Bārlad Online Forum - View Single Post - OMUL sau PARTIDUL ?
View Single Post
Old 10-30-2008, 01:49
gpsu gpsu is offline
Junior Member

Da, a inceput campania, numai ca nu stiu oamenii ce vor. Spre exemplu, azi mi-au aparut primele pliante in posta. Sa aleg PD-L-ul, si spre curiozitatea mea, am citit ce au de spus.
Inafara de faptul ca doamna Liliana Filip este o economista cu un baietel minunat, am mai aflat faptul ca vrea sa-i dau un loc in camera deputatilor pentru a face "ceva" pentru barladenii ei.

ALOOOO... Doamna .... ce vreti sa faceti in camera deputatilor ? CEVA ?? Ceva ce??

In primul rand, cand citesc fluturasul, pot sa va spun ca seful de campanie este un om redus. Nici un mesaj subliminal inafara ca sunteti familista.

Mai spuneti ca sunteti un om care ati muncit mult pentru ce este, apoi enumerati nimic.. doar faptul ca ati facut o facultate. La asta ati muncit asa mult ? Pentru ca ati facut o facultate ?

Poate ca ar merge la o campanie facuta in mediul rural, dar aici mi se pare dezgustatoare scrisoarea. Ni se mai spune ca desi era una dintre cele mai bune din facultate, a ales sa vina inapoi in barlad, pai bine.. dar de ce ? Pentru a fi deputat si a face ceva pentru oras ? Hai sa fim seriosi. Cand ati terminat facultatea doamna s-a gandit "cel mai mult imi doresc sa ma duc in barlad, sa devin deputat si sa fac "ceva" pentru barladeni...

Serios doamna.. nu m-ati convins.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCF4626.jpg
Views:	394
Size:	105.6 KB
ID:	2793  

Page generated in 0.02843 seconds with 10 queries [Server Loads: 0.24 0.27 : 0.29]