Bārlad Online Forum - View Single Post - Ce conditii tre' pt. TCnet Party ????
View Single Post
Old 09-03-2005, 05:04
Northwood Northwood is offline
Member

Katja gresesti cand spui ca sunt doar unu. Am multi prieteni din TCnet care vor sa faca aceasta schimbare pentru ca din punct de vedere financiar este avantajos si ei sunt conectati de mult mai MULT timp decat mine. Asta si este ideea ca nu e vorba doar de unu, dar evident nu ai inteles.
Cat despre sutul in fund : cat timp imi platesc abonamentul te rog sa ma respecti.
Sa te vad eu cum vei spune drum bun celor care vor veni sa solicite inchiderea abonamentului sau rezilierea contractului.
Chiar si in cazul in care un client se muta la RDS sau alt provider firma trebuie sa-l respecte la fel de mult ca atunci cand inca era abonat la ea deoarece exista posibilitatea revenirii clientului in cazul existentei unei nemultumiri generale privind RDS sau alt provider.
Seriozitatea unei firme se vede cel mai bine in situatii de criza - parerea mea.
Daca sa zicem ca as fi invitat la petrecere (in mod normal mi s-ar parea corect sa vin fara invitatie ca doar sunt client nuh ?) nu as veni pt. bautura ca nu am un astfel de hobby, poate ca as veni sa cunosc si eu oameni noi mai interesanti decat mine ...

Ah si nu uitati sa vizitati http://forum.barlad-online.ro/showthread.php?t=137 asa ca fapt divers !

Last edited by Northwood; 09-03-2005 at 05:13.
Reply With Quote

Page generated in 0.02744 seconds with 9 queries [Server Loads: 0.59 0.38 : 0.36]