Bārlad Online Forum - View Single Post - Crysis Multiplayer Beta impresii
View Single Post
Old 10-28-2007, 07:50
WarLike's Avatar
WarLike WarLike is offline
Member

Send a message via Yahoo to WarLike

Quote:
Originally Posted by andrei80

Cu toate ca sunt scoase majoritatea elementelor de fizica(vor aparea cica in produsul final, pe la sfarsitul lunii) exista cateva chestii cool(de exemplu, tufisurile si crengile se misca atunci cand treci prin ele, arma se ridica atunci cand te lipesti de un zid, sa nu intre in el, se sparg cauciucurile la masini cand tragi in ele). Grafica arata foarte bine, chiar si pe setari medii, e probabil cam cel mai impresionant joc din acest punct de vedere deocamdata, cu rezerva unei optimizari nu prea bune(ma asteptam sa mearga pe high, dar am slide-show)
Toate astea le-am vazut aseara cand am instalat demo-ul . impresionant , grafica de exceptie , sunetul impecabil pe 5:1 te sperii cand trec avioanele , nu stii ce se imtampla este aproape real ce se vede , daca as fi reusit sa schimb si roata de rezerva dupa ce am sparto pe cea de la jeep cred ca eram dea dreptul mirat dar nu am insistat , poate ca reuseam pana la urma , cine stie .
Am setat pe 1024 cu toate detaliile pe high fara AA (optiunea very high nu este disponibila) eram curios daca merge.Superb , ce sa mai zic.
Intel C2D E6600 , Abit IB9 965 , Samsung 320 G 16 MB NCQ , VITESTA DDR 2 Extreme edition 800+ , 7600 GT GAINWARD DDR 3 560/1400 , Arctic cooling freezer 7 pro ,SIRTEC 430W, ATX2.2, 2x 12V independent rails, powerfull , 24-pin ATX, SATA, PCIe, passive PFC , DVD-RW ASUS SATA.
Reply With Quote

Page generated in 0.02831 seconds with 9 queries [Server Loads: 0.56 0.48 : 0.50]