Massuri Cretine - Page 2 - Bārlad Online Forum
Bārlad Online Forum  

Go Back   Bārlad Online Forum > Generalităţi > Life

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 05-25-2007, 09:14
supy's Avatar
supy supy is offline
Senior Member

Send a message via Yahoo to supy

L-am gasit dimineata pe mess ------------------------------------------------(5/17/2007 8:24:11 AM): Daca stergi mesajul asta jur ca nu ai o inima! Buna, numele meu este Carmen si am un copil nou nascut, numit Raresh . El inseamna tot ptr mine, si recent doctorii au descoperit ca are cancer la creier. Din pacate eu si sotul meu nu avem bani nici macar sa platim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu YAHOO si AOL si am cazut de acord ca ptr fiecare persoana care primeste acest mesaj sa primim 5 centi in schimb. deci te rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din lista si ajute-ne Da-l mai departe te rugam. Cum l-am primit asa il dau si eu mai departe
Old 05-26-2007, 14:28
Adrian's Avatar
Adrian Adrian is offline
Senior Member

Send a message via Yahoo to Adrian

Am primit sute de mesaje tampite de genul asta...dar toate aveau :"am facut o intelegere cu YAHOO si AOL si am cazut de acord ca ptr fiecare persoana care primeste acest mesaj sa primim 5 centi in schimb."
Absolut toate!

...si inca ceva ce au toate massurile tampite:
1. merita citit
2. daca nu dai mai departe nu ai inima
Cu asta am dat-o-n fasole!

Last edited by Adrian; 05-26-2007 at 14:33.
Reply With Quote
Old 06-02-2007, 11:35
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Ana Maria: Fata l-a īntreabat pe iubitul ei: "Iti plac ?'' El a raspuns: ''Nu'', Ea l-a intrebat: ''Ma gasesti draguta ?'',El a raspuns: ''Nu'' ,Ea l-a intrebat: ''Ma aflu in inima ta ?'' El a raspuns: ''Nu'' ,Pentru ultima data, ea l-a intrebat: ''Daca plec, vei plange dupa mine ?'' El a raspuns: ''Nu''. Ea a plecat trista. Si atunci el a prins-o de mina, spunandu-i: ''Eu nu te plac, eu te iubesc. Nu te gasesc draguta, te gasesc superba. Tu nu esti in inima mea, tu esti insasi inima mea. Eu nu voi plange dupa tine daca pleci, eu voi muri dupa tine.'' (In aceasta seara, la miezul noptii, dragostea ta iti va spune ca te iubeste ! Ceva dragut ti se va intimpla maine intre 16-20 iar daca nu il trimiti la toti din lista ta vei pierde marea ta dragoste:
Reply With Quote
Old 06-02-2007, 18:02
Jedi's Avatar
Jedi Jedi is offline
Senior Member

Default :))

sincer demult mi am facut o parere despre cei care trimit mass uri : SUNT NISTE RETARDATI !
Reply With Quote
Old 06-03-2007, 09:35
Jedi's Avatar
Jedi Jedi is offline
Senior Member

Default un nou exemplu....

SUNA la nr. *100*4*2*4*1*0746938902*1# si ve-ti primi gratuit un bonus de 5$ (doar pt. abonatii Orange).Nu abuzati de acest serviciu poate bloca cartela sim(merge maxim de trei-patru ori) mass
Reply With Quote
Old 06-03-2007, 14:33
Adrian's Avatar
Adrian Adrian is offline
Senior Member

da...bun asta...l-am vazut pe hub-urile mari prin 2005 ...
Old 06-03-2007, 15:45
UNOwen UNOwen is offline
Banned

Send a message via MSN to UNOwen Send a message via Yahoo to UNOwen Send a message via Skype™ to UNOwen

xXx xXx: gollllllllllllllllllllllll ROmania , scuzati massul stiu ca sunt un Retardat
Asta m`a impresionat pana la lacrimi =)) .. Jedi .. cred k i`o fi zis careva k e retardat .... k a scris as cum ai zis tu!

