[OFF-TOPIC] Tricouri personalizate la UNI DESIGN - Page 6 - Bârlad Online Forum
Bârlad Online Forum  

Go Back   Bârlad Online Forum > Bottom Line > Off-topic

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-21-2006, 13:11
ombladon's Avatar
ombladon ombladon is offline
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon

iar incerci sa ne impresionezi

pleci ? thead inchis ? pfffff ce fericit matzi face ,
Old 07-21-2006, 23:55
Nobody Nobody is offline
Banned

Quote:
Originally Posted by AIWA
Cind te saturi de minciuni-> "....Nu'mi aduc aminte sa fii cunoscut in cadrul familiei mele insa probabil lipsa de argumente iti dezvolta fantezia-ti mulata pe caracter!....."
De fapt daca stau bine..nu de la ai tai parintzi am cumparat cate ceva! Deh...se pare ca vreai sa faci pe pisica..insa sa stii ca s-a verificat..cade in picioare asa e dar..nu neaparat si traieste!

Loool
UNI mincinosu!

De ce nu raspunzi...la ce am sppus mai sus..si incerci sa muti discutia...sau acum mai bine e sa strigi "NENEA adminu...dar Aiwa ma face de cacao...las la pret daca il banezi!"

MINCINOSULE!
loooll .. well done aiwa .. a se citi http://forum.barlad-online.ro/showth...ted=1#post7668 .. e cam acelasi lucru :d
Reply With Quote
Old 07-21-2006, 23:58
Nobody Nobody is offline
Banned

Default looolll

Quote:
Originally Posted by farfui
kristy, ai omis pe acolo pe undeva sa bagi blow
=))
Farfui .. esti belea.. am ras pana am picat jos ... auzi dom`le ... "blow" la "job"-ul lu` Kristy ) hahahha
Reply With Quote
Old 07-22-2006, 00:03
Nobody Nobody is offline
Banned

Quote:
Originally Posted by uni_uni
apropos de finete si alte atitudini care evidentiaza bunul simt,farfui
no comment!
nu am timp de de-al de voi!
numai bine!
Vai, dom-le ... uni .. marele uni ... "de de-al de voi" ,, dar cine te crezi mai "musiu" ?!? poate esti si tu un miez.. un lake flaushat.. care saracutzul .. nu are timp de cei din jur.. fi-tz-ar mutra-n gat! apropo .. te bagi sub masa?!? ca sa te lase djlyon (a se citi perversitatea intrukipata .. si realitatea pupincurista) sa postezi ce vrea muskiul lu' matale ala atrofiat?!? ia spune-ne
Reply With Quote
Old 07-22-2006, 00:07
Nobody Nobody is offline
Banned

Quote:
Originally Posted by uni_uni
''cand nu stii ca nu stii,ti se pare ca stii''-murphy
desigur ca ''viata mea e o utopie'' pt cei ce nu fac parte din ea;mai ales ca tin la discretie si intimitate.
va multumesc pt intelegere si inchei cu de acum obisnuitul: numai bine!
(pending,ti-am dat replica numai pt ca ai invatat cuvantul ''utopie'';m-ai surprins,recunosc.Vezi,pune mana si mai citeste caci cultura iti deschide diverse ''portitze'',oricat de mici ar fi).
Baga-ti stiinta aia a ta.. acolo unde nu te bate soarele. dar ai grija.. s-ar putea sa te zgarie!
Reply With Quote
Old 07-22-2006, 06:56
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

Aveti pana luni sa va editati TOATE post-urile off-topic, altfel le sterg.
Old 07-22-2006, 11:57
ombladon's Avatar
Senior Member

Send a message via AIM to ombladon Send a message via MSN to ombladon Send a message via Yahoo to ombladon Send a message via Skype™ to ombladon

ON topic .

test : sunt multi in barlad care imprimeaza pe tricouri anumite particularitati ce apartin : nike , adidas , puma , asics , diadora , lotto ?

derivat :

Doamne ... nu cred ca sunt singurul UNI ce iti doreste binele ... putini sunt cei care iti silesc contrariul ..

Am tot evitat , am evitat si iar, dar ajung la limite pentru ca familia este tot timpul la locul ei ..... daca emil este director si om cu facultate uite eu am deviat din caracterul familiei si ma gasesc diferit ......

Nu te mai caracteriza afacerist/buricul barladului pentru ca esti un cacat un bibilic care a vazut putini bani in mana, care a aruncat putin in stanga si in dreapta si de acum vorbim cu DN serigrafist.

Esti mai copil decat mine atunci cand postezi la agitatie si la nervi incercand sa dovedesti ilustrul UNI care defapt este in cercul copiilor de 12-14 ani care inca joaca CS si vin la el sa isi faca tricouri personalizate , a celor care imprima nikname pe tricou doar pt ca sa fie in evidentza in un oras de cacat care miroase mult prea mult a smecherie prosteasca .

UNI trezeste`te in al 12`lea ceas ... cat crezi tu ca esti LUP si pervers sunt multi prea multi care te vor face pe la spate facandu-ti tie jocurile, ( de alta nu ar exista zicala cu " pestele mic si cel mare " )

Incearca sa intelegi ca ai inceput sa devii inutil pe acest forum .

bine ...bine .. nu mai am cuvinte ... tu esti un dobitoc asemanator unui CAL cu OCHELARI care nu mai vede in imprejurimi . De ce naiba te bucuri la bani putini ? e foamea asa mare sau esti doar indragostit de tine insuti !

te rog frumos sa nu te mai dai destept in fata noastra , macar daca o faci fa`o in fatza copiilor tai care iti calca pragul buticului !

este spre binele tau sa taci sa stai si sa inghiti cacat , daca nu vor fi multe interventii morale/fizice .

noapte buna ... forum ... eu am plecat la un comision :*

aaa PS . tu esti om cu carte si este prea posibil sa nu intelegi tot ceea ce am postat , te rog exerseaza putin la vorbele cu dus-intors si la capitolul argouri.

apropo .... cumva limba ta UNI ma va ajuta la djlyon cu un BAN ? asa cum sa intamplat cu kent ? as dori sa ma insel !
Old 07-23-2006, 07:37
Fallen Angel Fallen Angel is offline
Member

Ombladon ma uimesti!Ai reusit sa faci aproape un text !Bravo !Este uimitor faptul ca inca nu ai uitat sa vb romaneste (chiar daca nu o faci prea bine)Imi amintesc ca odata am vb cu tine la telefon si imi spuneai ca iti este dor de tara de barlad ma uit acum si nu imi vine sa cred ....spui ca este un oras de kkt ....Hmmmm te cam contrazici nu?Sau poate ca iti place !Si apropo este rusinos ca ai uitat cum ai ajuns acolo unde esti dar este si mai rusinos ca ai uitat complet cum ai ajuns acolo !Incearca sa nu mai fii asa de "smecher"si citeste si tu macar odata ceea ce scrii ca din tot ceea ce ai scris nu se vede parerea ta decat din cuvantul "cacat"si in plus asta era theread cu noutati asa ca nu va inteleg motivul pentru care va "aprindeti" asa!Bafta !
Old 07-23-2006, 18:49
ombladon's Avatar
Senior Member

Te asigur ca nu am uitat nimic .
Imi este dor de casa mai mult decat iti imaginezi , imi este dor de tot ce este frumos , imi este dor de tine de el , de viorel de la iasi , galati , barlad , bacau! nu imi este dor de figurile voastre.

ciao

Last edited by ombladon; 07-23-2006 at 19:15.
Reply With Quote
Old 07-23-2006, 22:44
Member

Quote:
Originally Posted by ombladon
Te asigur ca nu am uitat nimic .
Imi este dor de casa mai mult decat iti imaginezi , imi este dor de tot ce este frumos , imi este dor de tine de el , de viorel de la iasi , galati , barlad , bacau! nu imi este dor de figurile voastre.

ciao
Sec .........like allways!
Old 07-23-2006, 23:42
pending's Avatar
pending pending is offline
Member

Fallen_lamer .. tu o cam jesu la 180 de grade .. djlyon .. n`ai tupeu sa stergi tot .. inclusiv thread`u asta de 2 lei
Reply With Quote
Old 07-23-2006, 23:47
ombladon's Avatar
Senior Member

Nu, nu va sterge pentru ca prostia si tupeul nostru il ajuta pe el sa ajunga in varf .
Old 07-24-2006, 05:43
djlyon's Avatar
djlyon djlyon is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by pending
(...) thread`u asta de 2 lei
Bine zis
Old 07-24-2006, 12:22
Member

Minciuna si prostia sunt infinite ...ca si universul!
Old 07-24-2006, 14:54
engim engim is offline
Junior Member

loll :P
Reply With Quote
Old 07-24-2006, 19:09
pending's Avatar
pending pending is offline
Member

Fallen lamer .. aceeasi prostie se intalneste si la tine si la uni .. coincidentza ? ) .. sau a fost acelasi experiment? ..
Reply With Quote
Old 07-25-2006, 08:48
Member

"Si" la mine "si" la UNI "si" la tine "si" la el "si""si""si"............cand treci in clasa a-III-a ma anunti .....(dau eu de baut )
Old 09-21-2006, 19:59
Kent Kent is offline
Banned

Quote:
Originally Posted by Fallen Angel
Sec .........like allways!
Bai jegule.. sa iti spun ceva........
Mai dașteșn vrajeala.... spune tu ceva inteligent si atunci sa te manance dejtele sa scrii .... ok_ nu te apuca sa mananci šCA CApra varzaš....... ok? c ya ... dulceatza!!!!!
Reply With Quote
Old 09-21-2006, 20:00
Kent Kent is offline
Banned

Quote:
Originally Posted by Fallen Angel
Minciuna si prostia sunt infinite ...ca si universul!
Uite domșle... de asta dainuiesti tu vesnic?
Reply With Quote
Old 09-24-2006, 00:04
daya daya is offline
Member

ma kkent,u cu c te mai ocupi acolo? se cam vede ca nu prea ai c face. nu te supara frate, dar am o curiozitate:te prostituezi pe videochat? am auzit ca iti place sa te joci cu facaletzul! vorbeste lumea....
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules