Bārlad Online Forum

Bārlad Online Forum (http://forum.b-o.ro/index.php)
-   TC-NET (http://forum.b-o.ro/forumdisplay.php?f=12)
-   -   ajutor (http://forum.b-o.ro/showthread.php?t=1350)

pending 06-02-2006 14:58

Nici banul d p RDS nu`l inteleg dar in fine .. socks rulls :) ..

AIWA 06-02-2006 20:46

:)
Ohoo loc de laudat in "banuri"

Cristi 06-03-2006 03:39

am lipsit putin si vad ca am pierdut multe....

nyxon ban-ul "permanent" a fost de 2 zile... si CHIAR NU A FOST FARA MOTIV. eram in seara respectiva si chiar sunt si loguri salvate...asa ca nu mai poza in nevinovat ca nu e ok.

nobody sincer m-am saturat sa primesc telefoane la 12 noaptea sau mai taziu sa mi se spuna ca nu stiu cine a dat un ban "degeaba"..si cand ma apuc de citit loguri mi se ridica parul si NICIODATA nu a fost degeaba...oricum intotdeauna masura luata de mine a fost in favoarea clientului cu toate ca nu aveau in totalitate dreptate.

AIWA ai dreptate ca problema se rezolva instant daca era o hartie depusa si chiar si inainte daca eram informat. Contractele cu salile de net le avem semnate doar pentru INTERNET, in nici un caz pentru dc++ sau Counter deci nici nu se pune problema de luni gratuite.

Kent ..hmm aici e o discutie lunga si ar trebui sa o avem intre 4 ochi ...poate asa o sa reusesc si eu sa te inteleg...

Parerea mea ca daca nu se va mai putea discuta pe mainchat toate problemele astea nu ar mai exista ....

Cristi 06-03-2006 03:44

Am uitat de pending...

Daca tu te duci la RDS si reusesti sa ii convingi sa dea un calculator, sa plateasca intretinerea lui si banda net pentru el iti promit ca ma razgandesc sa tai accesul la CS si scot si restrictia pentru RDS de pe dc++.

pending 06-03-2006 09:17

Cristi .. hai sa fim seriosi .. doar rds`u mananca banda pe serveru de dc++ ?!?! rofl .. serveru de cs nu ma intereseaza :) .. oricum astia d p rds joaca cs zilnic la voi pe server .. dar mai noi am auzit ca nu le mai place .. a`ti bagat nush ce "shop" .. pana mea .. nu cunosc .. se fac oamenii invizibili .. porcarii d`astea :)) .. SF`uri :D

Kent 06-22-2006 12:07

am vazut tarziu....

vrei o discutie intre 4 oki?!? ok .. se rezolva.. cand doresti.. ma gasesti pe mess.... blue_and_saD_eyes ... si imi zici un` sa ne gasim... la un suc.. o bere.. ceva... si discutam.. ok!??? da` cat mai repede... ca vreau sa se termine kestiile astea!!!! bubuye.. kiss ya :)):D

neXus 06-22-2006 13:17

Asa va vreau copii!
Pupat totzi Piata Constutitziei :D

Kent 06-22-2006 23:11

pt Stangacianu

vrei o discutie intre 4 oki?!? ok .. se rezolva.. cand doresti.. ma gasesti pe mess.... blue_and_saD_eyes ... si imi zici un` sa ne gasim... la un suc.. o bere.. ceva... si discutam.. ok!??? da` cat mai repede... ca vreau sa se termine kestiile astea!!!! bubuye.. kiss ya :)):D

Fallen Angel 06-29-2006 07:42

Oare de ce am eu senzatia ca cineva o cam da in "mai bine bem o bere ca sa nu ne mai certam ca suntem oameni maturi....bla bla bla "Grija mare Cristi ca poate iti bune ceva in suc!

Kent 06-29-2006 09:53

zi`mi si mie. despre ce vorbesti acolo ..

ce draq vreis a zici akolo?!? ca nu inteleg ..... tradu`mi .. cine si cui zice asa ceva?!?! cine cui pune ceva in suc?!?!

Kent 06-29-2006 09:55

uita`te mai sus ...

Quote:

Originally Posted by Fallen Angel
Oare de ce am eu senzatia ca cineva o cam da in "mai bine bem o bere ca sa nu ne mai certam ca suntem oameni maturi....bla bla bla "Grija mare Cristi ca poate iti bune ceva in suc!

deci!??! astept raspunsu` .. da` repede

farfui 06-29-2006 13:12

offtopic.

de unde pana unde " ' " a inceput sa inlocuiasca pe " - " ?. Ma obositi cu tampeniile astea...ca sa nu mai zic de "nu'j", "jmeker", "akolo"...etc

Kent 06-29-2006 13:32

Auzi, stii ceva?!?

Quote:

Originally Posted by farfui
offtopic.

de unde pana unde " ' " a inceput sa inlocuiasca pe " - " ?. Ma obositi cu tampeniile astea...ca sa nu mai zic de "nu'j", "jmeker", "akolo"...etc

hai sa iti spun o poveste.. a fost o data ca niciodata.... ca de nu ar fi.. nu s`ar povesti.. daca nu iti place cum scriem ... treci pe forum la noi .. adik.. nu stiu daca altii au forumm .. io am ... www.FasteXForum.tk .. adauga un "threat" si . gata .. se rezolva .. o sa citesc ... si o sa ma conformez, pentru ca, stiu ca ai batut inspre mine, eu fiind ultimul care a postat! si viziteaza`ma si pe dchub://FasteX.no-ip.org :D

All times are GMT +3. The time now is 01:24.