Bârlad Online Forum - View Single Post - King of Pop Michael Jackson is dead
View Single Post
Old 09-15-2009, 02:27
OhMyGod OhMyGod is offline
Member

Quote:
Originally Posted by mimi View Post
Era o vorbă: cine vrea să-şi înnece cânele, zice că e turbat.
Paţ de te luptă dumneata cu o întreagă planetă care plânge după el...
NU cred în horoscop, doar în caracteristicile generale ale persoanelor. La mine se potrivesc de minune...
Cocalar chiar nu ştiu ce înseamnă şi nici nu mă grăbesc să aflu.
Hai să nu ne mai luăm la luptă în săbiuţe, că n-are rost. Crezi că ţin eu cont acum de ce spui tu? Mintea şi sufletul, caracterul, educaţia, toate astea diferă de la om la om, aşa că nu-ţi cer nici să mă judeci, nici să mă înţelegi, nici să ne batem în idei, nimicuţ. Poţi să te prefaci că nu ai citit. NU ţi încărca nici mintea cu nişte prostii, nici nu te stresa acum că plângem noi. Te asigur că nu sunt singura care chiar suferă. Om fi proşti, ce să facem? NE asumăm prostia asta superbă.

Succese nebănuite şi daţi-ne pace să plângem cât vrem. Costă şi asta?

(Eu chiar nu te înţeleg şi nici nu-mi doresc.
bla, bla, bla... când o muri guţă o sa te cerţi cu ...chestia aia: cocalari?... va fi jale
în ROmânia... doliu naţional... atunci să te văd ce mai zici... parcă pe Tom şi Jerry îi cunoaştem personal... Nu te-ai întrista să nu mai fie niciodată Tom şi Jerry la tv?)

Văd că te deranjează romanele fluviu, aşa că închei.
Ai dreptate , eu fac parte dintr-o generatie mai "noua" decat a ta , gandesc mult mai diferit.
http://tinyurl.com/pca9gf un articol scurt despre astrologie , acum nu vreau sa iti schimb idea despre astrologie , doar sa gandesti putin , s-au facut multe teste pe subiectul asta si e la ghici , personal la mine nu sa nimerit niciodata bine , sigur cate putin se nimereste la orice zodie pentru ca e o generalizare.
La tom si jerry nu m-am mai uitat de 10 ani + dar au fost cele mai bune desene .
Despre MJ nu are rost sa mai discutam , sigur si eu mai ascult din cand in cand dar nu o sa inteleg niciodata pe cei care plang dupa el zii de zii , de parca le-ar fii frate , si e trist cand vad cate teorii de conspiratie vin , oameni care is iau viata pentru el , depresie , anxietate etc.

Last edited by OhMyGod; 09-15-2009 at 02:29.
Reply With Quote

Page generated in 0.02748 seconds with 9 queries [Server Loads: 3.47 3.54 : 3.09]