Bārlad Online Forum - View Single Post - DJ kerneL @ ElectroPeople
View Single Post
Old 09-20-2008, 19:29
DjNEAGA's Avatar
DjNEAGA DjNEAGA is offline
Member

pentru PM-isti - fiti mai liberi in gandire si incercati sa va exprimati parerea in mod public. ar fi urat din partea mea sa public identitatea reala a celui ce se joaca cu aceasta posibilitate oferita de forum. am crezut de cuviinta ca e bine sa scoatem putin orasul mai in fata, sa aratam ca se poate, insa, oameni ca voi (PM-istii amenintatori) folosesc orice cale existenta de a opri si o incercare foarte mica de a face ceva.

aici ne lasi in aer, eu nu vad pe nimeni aici care sa conteste genul de muzica pe care kernel in abordeaza, dupa cum spunea si Little Biggy fiecare cu genul de muzica pa care il asculta, e o foarte buna ideie de a scoate putin orasul din mocirla asta, dar eu ma intreb mereu de ce nu se apeleaza si la artisti nostri, dj nostri s.m.d cand face ceva primaria, ar fi o buna ocazie sa ii ajute pe baietii astea sa se ridice mai sus daca le`ar oferi posibilitatea sa stea si ei pa platforma confectionata in fata primariei cand e o sarbatoare a orasului pentru ca lumea nu prea merge in club in barlad putin stiu sa rosteasca club, daca ai sa megi pe la periferie sau chiar si in centru o sa auzi "Discoteca x ", deci revin la subiect ar fi o sansa pentru ei daca ar avea ocazia sa faca un show in aer liber dar nu vrajeala de plantat panselute cum a fost data trecuta pe platou. Si tot o data cand ai tu emisie sa`ti intrebi ascultatori daca stiu care e diferenta dintre discoteca si club daca exista diferenta sau daca nu.
Si nu inteleg cine impiedica sa realizati asa ceva? Se duce cineva sa va traga de antena sau va opreste curentul?

Vreti sa faceti ceva frumos chiar de o sa se supere cineva ca dau idei, luati niste bani din incasari si faceti tata afise, in alte orase e cam asa se petrece daca voi nu va organizati si fiecare sa aiba o responsabilitate pe care so duca la capat cu siguranta emisiunea va ramane in anonimat, pentru ca fac pariu cu tine ca inafara de cunoscuti si prieteni altcineva nu mai stie, iar cu un post pa un forum nu rezolvi nimic, trebuie multa munca pentru a te bucura de un rezultat bun la final.

Page generated in 0.02834 seconds with 9 queries [Server Loads: 1.36 0.96 : 0.83]