Bārlad Online Forum - View Single Post - OMUL sau PARTIDUL ?
View Single Post
Old 10-30-2008, 15:29
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Pliantul cu doamna FILIP e aparut de joia trecuta! Deci s-a dat startul
Ilegal sau nu macar a inceput sa se faca cunoscuta! Nu de alta dar la alegerile pentru primar eu nici acum nu am descoperit cine era al n-lea candidat...am inteles atunci ca avea un singur afis pus pe balconul sau (undeva etaj 1 pe la Geco la piatza) si ca era pe la 25 de ani! Asta din barfa!Real cine stie!
revenind la subiect doamna e directoare de banca deci dupa mintea mea...e un om capabil...un om tehnic ca de alte politicianul x ce e bun de gura dar tehnic e zero...am mai vazut specimene!

In rest despre domnul Pintilie alt necunoscut nu prea se stia ce si cum...insa daca ne gandim la firma ce o conduce te asigur ca multa lume stie despre ce vorbim! Faptul ca a rezistat asaltului ALTEX, DOMO, FLANCO ar trebui sa ne spuna ceva! Omul chiar se pricepe deci un alt om tehnic!Pt mine e un om interesant si capabil...insa va rezista concurentei politice!?

Din pacate pentru ambii asa e si in viatza un om tehnic bun nu este pus in valoare de cel ce e responsabil cu vorbele ! Dar sint la inceput de cariera politica, sint inca verzi cum se spune si mai ales nu sint plictisiti politic! Pe mine ma bucura un singur fapt ca voi vota dupa mintea mea un om si nu o lista! Asa ca vorba ta daca ai un PR slabut....degeaba esti plin de fapte bune!

Sa vedem si restul scrisorilor de prezentare!

LE
- Stau si ma intreb...vor fi alte scrisori? sau...cu astea ramanem!
- Iar legat de companie: http://www.obiectivdevaslui.ro/index...s&id_news=7108

Last edited by AIWA; 10-30-2008 at 20:53.
Reply With Quote

Page generated in 0.02946 seconds with 9 queries [Server Loads: 0.26 0.25 : 0.37]