Bārlad Online Forum

Bārlad Online Forum (http://forum.b-o.ro/index.php)
-   Off-topic (http://forum.b-o.ro/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [OFF-TOPIC] Tricouri personalizate la UNI DESIGN (http://forum.b-o.ro/showthread.php?t=1611)

AIWA 07-19-2006 15:00

Cind te saturi de minciuni-> "....Nu'mi aduc aminte sa fii cunoscut in cadrul familiei mele insa probabil lipsa de argumente iti dezvolta fantezia-ti mulata pe caracter!....."
De fapt daca stau bine..nu de la ai tai parintzi am cumparat cate ceva! Deh...se pare ca vreai sa faci pe pisica..insa sa stii ca s-a verificat..cade in picioare asa e dar..nu neaparat si traieste!

Loool
UNI mincinosu!
:D

De ce nu raspunzi...la ce am sppus mai sus..si incerci sa muti discutia...sau acum mai bine e sa strigi "NENEA adminu...dar Aiwa ma face de cacao...las la pret daca il banezi!"
:D
MINCINOSULE!

uni_uni 07-19-2006 15:26

ok ,aiwa....e f adevarat in situatia in care te las sa te apropii de mine risc mult sa ma murderesc de ''cacao'',probabil cand erai mic ai confundat plastilina cu ceva mai la indemana si de atunci banuiesc ca lucrezi mult la crearea acelei ''forme geniale''!Nu ma bag,te las sa lucrezi in continuare....tinand cont de evitarea situatiei in care tu stimulat de ''legenda mesterului manole'' incerci sa ma zidesti in ''opera ta'',sau macar sa ma ''faci de cacao'':)
despre restu'.....si astea sunt ''foarte adevarate''...eu mint,tu esti inteleptul,alesul,maretul,extraordinarul.....si sincer sunt sigur ca daca te straduiesti putin poti sa si zbori ca Neo sau ca Icar!:)Succes!
Da,adminii,userii,tara intreaga e manipulata si cumparata de mine!LOL!''peter pan ...iesi din mintea lui aiwa!Sau macar nu-l mai baga prin toate balariile din neverland'':)
ps: e ultima replica pe care ti-o dau in polemica de fatza

AIWA 07-19-2006 15:34

:D cat de penibil poti fi...evita adevarul UNI evita-l fii UNI-C (ca de acolo vine C-ul ala de la ce stii ca ai servit in perioada cind erai singur acasa!
:)

PS
Nu am avut plastilina cind am fost mic! Plastilina a fost ceruta la scoala in perioada ta nu a mea! Iar de invita la masa..sa servesc acelasi fel cu tine..nu cred ca am avut prilejul!
Asa ca...
:)

ombladon 07-19-2006 16:12

imi place sa dau cu bata in balta .

eu cred ca ti`ar prinde bine o bataie zdravana ...aia care nu ti`ai luat`o atunci cand trebuia sa inveti bunele maniere ..

unde imi place? ... ori esti magar ...ori ?

ai sau nu ai dreptate .. eu as avea putin respect , respect pervers " mergea "

..este greseala multora care ti`au tinut tie hangul cu tricourile tale zapacite...

bouleeeeeeeeee

AIWA 07-19-2006 16:17

OMBLA...te rog editeaza ca nu are rost ...pe bune nu vei obtine deact iarasi un ban! Nu se merita! Ti-o spun sincer, parintii lui sint oameni de cuvint si caracter! El poate din diverse motive incearca sa para altfel...e treaba lui! Nu pica in capcana pe care si-a intins-o de fapt! Asa a facut si cu KENT! Cind e prins in corzi latra pina cade unu in mana adminului!

Iar cu bataia..nu rezolvi nimic!

ombladon 07-19-2006 16:35

hmmm de fraer

es gibt ein tier uni ,

kristy 07-19-2006 17:13

nu stiu ce cred altii,dar eu k si client sunt f multumit de calitatea produselor unidesign...asa k le recomand tuturor sa incerce si apoi sa isi dea cu parerea...kt despre critici..ce am fi fara kte un carcotas din asta??asta e viata cineva FACE ceca iar altii 100 incearca sa caute defecte...well done uni..keep doing a good job!

farfui 07-19-2006 17:39

kristy, ai omis pe acolo pe undeva sa bagi blow

uni_uni 07-19-2006 18:27

Quote:

Originally Posted by farfui

uni , inca nu ai trecut de stadiul in care argumentezi facand referire la greutate, grad de scolarizare, apartenta sociala sau nume ?

daca lumea e finuta si te tolereaza, asta nu inseamna ca nu exista totusi un pahar care se umple la un moment dat

apropos de finete si alte atitudini care evidentiaza bunul simt,farfui:)
no comment!
nu am timp de de-al de voi!
numai bine!

