Bārlad Online Forum - View Single Post - Ramane Barladul doar cu 2 ISPisti?
View Single Post
Old 01-18-2010, 16:44
Neaga_25's Avatar
Neaga_25 Neaga_25 is offline
Senior Member

Wink

Quote:
Originally Posted by AIWA View Post
Revin
In conditiile astea singurul competitor serios pt utilizatorul casnic...a ramas doar Romtelecom Clicknet?
Din pacate cine isi pune clicknet o sa radieze de fericire cand va deschide ochii cu adevarat.
-viteza mai mica decat 3G (voda+orange+zapp) la un loc.
-facturi care nu au treaba cu realitatea
-exista si riscul sa pice frecvent.

O faza tare de la Romtelecom clicknet, aparuse modemurile 3G .. am fost la ei am cerut niste informatii, si raspuns dat de o cucoana - dar vedeti ca internetul va merge numai in orasele mari - adica eu daca fac pe barlad insemana conexiune 0.

Rexnet-ul cu exceptia acelui banner unde a fost tc-net-ul nimeni nu a mai auzit nimic, iar cine inghite vrajeala asta cu spectral si rex ca au firme de firme carora le furnizeaza internet e o mare prostie.. Exista RDS.

Conny Sat (CCC BLUE TELECOM) - se rezuma doar la 100 de persoane maxim care mai doresc serviciile lor.

Si sa nu uit - 3G e bun si pentru un utilizator casnic asta in cazul ca nu au dependenta de odc sau jocuri. Eu am de la vodafone si sincer nu am nici o problema cu el, unde mai spui ca imi incarc timpul intre bucuresti si barlad. E o afacere buna 3G, insa depinde de firma nu recomand orange sau zapp.

Page generated in 0.02842 seconds with 9 queries [Server Loads: 1.10 0.79 : 0.66]