Bārlad Online Forum - View Single Post - [OFF-TOPIC] Tricouri personalizate la UNI DESIGN
View Single Post
Old 06-29-2006, 10:01
Kent Kent is offline
Banned

Default no` l`ai ars pe uni ;))

Quote:
Originally Posted by pending
Uni la siteul tau nu cumva in dreapta drebuia sa fie "STIRI" in loc de » Stiti « ?!? .. poate gresesc eu .. oricum .. e prea frumos siteul pt fatza ta .. adik daca`i facut d tine ))
Si inca ceva .. explica si mie knd ai lansat tu siteul "lx.ro" ? .. cel putzin asa se precizeaza la tine .. "lx.ro a fost lansat. Dupa ceva intarzieri, site-ul este gata si functional. Ca si aceasta afacere, site-ul este original, unic, nu am folosit niciun template. ..."
Altceva .. ai incercat sa creezi un site 100% romanesc ?.. adik te`ai luat dupa domnul "Prutianu" ? .. in loc de "click" ai scris "clic" ..
Next .. citeste si tu asta si zii ce intelegi "fa-ti un cont, in dreapta pe lateral ai casuta 'login' si dedesupt 'sau fa-ti un cont', apasa pe 'fa-ti un cont', completeaza formularul, confirma-ti adresa de mail si logheaza-te" .. Si wtf inseamna "dedesupt" ? .. te gandeai tu la altceva cu "supt" .. dar pana mea .. cam nasol .. multe greseli .. ne dezamagesti .. chiar asa ?..
Parerea mea despre uniblabla.lx.ro ? .. chiar e nevoie sa o zic ?
uite inca o persoana care spune lucrurilor in fatza.. si eu care ma gandeam ca`s singuru` ) sa treiesti pending ... si ... la mai multe postari de astea.. ca mi`s pe plac si .. ai dreptate aici la faza cu lx`u` .ro traiasca`tz`ar site`u .. si dupe aiai sa tzi`l bagi undeva "uni-c"`ule
Reply With Quote

Page generated in 0.02888 seconds with 9 queries [Server Loads: 0.40 0.41 : 0.38]