Fast food cu tiuleie cat freza patronului! - Bārlad Online Forum
Bārlad Online Forum  

Go Back   Bārlad Online Forum > Bārlad > Bārlad

Closed Thread

Thread Tools Display Modes
Old 09-20-2006, 14:51
ayalla ayalla is offline
Junior Member

Send a message via Yahoo to ayalla
Default Fast food cu tiuleie cat freza patronului!

Sa nu va puna naiba fratilor sa va duceti la fast foodul de la stadion ca o sa mancati in loc de piept de pui fund de gaina cu tulieie cu tot! Si daca mai si comentati o sa va alegeti cu suturi in fund de la marele patron! Serios, am consumat din curiozitate o "Shaorma" la farfurie, atat de gretoasa ca ma mir ca nu am vomat pe loc! Cand am rascolit bucatile de piept de pui, am gasit un ditamai fund de gaina cu tiuleie si asta la pretul de 10 ron, sau ma rog 100 000 de lei, ca suna mai bine! Ascultati-ma pe mine, ocoliti fast foodul, la Petrica Dunca macar ai sansa sa ti se vorbeasca frumos!
Old 09-20-2006, 15:37
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

sunteti de belea, la KFC nu vreti sa mancati ca puiul e din ala cu ADN modificat si nu are pene deloc, la stadion nu mancati fiindca puiul are pene...

lasand gluma la o parte, mersi ayalla ca ne-ai spus...trebuia sa te duci la OPC totusi, iar patronului sa-i lipesti c**-ul ala de gaina pe frunte.

parerea mea.
Old 09-20-2006, 18:25
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Buna observatie..eu am mai avut o discutie cu o anumita persoana ce are cat de cat tangentza cu afacerea si am sesizat ca sint luat la misto! Ca habar nu am ce e aia fastfood si nu realizez ce e acolo! Am tacut si mi-am vazut de treaba!

Dar dupa cum se vede..nu sint singurul carcotas cum mi-a spus cred atunci persoana si am mai auzit cateva chestii legate de subiect!
Asa ca un simbure de adevar este!

Cel mai corect era sa mergi la OPC cu dovada si sa explici si "condimentarea" mancarii cu suturi din partea patronului! Sustin ce ti-a recomandat Farfui cu toate ca se pare ca la Barlad individul ce se ocupa cu OPCul exista dar lipseste cu desavarsire!

Last edited by AIWA; 09-20-2006 at 18:27.
Old 09-20-2006, 19:30
hey hey is offline
Junior Member

allllloooo

Persoana in cauza se numeste Cezara Mironica(ayalla)-nesemnificativ pentru un jurnalist care nici macar nu s-a afirmat cu nimic toata perioada carierei sale.Mama si acum nu face decat sa critice!Halal copil batran!Du-te tanti si fa studii de specialitate!Nu avea grija altora!

Sa-ti demonstrez ce jurnalist slab esti!Nici macar n-ai notiuni generale ca tiuleiul ars la mii de grade se topeste! Esti varza!Ce sa te mai intreb daca ai realizat ceva in vita in afara de faptul sa bagi intrigi si numai vrajeli!Adu si tu ceva nou in orasul asta in curs de dezvoltare!

Oare cei de la Departamentul de Resurse Umae de la publicatia aia prestigioasa la care lucrezi,au stiut ce fac in momentul in care te-au angajat?Sau nu esti angajata!Lasati-i fratilor sa faca ceva nou pt. nenorocitul asta de Barlad!

Mie chiar imi place acolo!Mai ales ca e bucatarie la vedere si o sa mananc cu placere si incredere! Eu unu nu avem curaj sa fac asa ceva in Barlad unde se gasesc tot felul de CARCOTASI fara ocupatie si stiu numai sa vb din rautate!
Asa ati facut intotdeauna cand a aparut ceva nou in oras!SALBATICILOR

Ma duc chiar acum acolo sa-i felicit pe acei oameni care nu stau fratilor<muncesc nu stau sa le cada!Mai ales ca au bagat CEA MAI BUNA SI MAI IEFTINA PIZZA DIN ORAS!

