Bārlad Online Forum - View Single Post - Site & Forum feedback
View Single Post
Old 06-30-2008, 13:24
UNOwen UNOwen is offline
Banned

Send a message via MSN to UNOwen Send a message via Yahoo to UNOwen Send a message via Skype™ to UNOwen
Question

Quote:
Originally Posted by AIWA View Post
Multam de lamurire acum ne mai apropiem de adevar ...adica e ca la baba oarba...e caldutz spre cald dar inca nu frige ...iar pina la arde...adevarul mai are de parcurs se pare!

Sper ca nu te deranjeaza sublinierea mea:
"...este sustinut financiar si de organizatia ..."

Afisul cum spune djlyon arata exact asa....sa-ti spun ca pe spatele lui (pe spatele hartiei se mai vede ceva?-o refolosire de hartie sa spunem- asta ca sa intelegi ca stiu cum arata afisul Gianni) fata lui e cea de pe acele mici "infochioscuri" stradale!
http://www.barlad-online.net/img/200...a2008large.jpg

Intrebarea este ...nu ai senzatia ca de la sublinierea ta si de pina la BALUL PRIMAVERII PSD cum este el descris pe prima pagina si mai ales pina la (vezi atasamentul) e cale lunga?

Pai ori...ori
Scuzati-mi intarzierea.. ma uitam azi pe forum si am vazut afisul atasat ...si acum stau si ma intreb .. pt k tot scrie acolo : INVITAT SPECIAL .. LAVINIA.... ... cine e Lavinia? vad k e in costum de baie.. e cumva stripteoaza? si de ce se spune.. "INVITAT SPECIAL" ?!?
Reply With Quote

Page generated in 0.02856 seconds with 9 queries [Server Loads: 0.40 0.37 : 0.35]