Bārlad Online Forum - View Single Post - Ce ma scoate din sarite/ma supara/ma enerveaza (azi)
View Single Post
Old 06-02-2010, 19:29
supy's Avatar
supy supy is offline
Senior Member

Send a message via Yahoo to supy

Quote:
Originally Posted by hocus View Post
nu vreau sa fiu rautacios cu tine Supy dar nu inteleg nici daca ma bati chestia asta ..."Tara in care traiesc,oamenii cu care am de-a face si...inmormantarile!" pentru a scapa de primele doua nu e alta solutie decat sa mori ... dar nu-ti plac nici inmormantarile ... iar mie imi pare atat de anormal ce spui tu acolo incat mai degraba ai putea spune urasc tot ce nu-mi convine, pentru ca imi pare ca suna cam la fel cu ce ai zis tu mai sus, esti om si te-ai nascut sa ai probleme in viata ma gandeam ca ai varsta la care te-ai prins de faza asta. Nu va plangeti, incercati sa schimbati ceva ...atat cat puteti iar ce nu puteti .. incercati sa acceptati... la urma urmei asta e viata ...
EDITAT "Cer prea mult de la viata daca vreau liniste,fericire si un strop de pace?!" asta tot la moarte ma duce cu gandul ...cam pe acolo ai sanse sa le gasesti pe toate ... ceea ce ma face sa cred ca iti place mai mult sa mori deca sa traiesti . Nu te supara pe mine nu am gandit cu rautate ce am scris aici dar am senzatia ca trebuie sa te scuturi putin de chestiile astea si daca nu poti singura ma gandeam sa te ajut

PS daca vrei sa-mi dai replica mai bine trimite-mi mail sau offline am sanse sa citesc mai rpd acolo decat aici ...
Ajutorul tau a functionat pe deplin!

Vecinul de la 4 care scutura mereu covorasele cateilor in afara balconului fara a se interesa daca nu cumva ghemotoacele de par ajung in capul cuiva sau pe rufele unuia din vecini!

Page generated in 0.02675 seconds with 9 queries [Server Loads: 1.15 0.89 : 0.75]