Last edited by UNOwen; 06-03-2007 at 15:47.
Reply With Quote
Old 06-04-2007, 10:27
Danny's Avatar
Danny Danny is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by UNOwen
xXx xXx: gollllllllllllllllllllllll ROmania , scuzati massul stiu ca sunt un Retardat
Asta m`a impresionat pana la lacrimi =)) .. Jedi .. cred k i`o fi zis careva k e retardat .... k a scris as cum ai zis tu!
oare chiar asa a scris?? mai sa fie
Old 06-04-2007, 11:38
Adrian's Avatar
Adrian Adrian is offline
Senior Member

uite unul la anunturi: :P - > CAUT O TIPA SUFLETISTA COMUN De ce e aşa de greu să vorbeşti despre Dumnezeu, dar e aşa de uşor să vorbeşti de sex? De ce suntem atâta de plictisiţi kând ne uităm printr-o revistă creştină, da e aşa de simplu să citeşti Playboy? De ce este aşa de uşor să dai ignore la un mesaj despre Dumnezeu, dar retrimitem celelalte urâte? De ce Bisericile devin din ce in ce mai mici,dar barurile si cluburile cresc? Gandeste-te vei r
Postat la 31.05.2007, expira la 14.06.2007 (id=25010) TELEFON E-MAIL: exppressi la yahoo.com FOTO
Alte anunturi de la MATRIMONIALE
Old 06-05-2007, 00:59
UNOwen UNOwen is offline
Banned

Send a message via MSN to UNOwen Send a message via Yahoo to UNOwen Send a message via Skype™ to UNOwen

Asta kiar e tare! =))
Atentie!!!!!! O ambulanta fantoma cu numere straine aduna copii de pe strada pt a le lua organele!!Aceasta iese numai cand se lasa intunericul!!Nu este de gluma!Am primit si eu de la unu Shogun_86!!Eu nu stiu ce sa cred!!
Mi`e fricaaa )

Last edited by UNOwen; 06-05-2007 at 01:01.
Reply With Quote
Old 06-05-2007, 12:59
Adrian's Avatar
Adrian Adrian is offline
Senior Member

Poi daca era la randu-i copil cum sa nu ii fie frica..
Old 06-05-2007, 13:07
hocus's Avatar
hocus hocus is offline
Senior Member
Nick anterior: NOUTATI

Send a message via Yahoo to hocus Send a message via Skype™ to hocus

86 ? e cam de o varsta cu unowen ...dar lui nu cred ca ii este frica
Old 06-05-2007, 20:54
UNOwen UNOwen is offline
Banned

Quote:
Originally Posted by hocus
86 ? e cam de o varsta cu unowen ...dar lui nu cred ca ii este frica
Trebuie sa mai manance sa ajunga la varsta mea... dak stau bine si ma gandesc.. tre` sa manance mult!

(6/5/2007 5:35:42 PM): id-ul dani_93v ca iti sterge tot din computer, e un VIRUS ! Da mai departe ! Ai inteless...? Anunta URGENT toate persoanele pe care le ai īn lista sa NU accepte contactul cu dj_bitit este un VIRUS ce formateaza calculatorul tau si al celorlalti cu care esti conectat si daca ei īl accepta atunci ti-l lipeste si tie. Fa o copie si trimite mai departe!!! ...Ei doresc sa se descotoroseasca de Messenger-ul gratuit. O groaza de oameni au fost deja stersi
Reply With Quote
Old 06-07-2007, 03:08
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

Default altu'

...
Quote:
soot_on_target (06.06.2007 23:58:14): datz'i mai o tzigara k numai pot sincer
Old 06-09-2007, 02:23
Little Biggy's Avatar
Little Biggy Little Biggy is offline
Member

Smile Mda...