Tanti cum vrei ca presa din Romania sa se afirme cu astfel de oameni ca dumneata?Nici macar nu stii sa faci o afirmatie bine inchegata:ca ai mancat shaorma cu tiulei!Nebunatico cred ca ai mancat tu atceva inainte si ti-au ramas tiulei in dinti)))NEBUNO

Cat despre fast food NUMAI LAUDE DE LA TOTI!Lasati fraierii care se sperie de NOu sa moara de plictiseala!HALAL ORAS CA M-AS MUTA SI MAINE!

Last edited by djlyon; 09-20-2006 at 20:05.
Old 09-20-2006, 20:13
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by hey
allllloooo

Persoana in cauza se numeste Cezara Mironica(ayalla)-nesemnificativ pentru un jurnalist care nici macar nu s-a afirmat cu nimic toata perioada carierei sale.Mama si acum nu face decat sa critice!Halal copil batran!Du-te tanti si fa studii de specialitate!Nu avea grija altora!

Sa-ti demonstrez ce jurnalist slab esti!Nici macar n-ai notiuni generale ca tiuleiul ars la mii de grade se topeste! Esti varza!Ce sa te mai intreb daca ai realizat ceva in vita in afara de faptul sa bagi intrigi si numai vrajeli!Adu si tu ceva nou in orasul asta in curs de dezvoltare!

Oare cei de la Departamentul de Resurse Umae de la publicatia aia prestigioasa la care lucrezi,au stiut ce fac in momentul in care te-au angajat?Sau nu esti angajata!Lasati-i fratilor sa faca ceva nou pt. nenorocitul asta de Barlad!

Mie chiar imi place acolo!Mai ales ca e bucatarie la vedere si o sa mananc cu placere si incredere! Eu unu nu avem curaj sa fac asa ceva in Barlad unde se gasesc tot felul de CARCOTASI fara ocupatie si stiu numai sa vb din rautate!
Asa ati facut intotdeauna cand a aparut ceva nou in oras!SALBATICILOR

Ma duc chiar acum acolo sa-i felicit pe acei oameni care nu stau fratilor<muncesc nu stau sa le cada!Mai ales ca au bagat CEA MAI BUNA SI MAI IEFTINA PIZZA DIN ORAS!

Tanti cum vrei ca presa din Romania sa se afirme cu astfel de oameni ca dumneata?Nici macar nu stii sa faci o afirmatie bine inchegata:ca ai mancat shaorma cu tiulei!Nebunatico cred ca ai mancat tu atceva inainte si ti-au ramas tiulei in dinti)))NEBUNO

Cat despre fast food NUMAI LAUDE DE LA TOTI!Lasati fraierii care se sperie de NOu sa moara de plictiseala!HALAL ORAS CA M-AS MUTA SI MAINE!
Oups...."s-a pus pct pe j ca pe i il pun toti XXXXX"
Ma intreb ce era inainte de cenzura DjLyon? Si mai ma intreb de unde se stie exact cine e in spatele unui user?

Nu de alta dar ea (daca este ea!!) are 1 post si tu ai tot un post!
Oare se umbla cu clone?

Last edited by AIWA; 09-20-2006 at 20:15.
Old 09-20-2006, 20:31
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by AIWA
Oups...."s-a pus pct pe j ca pe i il pun toti XXXXX"
Ma intreb ce era inainte de cenzura DjLyon? Si mai ma intreb de unde se stie exact cine e in spatele unui user?

