Bārlad Online Forum - View Single Post - DJ kerneL @ ElectroPeople
View Single Post
Old 09-19-2008, 13:05
DjNEAGA's Avatar
DjNEAGA DjNEAGA is offline
Member

Wink

Ipotetic se face un test kerneL vs DjPENIBIL....cum te simti cind vezi ca tu improvizezi live si penibilul "lectureaza" hartiutza? Iar auditoriul pe tine te fluiera ca na...poate nu mereu ai mixat 100% impecabil iar pe el ...aplauze bis aplauze bis....!

Apoi da stai ca se bat in cap 2 lucruri. Dj Penibil ... poi sti cum e in lumea asta, fie ca mixezi bine sau prost tot o sa se asculte o piesa intr`o buna zi, de exemplu e ceva personal. Eu nu suportam muzica lu Scooter si Dj Aligator dar uite ca pana la urma pot spune cu toata sinceritatea ca Dj Tiesto si restu sunt copilasi mici pe langa acestea, sa nu`mi spui ca nu am dreptate dar daca ai de gand sa spui da`i play la : DJ Aligator - Countdown.
Pe alta ordine de idei daca tot te`ai luat de DENON .. efectele de unde le ei ? nu le faci cu un soft. offff mai aiwa ... stiu sa sti prea bine ca mai nou totul se face cu un softulet. PUNCT

P.S ... fiecare cu ce`l duce capu si tot o data sa sune bine dupa care facem analiza ce mijloace foloseste de scoate sunetele respective. sa mai treci pe mess

Last edited by DjNEAGA; 09-19-2008 at 13:12.
Reply With Quote

Page generated in 0.02668 seconds with 9 queries [Server Loads: 1.25 0.93 : 0.83]