E adevarat ca toata lumea e corupta, si, in speta, conducerea Barlad Online-ului? - Bârlad Online Forum
Bârlad Online Forum  

Go Back   Bârlad Online Forum > Generalităţi > Life

View Poll Results: E adevarat ca toata lumea e corupta, si, in speta, conducerea Barlad Online-ului?
Da 10 45.45%
Nu 12 54.55%
Voters: 22. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 09-27-2006, 19:11
Kent Kent is offline
Banned

Default E adevarat ca toata lumea e corupta, si, in speta, conducerea Barlad Online-ului?

E adevarat ca toata lumea e corupta, si, in speta, conducerea Barlad Online-ului?

09-22-2006, 07:02
ticabd
Senior Member Join Date: Aug 2005

Invatati sa vorbiti civilizat

--------------------------------------------------------------------------------

Hey----o luna pentru "despaducherea" celor de pe forum
Uni_uni----o luna pentru denigrari ale userilor

Deci, un ban care a fost dat acum cateva zile, ... lui uni, a fost scos ... de ce? Putem afla si noi? si se preconiza a fi un ban de o luna .. pe cine a pupat?

Nu de alta, dar vad ca nu mai are ban!
Reply With Quote
Old 09-27-2006, 19:34
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

Lol, esti dus rau amice

Ban-urile se dau, dar se mai si scot mai devreme. Nu-ti convine, asta e, nu te aduce nimeni cu forta pe acest forum.

Inca o chestie: nici macar nu stii ce inseamna coruptia

PS: You need professional help.
Old 09-27-2006, 19:43
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Exista o explicatie, vorba lui Mugur de la Vacanta Mare
Reply With Quote
Old 09-27-2006, 20:24
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

Da, explicatia e ca si Kent a avut ban si i l-am scos eu dupa ce m-a rugat personal.
Old 09-27-2006, 20:33
ticabd ticabd is offline
Senior Member

S-a enumeram cateva din posturile lui Kent:

Bagaștzi clona aia undeva .... intelegi? ... nu sunt dator nimanui sa spun ce fac aici ... si nici nu cred ca ar trebui sa raspund injuriilor tale... hai sa iti spun ceva totusi.... "am auzit ca iti place sa te joci cu facaletzul!" ... dupa cum observ... tu ai nume de fata.. Travesti, cumva?!?!

Vaaaallleeeeuuu ,..... uni ... zișmi si mie de unde kilotzii lu` mama lu` stefan cel mare scotzi asemenea tampenii? cica.... "o sageata prostituata de 2 lei pe o centura dezgustatoare " ... unii... intra`tz`ar ce zici tu inapoi in gat!
Apropo... Happy shit.. mi se pare mie? sau happy nuj` cum a copiat Happy Meal`ul? Bai "Caciulosule" (asa`i zicea cineva drag mie, asta iarna... ) .... frate`tu ala.. s`a pishat pe el de frica at. knd au venit 2 tzigani intr`un magazin de la Crolux.... Cand aia au inceput sa gesticuleze si sa se certe cu mine... s`a facut mic de tot.. si pishu incepuse sa`i curga pe crac atunci cand l`au intrebat pe el daca e cu mine... incepuse ca o fetitza.... "Nu... eu .. nu .. sunt... cu.. el... eu... nu.. si... noi ... stii... ne cunoastem..." (a se citi.. balbait) ... tu ai tampoane la tine? in caz ca o patzesti la fel? V`a facut Ghimus .. sau cum il keama .. patroni? Sa va mai zic ceva.... BP in Happy Shit`u` vostru!

AAAAA si apropo... e una acolo care s`a angajat dupa ce.... i`atzi zis.. Tengo chupar mi poia .... si.. ea a facut`o... fiind obisnuita cu asa ceva... bai nene.. stii cum zicea cineva? Da`te`n..... vrajeala!

Bai jegule.. sa iti spun ceva........
Mai dașteșn vrajeala.... spune tu ceva inteligent si atunci sa te manance dejtele sa scrii .... ok_ nu te apuca sa mananci šCA CApra varzaš....... ok? c ya ... dulceatza!!!!!

Saulutari lui Nigga .... take care omule...
Si.. uni ... imprima un stalp cu numele meu si.. baga-tzi-l in locul ala unde nu te bate soarele.... o sa iti stea bine cu el... vezi-tzi de drum uni... nu te opri sa iti numeri bataturile!