cei mai inteligentzi...sunt cei care trimit un mass de genu :" Bah esti ? " si dupa aia primesti un mesaj de la aceeashi persoana care zice : "mass=))" am o singura chestie sa va spun : (sper ca ati inteles mesajul )
Decat sa stresatzi lumea pe messenger de plictiseala...mai bine va aruncatzi de la geam...nu conteaza ca stai la partier sau la etajul 10...important e sa aterizezi in cap (si toate problemele tale se vor rezolva pe loc )
Reply With Quote
Old 06-11-2007, 13:56
bal.daoi's Avatar
bal.daoi bal.daoi is offline
Member

te laudai ca dai o bere...
Old 06-12-2007, 15:21
Danny's Avatar
Danny Danny is offline
Senior Member

Ei bine urmatorul mass nu e un mass cretin ci unul haios

Presedintele Statelor Unite ne-a cerut sa ne unim pentru o cauza comuna tuturor: combaterea terorismului. Este bine stiut ca musulmanii se opun consumului de alcool si considera vederea unei femei dezbracate (alta decat nevasta-sa) drept un pacat. Dinaceasta cauza lansam un apel pentru ca timp de o saptamana, ZILNIC, la ora 17.00, toate femeile sa se dezbrace complet si sa alerge prin birouri iar toti barbatii sa le urmeze cu o bere in mana. Aceasta ne va ajuta sa detectam teroristii care se ascund la noi in firma. Statele Unite va sunt recunoscatoare pentru efortul facut impotriva terorismului. Colaborati ! Trimiteti acest mesaj tuturor colegilor de la serviciu si tuturor firmelor partenere!

Cred ca l-ati primit si voi.
Old 06-16-2007, 18:53
ombladon's Avatar
ombladon ombladon is offline
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon

NOU !

Show Recent Messages (F3)

SLK CJAY: Care are sa ma imprumute 2 tigari pana maine .. va rog ...

e chiar asa?
Old 06-23-2007, 15:45
Adrian's Avatar
Adrian Adrian is offline
Senior Member

altul proaspat:
Alex: te ROG CITESTE-L!!!''Azi dimineata cand Dumnezue a deschis o fereastra in RAI m-a vazut pe mine si m-a intrebat: Copilul meu, care este marea ta dorinta pt. azi??? Iar eu i-am raspuns: Doamne te rog sa ai grija de persoana care citeste acest mesaj, de familia lui, si de prietenii lui speciali. Ei merita asta si ii iubesc foarte mult. Iubireaa lui Dumnezeu este k un ocean, ii poti vedea inceputul dar nu si sfarsitul. Acest mesaj este valabil din ziua in care il primesti. Trimite asta prietenilor tai. Ceva bun se va intampla cu u azi. Ceva pe care u asteptai de mult sa ti se intample. Nu rupe ascest lant
Old 07-29-2007, 09:55
UNOwen UNOwen is offline
Banned

VALABIL DOAR PT. BARLAD - DACA ESTE VREO FATA CARE IN SEARA ASTA ( 18 IULIE 2007 ) LA ORA 2:00 A TRECUT PRIN FATA PE LA ROXY FASHION, VIS AVIS DE SC. 2 SAU CINEMA BARLADUL.. SI MAI ERA CU INCA 1 FATA (TOTAL 2 ) SI UNA ERA IMBRACATA CU NISTE PANTALONI MULATI NEGRI SI AU STAT 5-10 MIN PE BANCA DIN FATA DE LA BERLIN SA DEA URGENT ADD LA ID-UL: MRFLABER !!! E CEVA F. URGENT ! !! VA ROG MULT TRIMITETI MESAJUL MAI DEPARTE !!! MULTUMESC FOARTE MULT !
Acum stau si ma intreb .. nu o fi asta vreo metoda noua de agatzat? sau i`o fi fost rusine sa se duca la ele sa le vb .. asa k ... a zis... hai sa dau mass!
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules