PDA

View Full Version : e-mailul de la TC-NET

stranger on the net
04-12-2007, 20:48
Intrucat Spectralul nu mai furnizeaza Internet de la 01.05.07, va trebui sa folosesc casuta de e-mail de la TC-NET. Rog pe cei care folosesc deja de mai mult timp sa puna pareri despre cum merge. Ideea este ca e-mailurile sunt 80% in interes de serviciu si nu as vrea sa am probleme. Multumesc!

Cristi
04-13-2007, 00:17
Intrucat Spectralul nu mai furnizeaza Internet de la 01.05.07, va trebui sa folosesc casuta de e-mail de la TC-NET. Rog pe cei care folosesc deja de mai mult timp sa puna pareri despre cum merge. Ideea este ca e-mailurile sunt 80% in interes de serviciu si nu as vrea sa am probleme. Multumesc!

Salut,

Lucrez la Tc-net si noi putem sa iti oferim un e-mail la noi dar nu iti pot promite ca o sa mearga la nesfarsit pentru ca in curand se va trece pe mail.airbites.ro. Daca deja ai o casuta de e-mail la noi iti recomand sa iei legatura cu noi si sa stabilim exact ceea ce ai nevoie.

Adrian
04-13-2007, 00:18
folosesc e-mailul tc net de mai mult de 2 ani...si au fost de doua ori probleme atat si a rezolvat nevrax repede si cu bunavointa...singura problema ca primesc sute de mesaje spam pe mail si nu am posibilitatea de a le bloca definitiv din outlook

Cristi
04-13-2007, 00:27
folosesc e-mailul tc net de mai mult de 2 ani...si au fost de doua ori probleme atat si a rezolvat nevrax repede si cu bunavointa...singura problema ca primesc sute de mesaje spam pe mail si nu am posibilitatea de a le bloca definitiv din outlook

Cum sa nu ai posibilitate?..mai studiaza putin si iti spun eu ca exista.

Daca nu te descurci ...contacteaza-ma

dadosh
04-13-2007, 20:56

te sfatuiesc sa faci o casuta de email pe un server public...ceva gmail sau yahoo (sau altele..) ...eu la servici a trebuit sa schimb mai multi provideri... (indiferent de afinitatea, simpatia sau vointa mea pt vreun provider...asa era politica firmei sau a conducerii in acel moment)...si in momentul incetarii colaborarii ...normal ca am pierdut si contul de email...mai grav a fost ca providerii nu au suspendat casuta...ci numai accesul...astfel ca emailurile primite nu puteau fi accesate si nici expeditorii avertizati ca nu ajung mesajele la noi ...

djlyon
04-14-2007, 00:18
Asa, sau iti cumperi domeniu :)

stranger on the net
05-23-2007, 09:25
Salut,

Lucrez la Tc-net si noi putem sa iti oferim un e-mail la noi dar nu iti pot promite ca o sa mearga la nesfarsit pentru ca in curand se va trece pe mail.airbites.ro. Daca deja ai o casuta de e-mail la noi iti recomand sa iei legatura cu noi si sa stabilim exact ceea ce ai nevoie.

Am deja casuta la tc-net si vad ca merge bine. De cand se trece pe mail.airbites.ro?