Bārlad Online Forum - View Single Post - News!
Thread: News!
View Single Post
Old 12-18-2006, 00:39
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by ssss
Am eu senzatia asta sau tu esti off topic Aiwa???Pe langa asta TC-NET-ul este o firma care a dovedit ca se poate face ceva in Barlad-ul asta ...probabil de aia ma intrebam si eu daca este adevarat zvonul......!Era o intrebare la care multi ar fi vrut sa afle raspunsul....nu neaparat "unul care nu isi plateste factura la TC-NET.."...era doar curiozitate....!
MAi greu sa fiu off dar in fine..exista admin ce ne trage de urechi dcaa calcam cu stingu in zona!
Referitor la subiect repet..nu ma intereseaza cine e in spatele cablului de net...ma intereseaza sa "curga" teava si sa fie on cam 99,99% din cazuri! Avind in vedere ca am un "parteneriat" cu TCnet..te asigur ca chiar de ar fi zvonul adevarat...TOT spre binele utilizatorului este! Asa cum spui si tu TCnet e o firma facuta de un barladean pentru barladeni...gindete-te ca are un bun simt si nu ii e rusine sa scoata capu`n strada indiferent daca vinde sau nu! A demonstrat asta de ceva ani...asa ca...eu personal am incredere in alegerile sale!
Si cu asta pt mine subiectul e closed

Safe surfing
Reply With Quote

Page generated in 0.02699 seconds with 9 queries [Server Loads: 0.28 0.30 : 0.33]