Bārlad Online Forum - View Single Post - Need For Speed Carbon
View Single Post
Old 12-31-2006, 14:39
twisted's Avatar
twisted twisted is offline
Senior Member

lol, multa lume am auzit ca se chinuie cu drift-urile insa mie asta mi s-a parut cea mai usoara parte a jocului aproape si am jucat cu muscle car-uri. pana iti dai seama care e jmecheria la ele pe urma faci puncte si drift-uri de alea legate intre ele gramada. mai greu mi s-au parut canyon race-urile alea care la "bossi" sunt cam saloase ca te mai duci peste balustrada da si alea-s usoare ca am vazut ca poti sa-i intreci si sa-i tii in spate 10 secunde si ai castigat ! all in all, frumoasa ideea cu impartirea masinilor pe categorii si mai ales introducerea muscle-urilor care o asteptam de pe la motorcity online dar n-a mai venit , super tare partea de customizare a masinii (autosculpt-ul) insa acelasi motor grafic ca most wanted cu mici retusuri ... si muuult da muuuuult prea usor si prea putina actiune, eu am ajuns la ultimul teritoriu in aproximativ 5-6 ore ... iar acolo daca nu te grabesti si vrei sa ai toata harta fara curse nefacute mai stai sa zic inca pe atat ! zic si eu ca Jedi astept urmatorul de la EA. Sper ca o sa renunte la partea ilegala din joc si o sa poata sa foloseasca si Ferrari-uri.

Page generated in 0.02782 seconds with 9 queries [Server Loads: 0.03 0.09 : 0.19]