Bārlad Online Forum - View Single Post - Droguri in Barlad...
View Single Post
Old 10-02-2007, 18:28
Little Biggy's Avatar
Little Biggy Little Biggy is offline
Member

Quote:
Originally Posted by AIWA
eu nu am vazut pina acum un studiu ce spune ca se recomanda consumul!
Akuma vezi http://www.sciencedaily.com/releases...1019003339.htm

Quote:
Originally Posted by AIWA
Nici in olanda parca unde drgurile usoare sint ..sa spunem "legale" nu prea am auzit sa fie chiar asa vandute la free...
Parerea ta...poza vorbeste de la sine cred

Eu totusi nu cred ca in Barlad situatia este chiar asa de ingrijoratoare cum spunetzi voi...poate pentru ca sunt plecat si nu sunt la curent cu ultimele tendintze...cine stie ?
Banuiesc ca sunt droguri...dar nu cred ca toata lumea are acces la ele...si avand in vedere legislatia din Romania mi se pare foarte greu mai Oreste ca sa apara in Barlad dealeri la coltz de strada.
Eu in prezent locuiesc in Torino,si vad acei "dealeri" de coltz de strada si acei "consumatori" zilnic,dar nimeni...NICIODATA...nu mi-a spus nimic.Din acest motiv nu condamn persoanele care fumeaza hasish sau marijuana...fiecare e liber sa faca ce vrea in viata lui...numai sa nu limiteze libertatile celor din jur.
Intradevar sunt cei si care isi baga in vena etc...acelea sunt persoane care ar putea sa te "roage" sa le dai banii...acele persoane cred ca ar trebui sa aiba parte de ingrijiri de specialitate.Deci pana nu o sa gasitzi seringi prin parcuri sau pe strada etc. v-as sfatui sa nu va mai facetzi atatea griji
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	amsterdam-marijuana-cafe.jpg
Views:	216
Size:	60.0 KB
ID:	2682  

Page generated in 0.03150 seconds with 10 queries [Server Loads: 0.09 0.31 : 0.40]