Bārlad Online Forum - View Single Post - Ptr dj lyon
Thread: Ptr dj lyon
View Single Post
Old 03-08-2009, 08:14
ticabd ticabd is offline
Senior Member

@Adrian : Am citit posturile tale din ultima perioada si vreau sa-ti spun ca incepi sa sari peste cal cu unele afirmatii. In afara de faptul ca esti vesnicul nemultumit iti permiti chiar sa dai sfaturi PE BANII ALTORA. Nu vad ce problema reprezinta pntru tine camera ce A FOST candva in turnul primariei si nu vad ce " mandrie" iti face tie ca esti barladean desi in alte posturi spui ca iti este rusine sau macar lasi asta sa se inteleaga.
Imi place cum vorbesti despre furnizarea de servicii de internet a unui provider . Si erau momente cand clientii respectivei firme erau tratai in acelasi stil desi se putea lua o masura imediata.
Nu esti singurul sofer din oras care isi rupe masina in doua in oras dar nu cred ca daca balacaresti pe toata lumea se plombeaza strazile.
Nu am vazut sa iti zica cineva ca esti prost dar tu ii faci pe altii mojici iar in paralel ai trimis un mail moderatorilor forumului in care ceri sanctionarea cuiva care a folosit cuvantul "rahat".
Sincer imi miroase a ipocrizie si nu cred ca te caracterizeaza.
E ok sa tragi un semnal de alarma si sa discutam dar conteaza cum o facem

@Hocus : pentru pretul corect se vinde orice lucru!

Last edited by ticabd; 03-08-2009 at 08:22.
Reply With Quote

Page generated in 0.02719 seconds with 9 queries [Server Loads: 0.27 0.41 : 0.41]