Bārlad Online Forum - View Single Post - Au cam innebunit "scripturile"
View Single Post
Old 03-21-2007, 11:15
hocus's Avatar
hocus hocus is offline
Senior Member
Nick anterior: NOUTATI

Send a message via Yahoo to hocus Send a message via Skype™ to hocus

Quote:
Originally Posted by nevrax
asta micu (twisted) ne-a dat clasa...

brava twisted!

"ne-a dat clasa" ???
daca postul asta venea inainte de a se intampla toata porcaria asta iti dadeam dreptate ...eu nu vad decat incapacitate de a rezolva o problema si o mare lasitate ca nu s-a implicat de la inceput sau sa sune la firma sa spuna ce se intampla sau ceva de genul asta ... a tacut si a lasat lumea sa latre si sa dispere si la spartul targului a venit cu comentarii de moralitate etc ... sa-si vada te treaba lui ptr care este pus, si ptr care a iesit atata scandal ...dupa rezolvare poate sa discute ce vrea el ...iar daca nu poate sa faca nimic sa taca... nu cred ca a sunat la firma sa spuna ca pe hub scriptul da banuri la useri ... si ca probabil unii useri Tc-net se pot supara atat de mult pe tema asta incat pot renunta la serviciile tc-net asta ducand la un prejudiciu care dupa parerea mea conteaza ... daca se intampla Nevrax in firma ta asa ceva cred ca te deranjai asa ca lasa vrajeala asta de laudat aiurea

foarte interesant este ca scriptul de la HQN nu da banuri si asta da ... nu acuz de nimic ...sa nu fiu inteles gresit dar inseamna ca o rezolvare era la indemana, acuma fiecare sa traga concluziile care le doreste

Last edited by hocus; 03-21-2007 at 11:18.
Reply With Quote

Page generated in 0.02752 seconds with 9 queries [Server Loads: 0.34 0.44 : 0.43]