Bārlad Online Forum - View Single Post - OMUL sau PARTIDUL ?
View Single Post
Old 10-30-2008, 15:34
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Adrian View Post
Aiwa cu tot respectul pentru tine prietene, dar asta plictiseste auditoriul. Sincer ma bucur ca nu voi fi prin preajma sa fiu incoltit de un alt circ...minciuni sau daca vrei "Alta Marie cu aceeasi palarie". Crezi ca daca se voteaza omul dispare nesimtirea? ca se va face ceva mai mult pentru urbea asta si implicit pentru tara? crezi ca vom avea sosea de centura si autostrazi, locuri de munca bine platit si salar la nivel european? Ma indoiesc...uite totusi imi las loc de iesire: daca tara asta se va schimba atat de mult in bine vin in doua zile acasa de unde ma duc. Succes tie prietene ca esti obligat sa le mirosi "rasinile", prin prisma locului de munca.
Batrine ...o fi sau nu plictis....dar totusi din plictisul nostru al tinerilor ...uneori trimitem pe cine nu trebuie sa ne reprezinte! Ca sa vezi un lucru ciudat uite un exemplu!
In PSD au fost printre altii senatorul Roibu si deputatul Bentu! In timp ce despre unu am auzit destule ca a facut si sincer se si vede...al 2lea sa ma ierte Dzeu dar NU AM AUZIT NIMIC in 4 ani de zile ca ar fi facut (si nu cred ca numai eu nu am auzit)! Si atunci stau si ma intreb ...pe cine trimitem acolo? Pe cineva ce sta si (poate)doarme sau pe cineva ce stie sa faca ceva!? Asa ca pt Roibu eu as inclina sa-i dau votu....pentru Bentu NU!

Nu degeaba televiziunile ne arata imagici cu alesii neamului cum stau si dorm sau se joaca pe net ori chat ori maninca...etc

Last edited by AIWA; 10-30-2008 at 15:36.
Reply With Quote

Page generated in 0.02714 seconds with 9 queries [Server Loads: 0.41 0.48 : 0.50]