PDA

View Full Version : Urmatoarele 4 etape !

Maryann
10-24-2007, 11:56
In urmatoarele 4 etape Barladul va trebui sa arate ca are intradevar valoare de podium si ... de ce nu ? kiar de locul 2 (loc care duce la barajul pentru promovare) ! Urmatoarele 4 meciuri vor fi infernale , echipa noastra deplasanduse de 2 ori la Bacau , mai intai in etapa a XII-a pentru meciul cu FCM Bacau II ( locul 5 in acest moment) , echipa care ne a eliminat in acest sezon de Cupa Romaniei urmand ca in etapa a XIV-a sa joace tot la Bacau cu Pambac (locul 2 in acest moment) !
Nici urmatoarele 2 meciuri de aksa nu vor fi usor de castigat , FC Barlad juknd in etapa a XIII cu Bujorul TG. Bujor echipa aflata in cautare disperata de puncte , pentru a scapa din zona fierbinte a clasamentului , pentru ca mai apoi in etapa a XV-a FC Barlad sa intalneasca pe teren propriul liderul incontestabil al campionatului Cetatea Suceava , echipa care nu a cedat nici un punct in aceasta editie a ligii a III-a !!!
Kiar dak vor fi 4 meciuri extrem de dificile speram sa obtinem kt mai multe puncte pentru a ramane in cartile promovarii !

FORZZA FC Barlad !!! Va astept sa postati pronosticuri pentru urmatoarele 4 meciuri :P !

pending
10-24-2007, 14:32
La meciul cu Cetate sper sa fiu si eu .. Am vb cu un amic din galerie de la ei si si`au anuntat prezenta Dakay Suceava si Cavalerii Nordului .. :) .. avetzi grija cu banneru

Maryann
10-26-2007, 20:33
Primul test din aceste 4 l am trecut nesperat de bine !
FCM Bacau II - FC Barlad 1-2 (DUMITRU min 15 , 65 ) BRAVOO BAIETIII !!!!!

alte 2 rezultate din aceasta etapa de care suntem direct interesati sunt

Poli II Iasi 0-0 Poli Galati (locul 3)
Juventus Falticeni 1-1 Pambac Bacau (locul 2)

Asadar principalele noastre rivale pt locul 2 au fakt doar egal in deplasare ! iar noi ne am apropiem tot mai mult de locul 2 , suntem tot mai aproape de indeplinirea visului LIGA a II-a !!!
FORZZA FC Barlad !

Maryann
11-01-2007, 00:03
Vineri 2.11.2007 ora 14:00 Stadion "Fepa"

Obs: Andrei Gheorghe (PLOIESTI)

Veniti sa sustinem echipa in numar kt mai mare :) Dupa aceasta etapa urmeaza 2 meciuri extrem de dificile ! Deplasarea la Pambac (locul 2 in acest moment) si meciul de aksa cu liderul autoritar al seriei Cetatea Suceava ! Asadar punctele puse vineri in joc ne sunt indispensabile !!!

FC Barlad - Bujorul Tg. Bujor 2-1

Dificil meci :| desi toti se asteptau sa fie un meci usor deoarece intalneam echipa de pe locul 17 a fost un meci extrem de dificil ... la pauza cei din tg bujor conduceau cu 1-0 ... insa in repriza a doua am revenit si ne am asigurat victoria :D !

dadosh
11-04-2007, 18:44
noroc ca am ajuns si eu la repriza a 2-a...:)...de fapt cred ca de asta n-au marcat baietii in repriza 1...ca sa nu pierd eu golurile :)

am facut si ceva poze...dar sunt cu telefonul asa ca nu comentati (stiu ca sunt sub orice critica)...oricum se vede starea gazonului...e jale mare cand ploua

Maryann
11-04-2007, 22:35
da ... terenul lasa de dorit knd ploua :-< sper ca la meciul cu suceava sa fie kt de kt practicabil :|

11-08-2007, 22:02
ATENTIE !!! MAINE, VINERI MERGEM LA BACAU CARE VREA SA MEARGA SA VINA MAINE DIMINEATA LA ORA 10.30 LA STADION " fepa ". NU TREBUIE SA PLATITI NIMIKA TRANSPORT GRATUIT ! 09-11-2007. PT. MAI MULTE INFORMATII CONTACTATI-ne LA ID : sebastian_dragutin2008 sau maryan_steaua_92

Maryann
11-14-2007, 01:13
Din pacate sa dovedit ca ink nu avem valoare de primele 2 locuri ... Pambac Bacau - FC Barlad 3-0 ... asta e ... au multi juktori experimentatzi ... unii dintre ei au jukt si in liga I ... cu ceva achizzitii in iarna si cu putin noroc in retur poate prindem totusi locul 2 !

Maryann
11-14-2007, 01:19
VINERI 16-11-2007 ORA 14:00 STADIONUL "FEPA" FC Barlad - Cetatea Suceava , kiar dak va fi foarte greu sa obtinem un rezultat pozitiv haideti la meci sa sustinem cu totii echipa locala ... cine stie .. poate poate ... oricum dak nu vom obtine un rezultat pozitiv makr vom vedea fotbal frumos ... suceava e echipa de varful ligii a II-a !