Bârlad Online Photo Gallery

Home   FAQ   Login

Home > Bârlad > Evenimente locale - 2011 > Miss Boboc Bârlad 2011. 4 Noiembrie, Club Iguana
See previous file  See next file
Click to view full size image

2011_11_04_-_MISS_BOBOC_BARLAD_0331.jpg 2011_11_04_-_MISS_BOBOC_BARLAD_0332.jpg 2011_11_04_-_MISS_BOBOC_BARLAD_0333.jpg 2011_11_04_-_MISS_BOBOC_BARLAD_0334.jpg 2011_11_04_-_MISS_BOBOC_BARLAD_0335.jpg 2011_11_04_-_MISS_BOBOC_BARLAD_0336.jpg 2011_11_04_-_MISS_BOBOC_BARLAD_0337.jpg 2011_11_04_-_MISS_BOBOC_BARLAD_0338.jpg 2011_11_04_-_MISS_BOBOC_BARLAD_0339.jpg
Guest_Anon C  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 01:34 AM]
Toti stim , cine ar fi trebuit sa castige , asta nu a fost un bal asta a fost un aranjament , tradeaza in primul rand fetele concurenteleor se vede cine e cea mai frumoasa , si totusi egoismul , invidia si prostia omeneasca sunt lucruri specifice romanilor. Tot respectul pentru juriu , si-au dat cea mai dificila proba a balului , dar pacat ca au picat-o !Cu respect , pentru adevaratul Miss Barlad ....Anonim C
Guest_Anon  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 07:45 AM]
Juriule, ai avut orbul gainilor cumva? Sau erati prea vrajiti de picioarele dezgolite si ati punctat prin alte parti? De la o posta se vede ca fata de la Codreanu a fost cea mai frumoasa!
Guest_Ella  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 08:26 AM]
Bianca a mentionat ca a fost un scor strans si ca va castiga cea care a avut sustinatori mai multi ..si chiar a avut ! cred ca asta a fost unul din motive si sa mai recunosteam ca si`a facut treaba cum trebuie,a luat coronita si gata
Guest_aluna  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 08:38 AM]
o mizerie...rusine!!!!!! auzi tu, sustinatori....mars maaaaa
Guest_Anon  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 08:40 AM]
:O locul 2 de la EMINESCU sa castige MISS BARLAD??? ce prostie,macar de merita unde sunt toate miss`urile,cele pe locul 1 de la toate liceele? ce fel de miss barlad e asta?
Guest_anon  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 08:56 AM]
PE BUNE???????????????HAI SA FIM SERIOSI TOATA LUMEA STIA K TREBUIA SA KASTIGE MISS BOBOC ATENTIE AKESTEA SUNT KONKURSURI ARANJATE ,AVEA DREPTATE LUMEA KAND SPUNEA SA VA FIE RUSINE K VA VINDETI ASA IEFTIN,RUSINE!!!!!!!!!!
Guest_anon1  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 10:24 AM]
sa fim seriosi )))=))))) facutura de bal :> a scos multi bani vicele din buzunar sa le de-a fetelor sa vina la bal,chiar parintilor :-< ce rusine !!! dar na..traim in tara tuturor posibilitatilor frate ))))
Guest_Anon  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 10:32 AM]
vvati facut de rusine cu alegerea pe care ati facuto..se vede clar ca fata de la codreanu era ceam mai frumoasa, finutza si eleganta.. ea trebuia sa castige
Guest_Anonimus  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 10:32 AM]
S-a mai intalnit undeva in lumea asta mare ca cea care castiga un concurs de miss sa nu stie sa mearga pe tocuri???? nu cred!!! sa nu mai vorbim si de celelalte defecte ale asa zisei "miss boboc Barlad"......eu n-am inteles de ce acest bal nu s-a numit Miss Bianca Gradianu? nu asa era normal?? sa va fie rusine la toti cei care nu i-ati facut pe plac fetei!!
Guest_Clau  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 11:05 AM]
bai anonimilor ...... voi credeti ca un miss boboc se alege numai dupa frumusete ??????? ......... hal jal cu voi )))))))) ! ... Bravo Maria :*
Guest_:)  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 11:15 AM]
Bravo maria :*! felicitari
Guest_Guest_Andra  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 11:38 AM]
Ai spus bine anonimule:)) nimeni nu este pefect, decat cel de sus .. Cum nu stia sa mearga pe tocuri ?) dar scuza`ma te rog :-s..)) CRed ca tu esti cel/cea mai perfect/a
Guest_Andrei  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 11:44 AM]
Cum nu au fost miss-urile de pe locurile 1? cele care nu au vrut sa vina sau nu au fost lasate nu au venit,de ce se oftica lumea?Si nu era normal sa fie Bianca sa dea coronita?voi sunteti dusi cu totii ?invidia voastra e sub orice critica!trebuia sa fiti acolo sa vedeti ce momente artistice au fost,cele mai tari din Barlad si apoi sa comentati.
Guest_vlad  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 11:51 AM]
eAndrei, unde au fost momentele artistice? sa le fie rusine! au scos intentionat proba cu momentele artistice pentru ca Maria nu a avut ce arata. moment artistic inseamna ceva legat de talent sau tu consideri moment artistic proba surpriza? la care a fost aranjata pana si melodia Mariei, la care oricum statea teapana cu telefonul in mana? =))
Guest_Andrei  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 12:04 PM]
Eu m-am referit la dansatorii de la mozara si de la monica moraru plus ca proba aia implica actorie si aptitudini.nu s-a saturat lumea sa vada dans oriental????