Nu de alta dar ea (daca este ea!!) are 1 post si tu ai tot un post!
Oare se umbla cu clone?
Decat am lipit cele 8 posturi consecutive.
Old 09-20-2006, 22:03
bbw220 bbw220 is offline
Member

HEY ai dreptate in privinta doamnei ziariste nebune.Este o persoana dubioasa mai ales cand conduce rapanul ala de dacie. Nu stiu cum nu a omorat inca pe nimeni .Pe plan profesional face parte din categoria jurnalistilor de rand si asta spune tot. Ce vrei si tu intr-un oras in care totul functioneaza pe dos.Oricum nu cred ca este frumos din partea ta sa ajungi sa faci un astfel de atac la persoana mai ales ca esti mai mic ca ea si macar un pic de respect pentru varsta.Patronul de la acel fast-food este un mic ,,......" cu ochi. Si totusi de ce te agiti asa tare cu atatea laude la adresa acelui fast-food?Faci parte si tu din conducere sau ai alte legaturi?AIWA batrane tu mananci acolo?
Old 09-20-2006, 22:40
hey hey is offline
Junior Member

Da asa e BBW ai dreptate si tu in felul tau! Dar tin sa te apreciez si pe tine ca facand parte din acea categorie de oameni de nimic care n-au alta treaba vorbindu-i pe altii!Ca exemplu iti permiti sa afirmi ceva de care tu habar n-ai!Ce sa mai...?Si tie ti-e fomik!Du-te si tu sa mananci tiulei prajite!

Apropo BBW tu cu ce iesi in evidenta in orasul asta?

Last edited by djlyon; 09-21-2006 at 00:49.
Old 09-20-2006, 23:04
ombladon's Avatar
ombladon ombladon is offline
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon
Arrow

Quote:
Originally Posted by hey

Ce imi place mai mult ca baiatul asta cu talent de smecher se afirma cu ceva pana la urma cu ce evidentiezi barladul?

Cati ani ai prietene ?
Old 09-20-2006, 23:32
dadosh's Avatar
dadosh dadosh is offline
Senior Member

oricum nu prea multi... "hey"...puiul nu se face la mii de grade.....ca la temperatura aia nici gratarul nu-ti mai ramane intreg...doar la 150-200 de grade
si pofta buna in continuare
Old 09-20-2006, 23:37
uni_uni's Avatar
uni_uni uni_uni is offline
Senior Member

Pfiuu,e ciudat cum fiecare topic cu privire la o noua idee pusa in practica in minunatul nostru orash se transforma intr-o exteriorizare mizerabila si josnica cu tenta distrugatoare si atat!E tipic omului de grota moldoveneasca sa inceapa sa arunce cu propriile frustrari si mizerii in orice lucru in care se investeste sudoare,minte si placerea de a realiza ceva de calitate si cel putin decent!Probabil influenta cacainei e omniprezenta in simtul de comunicare a unora!
Tind sa subliniez,sa observ faptul ca exact scursurile si oamenii care nu au facut si nu vor face nimic toata viata sunt cei care incearca prin metode josnice sa denigreze imaginea unui loc care a facut placere si care a fost apreciat de majoritatea oamenilor simpli,vedetelor,demnitarilor,oamenilor de afaceri importanti din tara, care s'au perindat, cu ocazia zilelelor culturale sau in simpla trecere,prin minunatul orash Barlad!
E dezgustator sa simti prostia si lipsa de fair play a concurentei mult prea limitate si care nu vede in revigorarea propriei afaceri decat improscarea si incercarea de a distruge ceea ce ii depaseste cu multa lejeritate!
Desigur ca nu se intampla numai la noi,insa mesajul meu se indreapta catre cei ce au curajul prin deschidere si inteligenta sa ignore prostia si mizeriile ce nu vor ajuta niciodata o comunitate in drumul catre progres!
numai bine,tuturor!
Old 09-21-2006, 01:39
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

Quote:
Pfiuu,e ciudat cum fiecare topic cu privire la o noua idee pusa in practica
nu era nici o idee, era pur si simplu o plangere si o atentionare...
in momentul in care dai niste bani si te astepti la o calitate, mi se pare logica iesirea lui ayalla
nu mi se pare deloc logica iesirea patronului, care la un asa incident trebuia sa faca totul posibil sa nu transpire nimic...returnarea banilor, inca
o portie in plus, un zambet, scuze....erau o multime de modalitati.

iar nu mi se pare logica iesirea lui hey...chiar nu vad nici o legatura intre realizarile jurnalistice si dorinta de a fi respectat ca si client. A fost o iesire brutala, care nu a realizat absolut nimic, din contra, a subliniat furia indusa de lipsa unor argumente menite sa lamureasca oarecum situatia.

poate ca la un mester care ti-a varuit aiurea casa, sau la un mecanic auto care ti-a luat prea mult, te mai intorci....dar intr-un loc in care esti servit cu ceva ce nu-i convine stomacului tau, nu cred. Sa nu uitam , hrana e totusi un subiect destul de sensibil.

si sa nu uitam, "minunatul nostru orash " e totusi atat de mic si vorba umbla.
Old 09-21-2006, 07:32
ayalla ayalla is offline
Junior Member

Send a message via Yahoo to ayalla
Default Ha!

Vedeti ca am avut dreptate? Cel care a sarit in sus este chiar "patronul" care a "muncit" de i-au sarit creierii pe pereti sa faca ceva cum e fast foodul respectiv. Nu mai am nimic de comentat, pentru ca o vorba inteleapta spune ca cel mai destept cedeaza. Concluzionati singuri. Cat despre studiile mele, domnu' Anania, te informez ca sunt dublu licentiata si daca stii ce inseamna asta...te felicit. Rapanul meu de Dacie merge regulamentar si nu o sa omor pe nimeni pur si simplu pentru ca respect regulile de circulatie si nu priveste pe nimeni cu ce circul eu.. Voi, cei cu masini pentru care nu ati muncit o secunda, ci le-ati primit de la mamica sau taticul sunteti spaima soselelor. Oricum, a mea e masina platita cu bani castigati din munca cinstita, nu primita mocca de la....pentru ca.... Sincere felicitari pentru iesirea "bestiala" care arata cata educatie si cata scoala ai! ...Macar se vede ca am dreptate...mijocia astuia cu fast foodul a iesit la iveala!
Old 09-21-2006, 10:06
uni_uni's Avatar
uni_uni uni_uni is offline
Senior Member

farfui,ai servit vreodata vreo ceva la fast-foodul,happy-time?(da'mi raspuns si apoi continuam discutia)
ce ma intriga pe mine,dar intr-un mod plictisit si indiferent, e faptul ca multi ca si tine in spirit de turma, se apuca sa comenteze afirmatiile nefondate a unei mizerii sociale care se pretinde credibila prin imaginea populista si corecta,cand de fapt ''rapanul ala de dacie'' e castigat printr-o prostitutie morala autohtona,dar din pacate pt. ea, atat de ieftina incat doar de o dacie a reusit sa presteze ceea ce poate si stie ea mai bine!
De aia,farfui,imi sacrific eu 3 min din timp...incercand sa-ti exprim faptul ca orice idiot e in stare sa arunce cu rahat si orice idiot se va murdari la randul lui!Cat despre credibilitatea acestei ''jurnaliste cu iz de centura'' e f importanta din pct de vedere social,caci sa fii exclusa de la un radio si alte 2 ziare pe motivele exprimate de mine mai sus...nu face decat sa arate cine este aceasta in comunicarea cu cei din jur,in societate!
Citesc si aud mereu in coltul nostru moldovenesc aceleasi idei frustrate ale unor oameni osteniti si obositi din cauza trecei inevitabile a timpului si pe aripile caruia realizarile acestora nu depasesc ca valoare nici macar o caramida neterminata de chirpici!Eh,acestia sunt oamenii care isi gasesc motive pt nearealizarile lor in ''copiii de bani gata'' si alti oameni care datorita efortului si curajului si-au creat confortul unui trai mai mult decat decent!E tipic omului ratat sa priveasca la ceea ce fac altii si sa incerce sa murdareasca ...decat sa sa se concentreze pe munca lui si sa creeze ceva pt a-si schimba ''destinul'' nu sa distruga!
numai bine!
Old 09-21-2006, 13:08
Fallen Angel Fallen Angel is offline
Member

Cat despre mirosul infernal de transpiratie pe care il degaja daca te apropii de ea (la propriu)ca si in sediul redactiei in care presteaza mai sus amintita "doamna ziarista" .....numai de bine..!...Erau mari tiuleiele doamna (d-soara)???Uni..scuza-ma .."rapanul ala de dacie"...fara ghilimele!:P

"Vedeti ca am avut dreptate? "....Bravo!...patratel!

Last edited by djlyon; 09-21-2006 at 16:00.
Old 09-21-2006, 15:01
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by uni_uni
...............!Probabil influenta cacainei e omniprezenta in simtul de comunicare a unora!
Mai sa fie...tu vorbesti...ce esti cel mai aproape geografic de cacaina?

Quote:
...Tind sa subliniez,sa observ faptul ca exact scursurile si oamenii care nu au facut si nu vor face nimic toata viata sunt cei care incearca prin metode josnice sa denigreze imaginea unui loc care a facut placere si care a fost apreciat de majoritatea oamenilor simpli,vedetelor,demnitarilor,oamenilor de afaceri importanti din tara, care s'au perindat, cu ocazia zilelelor culturale sau in simpla trecere,prin minunatul orash Barlad!
Loooool MAJORITATEA+1 sau cum?Catzi din "minunatul" oras stiu de acea locatie? Esti sigur ca majoritatea nu e de fapt MINORITATE?
La anii tai itzi doresc viatza sanatoasa si plina de impliniri comuniste! Ca numai pe vremea odiosului mai vedeam astfel de discursuri! Nuami comunistii catalogau pe cei ce nu aveau pareri comune ...scursuri ale societtatii si capitalisti ordinari! Esti prea mic ca sa stii asa ceva!

Quote:
....E dezgustator sa simti prostia si lipsa de fair play a concurentei mult prea limitate si care nu vede in revigorarea propriei afaceri decat improscarea si incercarea de a distruge ceea ce ii depaseste cu multa lejeritate! Desigur ca nu se intampla numai la noi,insa mesajul meu se indreapta catre cei ce au curajul prin deschidere si inteligenta sa ignore prostia si mizeriile ce nu vor ajuta niciodata o comunitate in drumul catre progres! numai bine,tuturor!
Oups...care concurentza? Farfui Dadosh Ombladon BMW220 avetzi fastfood si nu se stie inca? Cotizatzi la admin si va face topic poze etc.
In rest UNI da ai si tu dreptate..mai ales cand e vorba de sange...! E doar din familie nu?

Quote:
Originally Posted by farfui
nu era nici o idee, era pur si simplu o plangere si o atentionare...
in momentul in care dai niste bani si te astepti la o calitate, mi se pare logica iesirea lui ayalla
nu mi se pare deloc logica iesirea patronului, care la un asa incident trebuia sa faca totul posibil sa nu transpire nimic...returnarea banilor, inca
o portie in plus, un zambet, scuze....erau o multime de modalitati.

iar nu mi se pare logica iesirea lui hey...chiar nu vad nici o legatura intre realizarile jurnalistice si dorinta de a fi respectat ca si client. A fost o iesire brutala, care nu a realizat absolut nimic, din contra, a subliniat furia indusa de lipsa unor argumente menite sa lamureasca oarecum situatia.

poate ca la un mester care ti-a varuit aiurea casa, sau la un mecanic auto care ti-a luat prea mult, te mai intorci....dar intr-un loc in care esti servit cu ceva ce nu-i convine stomacului tau, nu cred. Sa nu uitam , hrana e totusi un subiect destul de sensibil.

si sa nu uitam, "minunatul nostru orash " e totusi atat de mic si vorba umbla.

