Bārlad Online Forum - View Single Post - O Pizza buna unde se mananca in Barlad ?
View Single Post
Old 05-08-2007, 02:46
AIWA's Avatar
AIWA AIWA is offline
Senior Member

Zona: Cerbu de Aur
Local: SAGEATA (nr2)
Pizza casei MARE si MICA (cu mentiunea ca pizza mica e mare iar aia mare e uriasa Tre sa fii prea flamind sa nu te saturi!)
Pizza NOTA -9 ( bucataru sa mai guste "brinza" daca e sarata sa evite sa mai bage sare in aluat in rest foarte buna!)
Servirea NOTA +9 (o fata chiar de era proaspat angajata a fost foarte atenta si mereu zambitoare jos palaria pentru rapiditate cu care s-a miscat)

Carcoteli (deh nu se poate fara ele sa speram ca se vor remedia pe parcurs)
- "sefu de sala" (sau asa l-am perceput eu ) sa evite strigaturile de la tara de pe un deal pe altu! E totusi un local nu e necesar sa tipi din fundul salii la un alt coleg ca nu intereseaza clientii ce si cum si nici nu arde
- Baiatul ce se ocupa cu muzica ar trebui un pic scolit ( ma refer la cel de la VIN la LITRU/ CAFEA LA DOZATOR) nu de alta dar nu cred ca merge intr-o locatie unde se maninca piesele "hip hopului de cartier" sau incercari timide (cica a gresit discu`) cu "manele pe sistem turbo" Nu de alta dar a vazut reactia clientilor ce s-au ridicat si au plecat! Caseta cu holograf/iris/compact a fost totusi SUPER !
- "lista de bucate" mai vizibila ca nu tre sa faci km sa o vezi iar cea mobila ar trebui capsata (cam pleca foile)
- lipseste tinuta UNIca! (si e pacat arata super interioru dar angajatii prea seamana a gica de pe strada!)

Personal as spune ca promite destul de mult atat ca preturi cat si ca locatie si voi reveni cu placere! Prima impresia a fost oricum BUNA!
Reply With Quote

Page generated in 0.02784 seconds with 9 queries [Server Loads: 0.23 0.48 : 0.48]