Stefan 07-19-2006 19:12

cata ura poate exista pe pamantul asta...in loc sa fitzi, nu neaparat mandri, dar bucuroshi ca cineva de la voi din orash a facut ceva oarecum util pentru voi, voi il scufundatzi in poveshti de genu` "sloganul cu unidesign nu e al tau" sau bla bla...facetzi ceva in viatza oameni buni. in loc sa statzi pe forumul asta shi sa criticatzi pe cineva care face ceva in viatza, mai bine v`atzi duce la un interviu (unii dintre voi) pentru un job. cine shtie, poate chiar sa facetzi modele de tricouri pentru uni. dar asha e romanu`....cand cineva are o afacere prospera banuiesc, incepe sa`l roada invidia shi il vorbeshte de rau cu gandul de a`i da peste cap planurile. sa ma scuze unii dintre voi, nu va bag pe totzi in aceiashi oala dar...romanu` tot roman e. adik e tzaran. iar cateva personaje de pe aci chiar sunt.

dadosh 07-19-2006 21:02

Quote:

Originally Posted by Stefan
cata ura poate exista pe pamantul asta...in loc sa fitzi, nu neaparat mandri, dar bucuroshi ca cineva de la voi din orash a facut ceva oarecum util pentru voi, voi il scufundatzi in poveshti de genu` "sloganul cu unidesign nu e al tau" sau bla bla...facetzi ceva in viatza oameni buni. in loc sa statzi pe forumul asta shi sa criticatzi pe cineva care face ceva in viatza, mai bine v`atzi duce la un interviu (unii dintre voi) pentru un job. cine shtie, poate chiar sa facetzi modele de tricouri pentru uni. dar asha e romanu`....cand cineva are o afacere prospera banuiesc, incepe sa`l roada invidia shi il vorbeshte de rau cu gandul de a`i da peste cap planurile. sa ma scuze unii dintre voi, nu va bag pe totzi in aceiashi oala dar...romanu` tot roman e. adik e tzaran. iar cateva personaje de pe aci chiar sunt.

taran esti tu...cand vei invata sa scrii atunci sa-ti permiti sa faci pe altii tarani...
da sunt mandru ca cineva a facut ceva pt orasul asta...vezi Guguianu, Beloescu, Codreanu (nu ala cu netul)..etc
afaceri cu inscriptionari...serigrafie...etc se fac in Barlad cu si fara Uni...si in mod industrial ... asa ca ....Uni e deocamdata un fel de "Fondul plastic"

MAYDAY 07-19-2006 23:10

Dadosh a pus punctul pe "I". Subscriu.:)

ombladon 07-19-2006 23:50

:d

farfui 07-20-2006 00:03

ei a pus punctul pe i, dadosh e un alt frustrat care e ofticat pe orice afacere care merge. Ce ma intereseaza pe mine de aia citati, cu ce ma ajuta ei pe mine ? pe mine personal nu ma ajuta cu nimic....de bine de rau, la uni macar am facut un tricou si mi-a folosit.

wxdj 07-20-2006 02:59

djlyone ashtia trebe opritzi !.altfel scot server-ul din priza :)

Stefan 07-20-2006 20:41

dadosh mi`am cerut scuze pentru faza cu tzaranu`...daca citeai atent(a) vedeai. in fine nu intzeleg de ce te agitzi ca un pepsi la faza cu tzaranu`...imi pare rau ca te`ai simtzit nasol cand ai vazut adevarul. nu ma bag aiurea`n seama, nu ma dau mare, nu`s geniu, nu iau apararea nimanui. shi te rog sa nu`mi spui de codreanu shi guguianu shi tutoveanu sau care au mai fost shi sunt (guguianu spre exemplu). traim totushi in prezent nu in trecut. bv lu` codreanu ca a facut liceul codreanu shi lu` frate`su ca a facut caminul de copii sau cum se mai numeshte dar....pana la urma urmei tu ce dreaq ai facut in viatza? inafara de net ce mai shtii tu sa faci? ai facut ceva ca sa fii remarcat(a)? shi recunoashte ca asta`i romanu`. invidios shi gata sa bage strambe.

Fallen Angel 07-21-2006 00:29

Cam multe posturi si asta doar de la o "reclama" mascata pe care a incercat sa o faca UNI !Daca sexul si scandalul aduc succesul UNI cred ca ai reusit din plin!Acum chiar si dusmanii vor fi imbracati in tricouri de la tine chiar daca o vor face doar pentru polemica!Apropo Pending ...tu ce tricou porti?:)Ca Ombladon sunt convins ca poarta doar "ceva meseriash de pe afara ca toti baietii de baieti ..nu?)
Bravo UNI!Si succes in continuare ....(mai aprinde cate un foc si tu pe aici in timpul liber ...este destul de amuzant:))

pending 07-21-2006 09:27

ce vrajeala de 2 lei ...
user kristy ..

Se pare ca e inregistrat doar sa`i faca ceva publicitate lui Uni .. looooooooooooooooool .. ce prostie .. Uni nu mai mitui lumea sa te faca ceea ce nu esti ..
Inca ceva .. "no comment! nu am timp de de-al de voi! numai bine!" .. Uni sa intelegem ca esti vreun nemuritor ceva sau vreun zeu ? .. :)) .. fitze de 2 lei de la un frustrat care se reculege p net..uni stim ca viata reala pt tine este o utopie ..
Fallen Angel cred ca te`ai improscat cu kkt de la Uni knd ai cazut .. esti contaminat/a

ombladon 07-21-2006 10:21

uffffff uffffffff ufffffffff

uni_uni 07-21-2006 11:06

''cand nu stii ca nu stii,ti se pare ca stii''-murphy
desigur ca ''viata mea e o utopie'' pt cei ce nu fac parte din ea;mai ales ca tin la discretie si intimitate.
va multumesc pt intelegere si inchei cu de acum obisnuitul: numai bine!
(pending,ti-am dat replica numai pt ca ai invatat cuvantul ''utopie'';m-ai surprins,recunosc.Vezi,pune mana si mai citeste caci cultura iti deschide diverse ''portitze'',oricat de mici ar fi).

All times are GMT +3. The time now is 14:54.