Guest_rr  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 01:08 PM]
bine puctat vlad.
Guest_G.  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 01:22 PM]
Cum să zici "Va câștiga concurenta care va avea cei mai mulți susținători"? la un bal organizat de complex, cine se voia a fi câștigătoare? Miss Codreanu? Miss Alexandru Ioan Cuza? Fiți serioși. O să se vadă la filmare cine a meritat și cine nu. Vorba lui Vlad : excludem anumite probe ca să putem masca anumite lipsuri. Cât de patetic. E jenant ce s-a întâmplat. ! Oricum, Iolanda (concurenta numarul 2 - Miss Codreanu), sunt înfrângeri care te înalță și victorii care te înjosesc.
Guest_Andrei  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 01:23 PM]
Eu unu sunt sigur ca lumea s-a saturat sa vada fund gol si dansuri orientale la toate participantele de aia s-a scos.ca pana si o poezie stie toata lumea sa recite si deci existau solutii pentru fiecare conurenta.balul s-a terminat,miss-ul a fost ales si gata de-acum in 2014 sa vedem ce iese.
Guest_Andreea  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 04:02 PM]
Iolanda nu se compara cu Maria.....Iolanda are o feminitate innascuta si are capacitatea de a vorbi in fata unui public pe care nu-l cunoaste...si sa-si impuna cuvantul.Urat din partea celor care au organizat balul,sunteti prea plini de voi si vreti sa aratati ca tot o fata de la complex va iesi miss Barlad.CU CE SCOP? va gandeati ca daca o sa trisati,Codreanu o sa se injoseasca? NICIODATA! se vede din start ca ati masluit balul doar ca sa faceti in ciuda altora si sa demonstrati cat de "priceputi" sunteti.
Guest_alina  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 04:58 PM]
cum e posibil sa se ia in considerare la alegerea miss-ului aclamatiile "publicului"? de ce nu le-ati pus sa raspunsa la o intrebare care sa le departajeze? aaa... da... Maria habar nu are ce e cu ea... si asa nu ar fi castigat.. patetic... Urat ca dezamagiti in halul asta niste copile atat de inocente... si daca Maria era atat de buna pe cat sustine ea si cei care va lingusiti si va dati prietenii ei de ce nu a fost in stare sa castige si Miss Boboc Complex?...
Guest_alina  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 05:05 PM]
nu a castigat Locul I la Balul de la Complex pentru ca acolo nu a fost blat. asa cum a fost acum.. Maria da ai dreptate ai venit de buna voie la Bal.. ai venit s ate afirmi.. chiar si tu stii ca nu meritai sa castigi.... nici nu ai cum s ate compari cu prestatia pe care a avut-o Iolanda... te eclipseaza.... Tu, Maria ai in cap doar banii lui tati si stii doar sa vorbesti vulgar.. v-ati face cruce daca ati auzi-o pe domnisoara desemnata Miss bOBOC bARLAD 2011 ce fel vorbeste. unde iti este Maria puritatea?
Guest_F  Report this comment to the administrator [Nov 05, 2011 at 10:49 PM]
De vreo 3-4 ani ,cam toate concursurile la care participa Iolanda si nu castiga sunt aranjate ..cand nu s-a calificat la Mamaia Copiilor a fost aranjat concursul INVATATI SA PIERDETI
Guest_Aghataa  Report this comment to the administrator [Nov 06, 2011 at 01:02 PM]
Baiii invidia asta e mare tare...Maria merita sa catige cu adevarat are tot pt a iesi miss aici sa facut dreptate si chiar nu va mai dati parerile aiurea sa o criticati e foarte frumoasa si chiar merita MISSu
Guest_xxx  Report this comment to the administrator [Nov 06, 2011 at 03:50 PM]
ma ia gata cu vrajelile voastre de 2 bani.dupa ce ca nu aveti dupa ce bea apa,nici bani de hartie igienica nu aveti,mai taceti din gura.maria a castigat pentru ca a meritat,a aratat ca poate,nu ca altele,doar figuri in cap.
Guest_ANONIMUS  Report this comment to the administrator [Nov 06, 2011 at 03:59 PM]
DE UNDE STII CA NU AVEM BANI NICI DE HARTIE IGIENICA?MARIA ARE?...NORMAL CA ARE....CUM CREDETI CA A REUSIT SA POARTE CORONITZA AIA SUPERBA?....SI'A PLATIT'O CU VARF SI INDESAT!)=))
Guest_Andrei  Report this comment to the administrator [Nov 07, 2011 at 01:10 PM]
Nu cunosc pe nici una in parte..dar Maria, nu merita..:-<..jalnic....daca o auziti pe "Miss boboc Barlad" ce fel vorbeste...:-j...arata binisor...dar nu c a sa fie Miss:))
Guest_Dianne  Report this comment to the administrator [Nov 07, 2011 at 03:44 PM]
Ave-ti toti gura mare ..si va luati de Maria ..de ce nu ii zice ti in fata ce nu v-a placut .... toti au gura mare cu anonim ...vedet ti va de treburile voastre .. Codrenistii vietii )
Guest_salam  Report this comment to the administrator [Nov 08, 2011 at 12:04 AM]
bv alina
Guest_sss  Report this comment to the administrator [Nov 08, 2011 at 10:13 AM]
Chiar a meritat miss boboc Maria .Daca voi credeti ca celelalte erau mai frumoase suneti orbi .
Guest_Anonim  Report this comment to the administrator [Nov 08, 2011 at 11:26 AM]
Practic v-ati injosit cu alegerea facuta!!!