Sunt numai cateva din posturile tale ptr care ar fi trebuit sa iei ban.Iar singurul motiv ptr care nu am dat banuri pana la cazul lui Uni_Uni este acelasi din care cauza nici tu nu ai avut ban.Am considerat ca sunt suficiente cateva zile de stat pe tusa

Last edited by ticabd; 09-27-2006 at 20:45.
Reply With Quote
Old 09-27-2006, 23:13
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

poll de kk.punct.

let's make waves.
Old 10-07-2006, 16:11
Kent Kent is offline
Banned

Quote:
Originally Posted by djlyon
Da, explicatia e ca si Kent a avut ban si i l-am scos eu dupa ce m-a rugat personal.
Ce minciuna de kkt.. dj lioane..... iti aduci aminte ca teșam rugat sa il scoti si nu lșai scos? de ce minti? ai zis... da, il scot.. si am stat in continuare banat... uita`te sa vezi cat timp nu am postat .. am avut o luna intreaga.. asa ca lasa vrajeala asta...
Reply With Quote
Old 10-07-2006, 16:13
Kent Kent is offline
Banned

Quote:
Originally Posted by ticabd
S-a enumeram cateva din posturile lui Kent:

Bagaºtzi clona aia undeva .... intelegi? ... nu sunt dator nimanui sa spun ce fac aici ... si nici nu cred ca ar trebui sa raspund injuriilor tale... hai sa iti spun ceva totusi.... "am auzit ca iti place sa te joci cu facaletzul!" ... dupa cum observ... tu ai nume de fata.. Travesti, cumva?!?!

Vaaaallleeeeuuu ,..... uni ... ziºmi si mie de unde kilotzii lu` mama lu` stefan cel mare scotzi asemenea tampenii? cica.... "o sageata prostituata de 2 lei pe o centura dezgustatoare " ... unii... intra`tz`ar ce zici tu inapoi in gat!
Apropo... Happy shit.. mi se pare mie? sau happy nuj` cum a copiat Happy Meal`ul? Bai "Caciulosule" (asa`i zicea cineva drag mie, asta iarna... ) .... frate`tu ala.. s`a pishat pe el de frica at. knd au venit 2 tzigani intr`un magazin de la Crolux.... Cand aia au inceput sa gesticuleze si sa se certe cu mine... s`a facut mic de tot.. si pishu incepuse sa`i curga pe crac atunci cand l`au intrebat pe el daca e cu mine... incepuse ca o fetitza.... "Nu... eu .. nu .. sunt... cu.. el... eu... nu.. si... noi ... stii... ne cunoastem..." (a se citi.. balbait) ... tu ai tampoane la tine? in caz ca o patzesti la fel? V`a facut Ghimus .. sau cum il keama .. patroni? Sa va mai zic ceva.... BP in Happy Shit`u` vostru!

AAAAA si apropo... e una acolo care s`a angajat dupa ce.... i`atzi zis.. Tengo chupar mi poia .... si.. ea a facut`o... fiind obisnuita cu asa ceva... bai nene.. stii cum zicea cineva? Da`te`n..... vrajeala!

Bai jegule.. sa iti spun ceva........
Mai daºteºn vrajeala.... spune tu ceva inteligent si atunci sa te manance dejtele sa scrii .... ok_ nu te apuca sa mananci ¨CA CApra varza¨....... ok? c ya ... dulceatza!!!!!

Saulutari lui Nigga .... take care omule...
Si.. uni ... imprima un stalp cu numele meu si.. baga-tzi-l in locul ala unde nu te bate soarele.... o sa iti stea bine cu el... vezi-tzi de drum uni... nu te opri sa iti numeri bataturile!

Sunt numai cateva din posturile tale ptr care ar fi trebuit sa iei ban.Iar singurul motiv ptr care nu am dat banuri pana la cazul lui Uni_Uni este acelasi din care cauza nici tu nu ai avut ban.Am considerat ca sunt suficiente cateva zile de stat pe tusa
acum.. posteaza si posturile lui uni... folosind acelasi limbaj de mahala... deci.... eu mi`am luat ban`ul... el a scapat... pana la urma....... DE CE?

Si.. tica.... vorbesti de mine.. dar.. uita`te la ce thread .. http://forum.barlad-online.ro/showthread.php?t=1732 .... cum se keama? aaa se folosesc cuv. obscene? bine.. de`acum o sa injur numai in engleza sau spaniola ... iti convine? deci mosule.. te superi degeaba!

Last edited by Kent; 10-07-2006 at 16:30.
Reply With Quote
Old 10-08-2006, 12:45
ticabd ticabd is offline
Senior Member

Deja iti permiti cam multe cu mine.
Mai stai si te mai gandeste
Daca injuri in orice limba vrei tu vei avea ban asa cum va avea oricine mai foloseste dreptul la cuvant aici si nu il foloseste in mod corectAvand in vedere capacitatea ta de imparti corectitudinea am si eu o intrebare pentru tine: Ce cauti tu pe un forum cu o conducere corupta?Constiinta ta nu iti spune ca tu nu ai ce cauta aici?
Rog pe aiwa (moderator cu o experienta mult mai mare ca a mea pe alte forumuri mai mari) sa incerce a da o mana de ajutor la solutionarea acestei probleme intru-cat veleitatile mele de moderator lasa de dorit

Last edited by ticabd; 10-08-2006 at 13:59.
Reply With Quote
Old 10-08-2006, 14:05
Kent Kent is offline
Banned

Dupa cum spuneam.. uneori cred ca sunt pe forum .. doar ca sa nu va las pe voi sa dormiti linistiti.. sa aveti cateva cosmaruri.. suna foarte interesant.. nu credeti? eu asa zic... daº oricum.. pui prea mult la suflet! si nu e bine.....

si ... apropo dj lion .... imi raspunzi te rog la post? sau nu il vezi? nu de alta.. dar ai afirmat ceva ce e otal diferit de adevar! spune`mi.. cum justifici acea afirmatie??????? LIAR!

Last edited by Kent; 10-08-2006 at 14:29.
Reply With Quote
Old 10-08-2006, 21:17
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

Kent, ia niste lecitina.
La urmatorul post cu cea mai mica deviatie de pe oricare thread ai ban definitiv. Fara alte comentarii.
Old 10-08-2006, 23:49
ombladon's Avatar
ombladon ombladon is offline
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon

Nu mai aruncati totul in spatele lui kent ..el este un baiat bun , este cineva mai mult sau mai putin important care ii improspateaza memoria in spatele lui !
Poate o prietenie , poate femeie , poate o atentie , poate o distractie . Kent este mai mare decat mine si imi pare nespus de rau pentru ca este lingaul cuiva , care stie foarte bine sa il foloseasca , si in ce scopuri .

KENT. stii tu ? inainte sa ajung in italia eram ca tine , un pupincurist , stateam nas in nas cu un anume cineva care pe moment ma facea sa cred ca sunt BUN si dau replici bune , replicile altora dar spuse cu gura mea folosite doar ca sa atinga scopuri BARLADENE " tcnet , rexnet , etc. " ,
De aceea multi stiu ca ombladon a fost (sau este) poate este oaia neagra ,dezapreciat.
De aceea ai iti zic , fii atent pentru ca sunt multi ), oricum spania te va schimba

Succes

ps. incearca sa postezi pe forum ceva NOU fara sa ai Yahoo!Messanger deschis (ai sa vezi ca o sa fii de mota 10 , pt ca prost nu esti , esti doar babalau),chiar te rog posteaza 1 data cu mesengerul INCHIS pt ca stiu ce spun ,

Last edited by ombladon; 10-08-2006 at 23:59.
Reply With Quote
Old 10-09-2006, 00:04
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

ombladon. esti totusi mai destept decat te stiam. bravo
Old 10-09-2006, 13:12
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by ticabd
.........................
Rog pe aiwa (moderator cu o experienta mult mai mare ca a mea pe alte forumuri mai mari) sa incerce a da o mana de ajutor la solutionarea acestei probleme intru-cat veleitatile mele de moderator lasa de dorit
Ma vad nevoit sa refuz invitatia si asta intrucat pentru mine KAFEAUA & SARMAUA e mult mai importanta! Si asta intrucat prietenii stiu de ce!
Reply With Quote
Old 10-09-2006, 13:51
supy's Avatar
supy supy is offline
Senior Member

Send a message via Yahoo to supy

Kent,scuza-ma ca-ti zic dar cred ca pui cam mult suflet pt.tot ceea ce se intampla pe acest forum;mergi pe un principiu de genul:daca a murit capra mea,sa moara si a vecinului!Evita sa mai strangi ban-uri si sa te oftici ca altul n-a primit sau daca a primit,a fost iertat mai repede decat tine!Va fi mai bine pt.tine...sper!
Old 10-14-2006, 14:01
hocus's Avatar
hocus hocus is offline
Senior Member
Nick anterior: NOUTATI

Send a message via Yahoo to hocus Send a message via Skype™ to hocus

Nu am nimic cu tipul de mai sus ...dar ultimul post imi da senzatia ca s-a mai stricat o tastatura in lumea asta din cauza nervilor ...chiar daca ne cunoastem si nu avem divergentze Kentule iti spun ca sunt convins ca Ombladon are dreptate si mai sunt convins ca te bagi in niste rahaturi in care nu ai ce cauta...chiar si avand dreptate in ceea ce spui tot nu-ti da dreptul sa acuzi lumea de dragul de a fi "bagat in seama" vezi-ti de treaba ta ca esti tanar si ai multe de realizat in viatza asta a ta ... munceste acolo unde esti, pastreaza-ti sanatatea,gaseste-ti o femeie, fa un copil ... traieste-ti viatza si lasa lucrurile astea pe baza "prietenilor" care se ocupa cu forumurile si alte chestii de genul asta din ocupatie sau lipsa de ocupatie (dupa caz). Sanatate tie si spor la munca.
Old 10-14-2006, 14:32
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Kent
Reply With Quote
Old 10-14-2006, 15:06
ombladon's Avatar
ombladon ombladon is offline
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon

Kent
Aiwa
Djlyon
Farfui
?????????????
Old 10-14-2006, 17:34
farfui's Avatar
farfui farfui is offline
Senior Member

ombla,ce-i cu topul ala ? poate ne explici si noua.
Old 10-14-2006, 17:50
Jedi's Avatar
Jedi Jedi is offline
Senior Member

Default Farfui e marfa

:b
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules