PDA

View Full Version : Etapa a XXIV-a

Alecu
04-04-2008, 21:06
Conform site-ului campionate.ro FC Bārlad a inregistrat o noua infrāngere cu scorul de 0-2 in deplasarea de la Pascani in compania formatiei CFR Pascani.
In urma acestui rezultat echipa noastra cade pe locul 9 al seriei C1 din Liga a III-a si este la doar 10 puncte deasupra primului loc retrogradabil...
Astept sa vad(aud) ce s-a intamplat astazi la meci intrucat datorita conditiilor meteo si programului incarcat nu am putut ajunge :(

Situatia in seria C1 a Ligii a III-a cu tot cu aceasta etapa jucata se prezinta astfel:
http://www.campionate.ro/competitii/fotbal/national/romania/liga-3/2007-2008/seria-c1/

Maryann
04-05-2008, 00:39
FC Barlad - Laminorul Roman 3-1 ! Baietii par sa-si revina dupa acest inceput nefast de retur ! speram ca dupa acest meci sa curga victoriile ! Alecu in privinta retrogradarii nu trebuie sa-ti faci griji ... am perdut multe puncte in retur din cauza problemelor din lot .. la voaloarea pe care o are ekipa nu avem cum sa retrogradam ! nu stiu exact toate rezultatele da am urcat pe 7 cred dupa aceasta etapa ;) !

andreifan16
04-06-2008, 03:18
Apropo gaska.. suntem la 10 puncte de locul 2 si mai sunt inca 10 etape.. eu zic ca sanse inca sunt.. si chiar mari !!! sa speram ca poate cu putin noroc prindem locul 2 .. si apropo pentru cei ce nu stiu am refacut site-ul Fc Barlad www.fcbarlad.je.ro si urmeaza sa fie creat unul cu o baza de date de genul celor din Liga I .. mai am de munca inca ! Bafta !