Super punctate fazele ce trebuie retinute! Pe o piatza concurentiala..esti pe val sau faci eforturi sa te mentii in asa fel incat CLIENTUL NOSTRU STAPINUL NOSTRU!

Ehh mai Farfui Uni`nu`nteleg ca orasul e mic!
Old 09-21-2006, 15:02
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by bbw220
HEY ai dreptate in privinta doamnei ziariste nebune.Este o persoana dubioasa mai ales cand conduce rapanul ala de dacie. Nu stiu cum nu a omorat inca pe nimeni .Pe plan profesional face parte din categoria jurnalistilor de rand si asta spune tot. Ce vrei si tu intr-un oras in care totul functioneaza pe dos.Oricum nu cred ca este frumos din partea ta sa ajungi sa faci un astfel de atac la persoana mai ales ca esti mai mic ca ea si macar un pic de respect pentru varsta.Patronul de la acel fast-food este un mic ,,......" cu ochi. Si totusi de ce te agiti asa tare cu atatea laude la adresa acelui fast-food?Faci parte si tu din conducere sau ai alte legaturi?AIWA batrane tu mananci acolo?
01. nu gasesc corect atacarea unui om din prisma unei masini...sau din prisma unui oras ce merge pe dos? De fapt daca stau si ma uit pe forum da merge pe dos...numai aici am vazut reclama mascata facuta de un admin dar ce sa faci...fiecare are foamea lui de ban...si eu si tu si el...etc. Da ai dreptate nu e frumoasa abordarea mai ales ca exista anumite diferentze atit de varsta cat si de educatie..unii au facut educatia pe bani...altii si-au julit coatele invatind poate la luminare! Patronul e un...cu ochi Oups...nu cred ca e un ...cu ochi ci doar un individ ce a profitat de o anumita conjuctura financiara in viatza! Aici nu sint de acord cu jignirea chiar si asa cenzuta cum e ea..S-a descurcat..brava la el..a stiut sa dea din coate...brava la el...conteaza sa si reziste!
02. Nu nu maninc acolo...am incercat si..am ajuns cam tarziu si nu mai era marfa pt mine! In schimb asa cum fiecare dintre noi avem amici buni ...asa am si eu si dupa ce mi-au spus cum se prezinta stomacul ....nu m-as risca...prefer fastfoodul de la cinema victoria sau cel de la pompa de benzina de linga posta!

Quote:
Originally Posted by hey
Da asa e BBW ai dreptate si tu in felul tau! Dar tin sa te apreciez si pe tine ca facand parte din acea categorie de oameni de nimic care n-au alta treaba vorbindu-i pe altii!Ca exemplu iti permiti sa afirmi ceva de care tu habar n-ai!Ce sa mai...?Si tie ti-e fomik!Du-te si tu sa mananci tiulei prajite!

Nu e frumos Gestul nu e frumos..nu cunosti un om deci nu-l cataloga OM DE NIMIC...e o vorba chinezeasca...nu vorbi de rau un vecin cind stii ca si geamurile tale sint din sticla! Nu il trimite la masa....poate maninca mult mai bine acasa ca sa aiba nevoie de fast food!

********************MESAJ EDITAT******************

Quote:
Originally Posted by dadosh
oricum nu prea multi... "hey"...puiul nu se face la mii de grade.....ca la temperatura aia nici gratarul nu-ti mai ramane intreg...doar la 150-200 de grade
si pofta buna in continuare
Lasa-i prietene..ca facultatea e o cladire frumoasa! Nu ai vazut la PROTV cu 2500$ cumperi si diploma si licentza fara 1 ora de curs!

Last edited by AIWA; 09-21-2006 at 16:30.
Old 09-21-2006, 16:04
GEORGiQ's Avatar
GEORGiQ GEORGiQ is offline
Member

In cazul in care am fost (o singura data) acolo si am mancat, imi permit sa comentez. In primul rand, aripioarele picante nu sunt picante deloc, cartofii prajiti nu erau prea incalziti, ce se intamplase? Erau cumva resturi?

Alta bila neagra, daca faci greseala sa stai in fata(pe langa bucatarie), si nu la intrare, miroase ciudat, a mancare... nu stiu prin ce termen sa denumesc, insa in orice caz nu bine.

Am vazut si ospatarite care ori se faceau ca ploua, ori erau convinse de ideea asta. Ce se intampla? Nu sunt motivate? Nu sunt platite bine? Acolo toate investitiile sunt minime, si profitul se asteapta a fix maxim? Totul e la limita sau cum?

No offence, UNI, nu am nimic cu tine, dar tu ai spus ca trebuie sa fim fair-play, asa ca eu unul sunt.

Recunosc, am fost o singura data, in cazul in care spui ca am fost prea rar ca sa imi fac o impresie, insa mi-a ajuns. Nu-mi mai trebuie.

In plus, in afara de experienta proprie, am auzit de la mai multe persoane care nu se cunosc intre ele, nu au absolut nici cea mai mica legatura, nici macar nu se saluta, si mi-au spus ca e groaznica mancarea. Nu e vorba de spiritul de turma aici, nu?

In fine, aceste "plangeri" ar fi mai bine sa fie menite sa deschida ochii patronului, sa faca ceva in legatura cu "micile" probleme ale fast food-ului, nu sa ne contrazici tu, indiferent daca esti membru al familiei Anania.

Pofta mare! ... dar nu acolo

Last edited by GEORGiQ; 09-21-2006 at 16:06.
Old 09-21-2006, 16:20
hey hey is offline
Junior Member

Salutari domnilor!Nu faceti decat sa va stoarceti mintile intr-o problema de care habar n-aveti.Si vis-a-vis de chestiile ale de invidie ca mancarea n-ar fi buna si ca oamenii de-acolo n-ar fi multumiti d.p.d.v.al salariului nu va faceti griji,ca au cele mai mari salarii din oras!si mancarea exceleaza din toate!Va multumescca-mi faceti multa reclama!
Old 09-21-2006, 16:23
bbw220 bbw220 is offline
Member

Hahaha. Oare nu inchide nimeni subiectul ca devine penibila treaba. Duduia jurnalista la ce gura si tupeu mare aveti ma mir cum de nu a aparut un articol in ziarul ala de circulatie locala cum se serveste tiuleie cu carne.Sau nu aveti puterea sa va aratati coltii in fata batranului ,,Gh"?Oricum va anunt ca e pe duca din puncte de vedere financiar.Incet si sigur. Iar pentru cei doi UNI pentru mine tot chestia aia cu 2 ochi ramaneti.Nu am cum sa-mi schimb parerea indiferent de situatie.In ,,coltul nostru moldovenesc " ma bucur UNI ca ai avut puterea sa recunosti ca intr-un fel faci si tu parte din acel colt moldovenesc si daca erai cu ceva mai deosebit fata de noi plecai din acest colt si aveai puterea ta financiara.Asa ca ai preferat sa stai aici ,,la mana socrului".Vezi ,,prostitutia" cateodata da roade.Oricum eu te felicit UNI pentru achizitia de sex feminin dar mai incet cu atacurile la adresa barladenilor ca nu se stie peste cine dai.AIWA oriunde ai manca in orice oras vrei tu nu o sa stii niciodata sigur ce mananci.Dar totusi multumim pentru atentionare lui ,,ayalla" si cand comandam ceva de acolo ne uitam atent ce este in farfurie si dupa aia mancam. Eu nu am iesit cu nimic in evidenta in orasul asta nici nu-mi doresc asta(pentru HEY), nu o sa-mi deschid niciodata fast-food( o sa halesc eu tot si nu o sa mai ramana pentru clienti nimic) poate o sa-mi deschid un bordel(cu super oferte platesti pentru normal si primesti pachet full), afacere care nu cred ca da faliment nicaieri in tara asta.Cred ca o sa am si clienti fideli nu AIWA?
Closed Thread

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules