Bārlad Online Forum - View Single Post - Atentie Provideri Locali!
View Single Post
Old 02-10-2007, 09:45
ticabd ticabd is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by BlackIce
Mda....vad ca numai cei de la TC , administratori OP-tori admini s.a.m.d. au ceva cu mine

Pai ma NOUTATI . .....,,NOUTATI" ce nick o mai fi si asta , hmm reflecta inteligenta ta oricum , ce treaba ai tu cu cine vb. eu si ce vorbesc dar mai ales cu ,,branza mea". Nu cumva tu faci exact ce-mi reprosezi mie ca fac !!!!Adik ,,vezi-ti de treaba ta " vrei sa spui ??? intreb: in ce calitate ??Ti-ai schimbat nick-ul ala penibil in ...hocuspocuspreparatus mai tare ca primul funny . Eu cred ca te prindea mai bine ...,,alabalaportocala" ce zici ?? In profilul tau vad ca esti nascut in 1914 sept. ai 93 ani.....inainte de primul razboi mondial.....pai mai alabala ....tu ai apucat multe la anii astia ....poti sa ma.....poti sa mai apuci multe de acum incolo !!! Nu shtiu ce te framanta persoana mea ,,sa-mi vad de branza mea" daca am gresit , am cerut scuze , s-au acceptat...deci care e problema ta ?? ,,Branza mea " !!!!!!! Daca tot ii duci grija iti recomand sa te stergi la gura de cas mai intai ....nu de alta dar ii strici gustul

Daca vrei polemica cu mine , ok (scoala vietii isi va spune cuvantul) , dar nu cred ca mai apuci , ptr. ca o sa iau un ban pe acest post si-l vreau permanent....dupa cum am mai spus ....neinteresant ptr. mine

E a doua oara cand calci pe alaturi.Prima oara ai scapat dar persisti in nesimtire si te ard!

Page generated in 0.02669 seconds with 9 queries [Server Loads: 0.42 0.36 : 0.30]