facand "doar"sex cu altele..dar tot pe dansa o "iubesti"..pe cand ..ea.. te inseala cu altul..dar chiar tine la el ...pune suflet..face dragoste cu el si il viseaza noaptea in timp ce tu dormi langa dansa..nu`i dureros?

Last edited by iulia10usss; 05-02-2007 at 03:25.
Reply With Quote
Old 05-01-2007, 21:29
hocus's Avatar
hocus hocus is offline
Senior Member

mda...erai mic fratelo nu ai cum sa iti amintesti mai mult ...eu totusi tin minte ca erai la gradinitza nr 20 la domana educatoare Balaban Marga daca nu ma insel ...(si nu ma insel) si-ti placea sa te scobesti in fund ....dar sigur nu-ti mai amintesti ca (ma repet) erai prea mic ...(nici acuma nu esti foarte mare) ....iar ca tu te gandesti la prostii e problema ta ....eu ma refeream la minte (ca o ai mai mica decat farfui) ...te cam grabesti
Old 05-01-2007, 21:56
uni_uni's Avatar
Senior Member

(last offtopic) ''exact'' la minte ma refeream si eu....am scris eu undeva altceva?
sansele ca tu sa te inseli sunt invers proportionale cu cele ca eu sa fi mers la ''gradinitza 20 la doamna educatoare Balan Marga''!Marimea e relativa hocus si depinde de stimulente!Cand stii sa stimulezi potrivit s-ar putea sa creasca cand nu...o sa ramai cu frustrarea ca nu ai reusit si e normal sa dai vina pe cealalta parte: ''pai ,na nu putea sa cresca si el asa...pe nimic''.Scz,acum am realizat ca din dorinta de a fi solidar cu tn o sa crezi ca bat campii!Oricum,ai dreptate....
ontopic:
cred ca iulia,prin ''a insela dureros'' se refera la motivele diferite dintre un barbat si o femeie pt care inseala:
barbatul-inseala de cele mai multe ori carnal,pb dintr-o gena animalica de a castiga cat mai mult teritoriu feminin
femeia-inseala din motive emotionale,pb satula de pumni animalici in piept, are nevoie si de afectivitate

Last edited by uni_uni; 05-01-2007 at 22:11.
Reply With Quote
Old 05-02-2007, 02:51
iulia10usss's Avatar
Member

m`ati dezamagit..de ce nu va intalniti ca sa va spuneti ce aveti pe suflet?parca sunteti 2 copii care se bat de la o acadica..incetati sa va mai faceti de ras..
Reply With Quote
Old 05-02-2007, 02:58
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

tocmai mi-ai luat vorba din gura iulia.

Quote:
farfui..este vroba de 80% de femeile care au participat la sondaj
...cred ca sondajul a fost facut intr-un bordel.

totusi, nu vrei sa ne spui sursa acestui sondaj ? fiindca tocmai mi-ai daramat un mit, eu tot mai cred in femeia fidela...
Old 05-02-2007, 03:12
iulia10usss's Avatar
Member

nu pot spune ca am citit undeva despre sondajul asta..e adevarat..dar totusi pers care mi`a spus despre el este un doctor ..nu prea vad de ce m`ar minti :-?
tu vrei sa spui ca exista femeie pe lumea asta care nu a inselat niciodata?exclus femeile grase si cu probleme psihice
eu recunosc..cu rushine..ca am inselat..nu sunt mandra deloc de ce am facut..mai ales ca inca simt consecintele faptului meu pueril..
Reply With Quote
Old 05-02-2007, 15:31
hocus's Avatar
hocus hocus is offline
Senior Member

chiar daca aveti dreptate va recomand sa incercati mai usor cu sfaturile ...cel putin in ceea ce ma priveste

Last edited by hocus; 05-02-2007 at 15:39.
Reply With Quote
Old 05-02-2007, 23:46
Danny's Avatar
Danny Danny is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by iulia10usss
S`a facut un sondaj despre ..femei si cat inseala ele..rezultat: 80% din femei inseala iar restu de 10 % sunt grase sau au probleme psihice..
Quote:
eu recunosc..cu rushine..ca am inselat..nu sunt mandra deloc de ce am facut..mai ales ca inca simt consecintele faptului meu pueril..
de unde ai scos pe cele 10% grase sau cu pb psihice? nu suporti faptul ca exista oameni mai buni ca tine?
Quote:
Acuma nu stiu ce sa zic..femeile inseala dureros pt ca pun suflet..da`barbatii sunt porci de`a dreptu`..daca o gagica arata binishor..nu se pot abtine sa nu ii faca avansuri..daca pica...pica..nu se mai gandesc ca acasa ii asteapta o frumoasa femeie cu masa pusa..
de ce puneti voi femeile toti barbatii in aceeasi oala?
Old 05-03-2007, 01:39
iulia10usss's Avatar
Member

Danny dragule te consideri mai special decat ceilalti barbati?-->if (Danny=special) then (am sa pun o ulcica langa oala special pt tine) else (ce pretentii ai?)..
Suport faptul ca exista oameni>>dar stiu cu siguranta ca sunt mai buna ca majoritatea>>daca as crede ca toti oamenii sunt mai buni ca mine>>de ce naiba sa mai traiesc?..
Inca am convingerea ca lumea se invarte in jurul meu..am o incredere in mine nesfarsita,frumusetze(minte,trup si suflet),un iubit extraordinar,o viata..iar tu nu existi decat daca vreau..
Reply With Quote
Old 05-03-2007, 04:27
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

...uni, tu esti ?
Old 05-03-2007, 13:20
iulia10usss's Avatar
Member

Parca eram Carstea :-? ..te`ai razgandit?
Reply With Quote
Old 05-03-2007, 15:53
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

...nu, esti ambele.
Adica ai din ura fata de barbati a lui Carstea, generata de cine stie ce insuccese, deceptii, traume...si ai si din egolatria si egotismul lui uni.

si fiindca am vazut ca incerci sa pari buna la logica iti pot spune ca Danny exista, fie de vrei tu sau nu.
Old 05-03-2007, 15:59
hocus's Avatar
hocus hocus is offline
Senior Member

oare logica bate psihologia ? ...sau aici e parapsihologie si atunci intrebarea mea nu are sens ?
Old 05-03-2007, 19:07
iulia10usss's Avatar
Member

Dar eu nu urasc barbatii..din contra..iar eu nu am avut niciodata insuccese..sau traume..am avut o sg mare deceptie..care mi`a schimbat viatza..in clasa a 8a am aflat ca defapt cea mai buna prietena a mea este indragostita de iubitul meu de atunci si de acum...si asta m`a determinat sa nu mai am prietene fete niciodata..si eu nu sunt buna la logica ci la psihologie..cum si`a dat seama si hocus si danny poate sa existe sau nu pt mine..ca exista el pe fatza pamantului asta`i prea putin interesant
Reply With Quote
Old 05-03-2007, 20:02
uni_uni's Avatar
Senior Member

pfiuu,si ce legatura are increderea in sine cu threadul in cauza?

Last edited by uni_uni; 05-03-2007 at 20:03.
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules