Tricouri personalizate la UNI DESIGN - Page 3 - Bārlad Online Forum
Bārlad Online Forum  

Go Back   Bārlad Online Forum > Bārlad > Bārlad

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-24-2006, 01:53
ardnaxelA ardnaxelA is offline
Junior Member

Nu-mi vine sa cred ca in timpurile astea poti fi acuzat ca incerci sa-ti faci reclama.Draguta kent, niciodata nu esti suficient de cunoscut pentru a apela la asta. Pe ce lume traiesti, mami? Recomand tuturor tricourile realizate de razvan-calitate la preturi ce sfideaza orice concurenta. Si pentru unii chiar nu e moft imprimarea tricourilor, chiar aveam nevoie de asa ceva.Bafta, Razvan.Si asteptam sa-ti dezvolti afacerea .
Reply With Quote
Old 06-25-2006, 13:12
uni_uni's Avatar
uni_uni uni_uni is offline
Senior Member

e gata si site-ul www.unidesign.lx.ro
Old 06-25-2006, 13:15
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

Quote:
Pentru ca tu sa beneficiezi de cea mai buna oferta de preturi, costurile comenzi vor fi stabilite prin eMail, in fucntie de detaliile discutate. Iti garantam cel mai avantajos raport pret - calitate!
daca si tricourile sunt la fel...
Old 06-25-2006, 13:25
uni_uni's Avatar
Senior Member

eii,farfui...s-a grabit un pic,se mai intampla sa mai greseasca!Uite de aia esti tu folositor cateodata.Ms!Si oricum tu facand parte dintre clienti stii cum sunt serviciile mele plus faptul ca te mai plimbi pe la iasi etc....preferam o parere sincera nu cautare de greseli pe site!

Last edited by uni_uni; 06-25-2006 at 13:30.
Reply With Quote
Old 06-28-2006, 18:51
Kent Kent is offline
Banned

Default da si mie programu` moshule...

Quote:
Originally Posted by wxdj
da kent ,,daca te referi la tatuajul meu e adevarat ,,e facut cu program in cod de bare ,,daca te intereseaza program-ul il pun la dipsozitie
da si mie programu` ala.. pls .. vorbeste cu djlyon sa iti dea id`ul meu .. sa vd .. sa mi`l dai pe mess .. sau sa`mi zici de unde sa il iau .. apropo .. nu am putut sa rasp .. k mi`a dat ban djlyon )
da` am scapat .. asa ca`s .. "beac"
Reply With Quote
Old 06-28-2006, 18:54
Kent Kent is offline
Banned

Default tu de unde ai aparut?!?

Quote:
Originally Posted by ardnaxelA
Nu-mi vine sa cred ca in timpurile astea poti fi acuzat ca incerci sa-ti faci reclama.Draguta kent, niciodata nu esti suficient de cunoscut pentru a apela la asta. Pe ce lume traiesti, mami? Recomand tuturor tricourile realizate de razvan-calitate la preturi ce sfideaza orice concurenta. Si pentru unii chiar nu e moft imprimarea tricourilor, chiar aveam nevoie de asa ceva.Bafta, Razvan.Si asteptam sa-ti dezvolti afacerea .
am o intrebare .. tu de un` ai aparut?!? nu de alta.. da` sa iti zic o kestie ... lasa`ne ... cu cat te`a platit sa ii faci reclama?!?! sau .. oare e acelasi ip de pe care s` postat?!? hai ma.. lasati`ma ....
Reply With Quote
Old 06-29-2006, 09:54
pending's Avatar
pending pending is offline
Member

Uni la siteul tau nu cumva in dreapta drebuia sa fie "STIRI" in loc de » Stiti « ?!? .. poate gresesc eu .. oricum .. e prea frumos siteul pt fatza ta .. adik daca`i facut d tine ))
Si inca ceva .. explica si mie knd ai lansat tu siteul "lx.ro" ? .. cel putzin asa se precizeaza la tine .. "lx.ro a fost lansat. Dupa ceva intarzieri, site-ul este gata si functional. Ca si aceasta afacere, site-ul este original, unic, nu am folosit niciun template. ..."
Altceva .. ai incercat sa creezi un site 100% romanesc ?.. adik te`ai luat dupa domnul "Prutianu" ? .. in loc de "click" ai scris "clic" ..
Next .. citeste si tu asta si zii ce intelegi "fa-ti un cont, in dreapta pe lateral ai casuta 'login' si dedesupt 'sau fa-ti un cont', apasa pe 'fa-ti un cont', completeaza formularul, confirma-ti adresa de mail si logheaza-te" .. Si wtf inseamna "dedesupt" ? .. te gandeai tu la altceva cu "supt" .. dar pana mea .. cam nasol .. multe greseli .. ne dezamagesti .. chiar asa ?..
Parerea mea despre uniblabla.lx.ro ? .. chiar e nevoie sa o zic ?
Reply With Quote
Old 06-29-2006, 10:03
pending's Avatar
Member

Am vrut sa fiu cat mai obiectiv .. deoarece il vad pe uni ca tot se afirma cu afacerea lui .. ii zic "bravo" .. insa daca facea ceva de calitate facea si un site bun .. fara greseli penibile d`astea ..
Reply With Quote
Old 06-29-2006, 10:06
Kent Kent is offline
Banned

Default "apoi de .. n`a invatzat toata lumea carte ca dumneata"

Quote:
Originally Posted by pending
Am vrut sa fiu cat mai obiectiv .. deoarece il vad pe uni ca tot se afirma cu afacerea lui .. ii zic "bravo" .. insa daca facea ceva de calitate facea si un site bun .. fara greseli penibile d`astea ..
cu toate ca se lauda ca stie.. nu stie nik .. ata ete ..ai o afacere!??! vrei sa iti faci un site bun!??! investeste niste bani, ia-ti un domeniu.. fa-ti site`ul in php,html, flash .. sau in "ce vrea muskii tai" .. dar ... "fii original.. fii uni-c" .... daca tot o arzi cu freza`n oki ..

Last edited by Kent; 06-29-2006 at 10:08.
Reply With Quote
Old 06-29-2006, 10:16
uni_uni's Avatar
Senior Member

ok,site-ul nu e facut de mine intrucat nu ma pricep
e posibil sa aiba mai multe greseli poate voluntare, poate involuntare iar scopul acestora e sa detecteze lumea celor concentrati pe aparent si detalii offtopic.
site-ul e creat pt menirea lui practiva si nu pt a impresiona liric,oratoric....teoretic....
oricum,orice observatii care conteaza sunt binevenite asa ca le asteptam cu placere....
http://www.unidesign.lx.ro/help.php#12

Last edited by uni_uni; 06-29-2006 at 10:19.
Reply With Quote
Old 06-29-2006, 11:31
pending's Avatar
Member

uni daca zici ca siteul nu e facut pt a impresiona atunci nush cum dreq de ti-ai deschis firma .. in ziua de azi conteaza mult si chestia asta .. parerea mea .. .. si nah .. greselile alea sunt sesizabile si pt cineva care nu se concentreaza prea mult asupra siteului ..
Reply With Quote
Old 06-29-2006, 12:11
uni_uni's Avatar
Senior Member

pending tu-mi amintesti de stilul ala haios in care un tip plictisit de propia viata si incapabil sa schimbe ceva, merge din crasma in crasma si da calificative , isi spune pareri intr-o maniera de monolog agresiv,egocentrist despre cum trebuia aranjat fiecare tablou,ca ''de ce scrie cu litera mare firma de afara?,ca de ce logo-ul firmei are culoare bej?,ca de ce nu e poza cu el pe peretii restaurantului?,ca de ce spoturile nu sunt destul de rotunzi?,ca de ce nu se asculta rap rusesc?''
iti apreciez atentia si alaturi de speranta faptului ca imi intelegi replica te invit sa te alaturi clientilor mei (ca tot insistai o sa-ti fac si o reducere) si atunci sunt sigur ca pt cei ca tine produsul final o sa vorbeasca de la sine despre ce fac,cum fac si de ce fac;nu-i nimic daca uneori cuvintele nu ajung,astea zapacesc mereu caci trebuiesc trase prin filtrul mintal!
toate cele bune!
Old 06-29-2006, 13:17
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

offtopic .

"filtru mintal" ? ce dracu e asta ? am cautat cu google si nimic. Dar la o adica, cine e gugal asta....
Old 06-29-2006, 13:49
uni_uni's Avatar
Senior Member

desigur ca offtopic :da,din cate am observat unii isi cauta tot pe google...de la prieteni,la iubita ...pana la sosete,munca si alte activitati.Cine zicea ca lumea virtuala nu e asa deschisa si reala?Ce ipocritzi!
Old 06-29-2006, 14:10
NaKeDMaN NaKeDMaN is offline
Member

"Logeaza-te!" exista cuvantul asta in romana ? sau engleza ? pe bune dar exista o regula in web design si aia e ori faci tot site-ul in romana ori in alta limba dar nu combini pe aceasi pagini meniu Home Despre noi Logeaza-te Iesire...pe bune da tre sa faci multe modificari la site.

P.S nu o zic cu rautate, am zis ca sa iti repari greselile si sa nu iti bata mai multi apropo

Toate sub un singur nume VoDoo Web Design
CHML SRUCNOC
Reply With Quote
Old 06-29-2006, 14:31
uni_uni's Avatar
Senior Member

nu-i nici o problema ca sesizati anumite greseli!Va multumesc pt atentia voastra!
am mai scris si repet ....toate ''corectarile'' voastre sunt luate in calcul si vor fi sau poate nu modificate de persoana care a avut amabilitatea sa'mi faca site-ul!Va multumesc!Semnat,Conducerea
Old 07-03-2006, 22:26
ardnaxelA ardnaxelA is offline
Junior Member

Quote:
Originally Posted by Kent
am o intrebare .. tu de un` ai aparut?!? nu de alta.. da` sa iti zic o kestie ... lasa`ne ... cu cat te`a platit sa ii faci reclama?!?! sau .. oare e acelasi ip de pe care s` postat?!? hai ma.. lasati`ma ....
De peste tot. Reducerea de pret cand am facut aproape o suta de tricouri se pune? Inseamna ca m-a platit?
Reply With Quote
Old 07-04-2006, 13:30
uni_uni's Avatar
Senior Member

ardnaxela.....''adica'lea'' tu ai impresia kk-ent e fraier si nu'si da seama ca tu nu ai cum sa te imbraci cu aproape 100 de tricouri o data?! ''hai ma....lasati-l...'')
Old 07-16-2006, 13:50
uni_uni's Avatar
Senior Member

!NOU! IN CURAND studioul de obiecte personalizate UNIDESIGN are placerea de a va prezenta o noua gama de obiecte personalizate (cani,sapcute etc) si de asemenea datorita reinvestitiei,servicii imbunatatite plus servicii noi de cutter-plotter (texte,logouri decupate foarte exact pe folii speciale...argintii,reflex,fluorescente).Sper pe saptamana viitoare sa pun si poze relevante.
numai bine!
Old 07-19-2006, 12:20
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

...nu pot fi inregistrate marcile care contin, fara consimtamintul titularului, imaginea sau numele patronimic al unei persoane care se bucura de renume in România.

De asemenea...exista un refuz daca ceea ce vrei tu sa inregistrezi este identica cu o marca anterioara, iar produsele sau serviciile pentru care inregistrarea marcii a fost ceruta sint identice cu cele pentru care marca anterioara este protejata sau
2.)este identica cu o marca anterioara si este destinata a fi aplicata unor produse sau servicii similare, cu cele pentru care marca anterioara este protejata, daca exista un risc de confuzie pentru public;

3.) este similara cu o marca anterioara si este destinata a fi aplicata unor produse sau servicii identice sau similare, daca exista un risc de confuzie pentru public, incluzând si riscul de asociere cu marca anterioara;

uni , inca nu ai trecut de stadiul in care argumentezi facand referire la greutate, grad de scolarizare, apartenta sociala sau nume ?

daca lumea e finuta si te tolereaza, asta nu inseamna ca nu exista totusi un pahar care se umple la un moment dat
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules