in memoria lui andrei lucian camenic,alias keNnY - Bārlad Online Forum
Bārlad Online Forum  

Go Back   Bārlad Online Forum > Generalităţi > Life

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-31-2008, 17:29
uni_uni's Avatar
uni_uni uni_uni is offline
Senior Member

Default in memoria lui andrei lucian camenic,alias keNnY

...caci asa suprinzatoare e viata uneori,incat ti-ai dori sa poti accepta sau nu mometul in care vei fi surprins,astfel poate ca simtul sa te separe de destin prin liberul arbitru!Daca ne-am concentra pentru o clipa,noi, toti cei ce l-am cunoscut personal pe keNnY,sunt sigur ca am reusi sa-l facem simtit mai viu ca niciodata,macar pt o clipa!
Mda,imi revine cumplita onoare de a va anunta pierderea unei persoane speciale,interesante...prin prisma celor ce le gandea,le facea si mai ales,le simtea!El a fost,este si va fi Andrei Lucian Camenic alias keNnY!Odihneste-te in pace,prietene!
Condolente familiei si noua tuturor,cei ce l-am cunoscut!

In ideea concentrarii comune,va rog sa postati pe acest thread pareri,idei,ganduri despre keNnY...provocate de posturile lui pe acest forum(are destule),conversatii sau alte elemente ce-i contureaza personalitatea!
O sa incep eu printr-un citat autobiografic:

''M-am nascut intr-o lume plina de idei si concepte. Intr-o lume in care toata lumea se gandeste si totusi nimeni nu reuseste sa realizeze nimic prin intermediul unui exercitiu mental simplu. Toti sunt artisti si toti se venereaza intre ei. Cand m-am nascut mi s-a dat vointa si puterea de a visa. Dar nu mi s-a spus ce ma asteapta inainte. Traim in lumea cartilor de joc, castelele se pot prabusi intr-o clipa la fel si faima pe care ne bazam. Nu imi place sa va dezamagesc, dar nu prea e mare lucru de capul nostru. Toata lumea se autodenumeste intelectuala si cerebrala, dar inca mai avem oameni care se omoara intre ei din nimic, fara motiv si atunci dam vina pe societate, pe destin. Suntem narcisisti. Si acum imi invii iar celebra mea replica: "as muri fericit maine, daca as sti ca vor muri cu mine jumatate din cei de pe aceasta planeta". Dar... iarasi intervin eu nu sunt atat de inteligent ca voi... iq-ul meu nu reuseste sa treaca de 131 orice as face... Va las in continuare in visul vostru... Nu va convin spusele mele? Atunci va rog frumos sa inchideti ochii... nu eu v-am obligat sa cititi...'' -de andrei lucian camenic
Old 01-31-2008, 17:43
hocus's Avatar
hocus hocus is offline
Senior Member
Nick anterior: NOUTATI

Send a message via Yahoo to hocus Send a message via Skype™ to hocus

Dumnezeu sa-l odihneasca ... nu l-am cunoscut decat de pe forum, stiu ca era un baiat dezghetat... condoleante familiei
Old 01-31-2008, 18:17
roxette's Avatar
roxette roxette is offline
Senior Member

Dumnezeu sa il ierte si sa il odihneasca in pace...!

Cand tu razi, rad si eu.
Cand tu privesti soarele,simt si eu caldura lui.
Cand tu plangi, plang si eu.
Cand tu hotarasti sa lupti,lupt si eu.
Cand tu te arunci in cap...
O sa imi fie tare dor de tine , DESTEPTULE!
Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules