Bârlad Online Forum

Bârlad Online Forum (http://forum.b-o.ro/index.php)
-   Off-topic (http://forum.b-o.ro/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [OFF-TOPIC] Tricouri personalizate la UNI DESIGN (http://forum.b-o.ro/showthread.php?t=1611)

djlyon 06-12-2006 14:26

[OFF-TOPIC] Tricouri personalizate la UNI DESIGN

10 Attachment(s)
Tricouri personalizate la UNI DESIGN
Str. Stefan cel Mare nr.4 (in spatele agentiei CFR din centru).
Telefon 0742 551.456
e-mail: mail.uni.design@yahoo.com

Poze set 1/4

djlyon 06-12-2006 14:27

10 Attachment(s)
Poze set 2/4

djlyon 06-12-2006 14:29

10 Attachment(s)
Poze set 3/4

djlyon 06-12-2006 14:29

10 Attachment(s)
Poze set 4/4

AIWA 06-12-2006 15:45

Unele mesaje sint ...suuuuper!

Bafta UNI

PS
Nu mergea la publicitate?

djlyon 06-12-2006 18:56

Poate, dar chestiile deosebite din Barlad le vom prezenta si discuta aici :)

wxdj 06-13-2006 10:47

heheheh ,,super misto ,,bafta uni la afacere ,bine ca te-ai lasat de HUB :) si faci si tu "ceva " !!!

uni_uni 06-13-2006 11:48

multumesc urarilor de ''bafta''
wxdj,nu era vb de hub cat de interactiune constructiva:);acum fac acelasi lucru...ofer oamenilor posibilitatea de a-si exprima personalitatile intr-un mod inedit,cel vestimentar!Sunt incantat sa vad fiecare client plecand mai vesel si multumit de nou,de altfel! ''fii altfel,fii original...fii uni-c'':)

Kent 06-15-2006 20:36

Lasa-ne .. lasa-ne ...

auzi wa... mai lasa`ne... daca ai fi tu bun... s`ar auzi de tine din gura in gura... nu ar trebui sa te milogesti de un website sa iti faca reclama... fa`tzi singur un site...aaaaa.. scuze.. am uitat ca esti aja "dĺjtept" si nu te incurci tu cu kestii d astea.. tre` sa ne intoxici tu cu massuri pe mess sau cine stie ce prostii..... lasa`te de kestiile astea!!!:fuckoff: :no:

Nigga 06-16-2006 03:27

Bafta Uni

Buna afacere.....felicitari Uni! Au mai fost niste tentative in barlad, cu tricouri personalizate....nebunii....dar au fost niste....mai bine lasa! Bravo....eu sunt unul dintre clientii multumiti...si iti spun sincer ca am sa revin foarte curand! :D Nu baga in seama toti.....sau lasa.....inca odat` felicitari...si.....bineinteles...spor la munca :P!

uni_uni 06-16-2006 11:07

Nigga,ma bucur ca esti multumit si esti binevenit oricand!
kent,uneori mai circul din ''gura in gura''(ce stil de exprimare!) insa cateodata mai refuz sa intru in anumite guri;mereu am castigat la ruleta ruseasca cu viata!:)Adevaratul motiv pt care as refuza gura ta este cauzat de faptul ca o echipa de oameni de stiinta de la Universitatea Havard au descoperit ca la prosti, creierul secreta o substanta nociva (mai otravitoare decat saliva dragonului de comodo) si aceasta coboara pe caile nazale si bucale;astfel posesorul acestei substante poate dauna grav sanatatii celor din jur,pe cale orala!:) O sa fie gata si un site cat de curand,deocamdata pe www.uni.design.lx.ro !Multumesc!
kent,fa diferenta intre mIRC si yahoo messenger caci exista cu desavarsire

silvercut 06-16-2006 15:53

kentule... ar trebui sa shtii sa apreciezi mai bine un lucru bine facut.. ce face uni chiar e de calitate [si stiu ce vorbesc] si chiar merita sa i se faca reclama pe un website, mai ales pe unu de genu barlad-online cu enjpemii de vizitatori zilnici... da cine shtie.. poate la un moment dat o sa ai si tu nevoie de un tricou personalizat de'o treaba [apropo merg f bine la aniversari] si o sa faci diferentza intre produse [pentru ca despre asta e vorba la urma urmei pe threadul asta] si relatia ta cu omul care le produce ;)

manuela 06-16-2006 15:59

este super ideea cu vestimentatia personalizata.....
bafta multa si sper sa ajung in bd sa achizitionez cateva.....
p.s.nu te lua dupa cei ce te critica,important e ca incerci sa faci ceva....spre deosebire de altii, iti doresc sa-ti reuseasca....reclama cat mai multa si oriunde.....sa fie....

NaKeDMaN 06-16-2006 16:47

buna ideea si sigur o sa iti mearga deja a auzit tot barladul....dar ramane problema ca nu prea sunt bani :) ar trebui sa te lansezi national cu un magazin online gen bestial.ro ... daca vrei iti fac eu unu ...contracost bineinteles :D..detalii in semnatura mea.

uni_uni 06-16-2006 17:25

revin cu obisnuitul ''multumesc'' celor ce ma incurajeaza sau critica!
nakedman,buna ideea ta....si e luata in considerare inca de la inceput.o sa fie gata si un site,deocamdata pe www.unidesign.lx.ro.....de unde se vor putea face comenzi on line!
astept cat mai multe pareri sincere,directe de la clienti sau altii

wxdj 06-16-2006 20:18

kent-ule sa te vad yo cand o sa ai nevoie de reclama ! ,:))

neXus 06-16-2006 22:59

1 Attachment(s)
Nu este obiceiul meu sa fac reclame pentru altii, dar uni design merita. In special pentru ca este o firma tanara si are nevoie de ajutorul nostru. Mi-am facut saptamana asta un tricou. Momentan sunt f multumit de el. Sa vad dupa primele spalari cum se va mentine... Am urcat si o poza sa vedeti.
Comanda a fost gata intr-o zi, ceea ce e mult mai rapid decat la... sa zicem Serigraf...

Logo-ul e copyright. nu il gasiti nicaieri pe net :naughty:
L-am vrut alb pentru vizibilitate.

manuela 06-17-2006 04:29

e cool....imi place....da-i batai si rupe-le gura la cei rautaciosi.....reclama e sufletul comertului...parca asa e,nu?
am bucur ca sunt oameni cu deschidere in barlad......pacat ca nu sunt prea multi.....dar nu e timpul pierdut...
bafta multa si vanzari pe masura.....

uni_uni 06-17-2006 10:11

salut pe nexus
ma bucur ca esti multumit si sunt sigur ca si dupa ce-l vei spala o sa fii multumit.Respecta instructiunile de ingrijire pe care ti le-am dat dupa ce ai primit tricoul (respectiv: sa fie spalat pe dos nu la mai mult de 40 de grade C; cand il calci pune o textila peste imprimeu; daca reusesti sa-l speli la mana si mai putin chimic e si mai bine) si sunt sigur ca o sa fii incantat de calitate!:)

haker2001 06-18-2006 13:38

Salut... consider ca reclama este benefica produsului... atata timp cat este facuta discret, comic si sa prinda repede... dupa un timp nu mai este nevoie de asa ceva pentru ca produsul isi face singur reclama... asta numai daca prinde la public... Eu cred ca tricourile cu personalitate au prins la public si consider ca de acum reclama care se face... incepe sa inabuseasca produsul.... Asta e doar parerea mea... Bafta si succes la afacere Razvan ;)..

POSTED by haker2001.

All times are GMT +3. The time now is 02:55.